Jump to content



Женска тема


Препоръчани коментари

Момичета, ходите ли на маникюр и какъв маникюр си правите у дома? Даже по възможност споделете някакви снимки на маникюри, които ви харесват, ако ви се намират :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Момичета, ходите ли на маникюр и какъв маникюр си правите у дома? Даже по възможност споделете някакви снимки на маникюри, които ви харесват, ако ви се намират :D

 

Аз забравих вече какво е да си с маникюр покрай моята работа. Тъй че от години не съм с маникюри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сама мога да си направя единствено маникюр с лепящите лентички за нокти, които си бях поръчала от Алиекспрес. Ей тези Цък. Изобщо не ме бива за други неща, пробвала съм какво ли не, но не се получава. Може би защото не мога да рисувам и маникюра и грима са ми почти непосилни, колкото и да се старая - греда все, нищо не се получава. Пробвала съм да си правя и лака във вода,
, пробвала съм и омбре маникюра с гъбичка
, даже си поръчах и такъв лак предпазител за отстрани, еми не става и не става. Аз ли съм с две леви ръце не знам. Иначе от доста време се замислям отново да си сложа ноктопластика, проблемът е, че не ми се занимава всеки месец да ходя на поддръжка и затова още не съм се решила. За декорация само от време на време ходя при маникюристка, ама то с това ежедневие вече все по-рядко се случва.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сама мога да си направя единствено маникюр с лепящите лентички за нокти, които си бях поръчала от Алиекспрес. Ей тези Цък. Изобщо не ме бива за други неща, пробвала съм какво ли не, но не се получава. Може би защото не мога да рисувам и маникюра и грима са ми почти непосилни, колкото и да се старая - греда все, нищо не се получава. Пробвала съм да си правя и лака във вода,
, пробвала съм и омбре маникюра с гъбичка
, даже си поръчах и такъв лак предпазител за отстрани, еми не става и не става. Аз ли съм с две леви ръце не знам. Иначе от доста време се замислям отново да си сложа ноктопластика, проблемът е, че не ми се занимава всеки месец да ходя на поддръжка и затова още не съм се решила. За декорация само от време на време ходя при маникюристка, ама то с това ежедневие вече все по-рядко се случва.

Много е гадно тая ноктопластика като израсте, даже и на втората седмица ми е грозно :( Май на shellac ще почна да ходя, но трябва и редовно, защото и при него е грозно като израсте.

 

Вижте на Галена кутрето:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=591696F4

 

Аз точно така си чупя ноктопластиките, а не отгоре, още по-ужасно :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз държа на удължаването, обожавам дълги нокти! За специални случаи си слагам изкуствени. Лепя ги със секундно лепило и нямат мърдане. :D

А иначе ноктопластиката, която е чрез изграждане ми е много грозна, то като се наслои тоя гел и от самолет си личи, че е такова. Най-добре става с изкуствен удължител. Ако си правя, пак ще е така.

 

П.С. Как го забеляза това на Галена, евала :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз държа на удължаването, обожавам дълги нокти! За специални случаи си слагам изкуствени. Лепя ги със секундно лепило и нямат мърдане. :D

А иначе ноктопластиката, която е чрез изграждане ми е много грозна, то като се наслои тоя гел и от самолет си личи, че е такова. Най-добре става с изкуствен удължител. Ако си правя, пак ще е така.

 

П.С. Как го забеляза това на Галена, евала :lol:

Бяха писали в коментарите на Кулагин, аз никога не мога да забележа нещо такова :D

Вече на много малко места практикуват удължаване с удължители, аз почти никъде не съм виждала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха писали в коментарите на Кулагин, аз никога не мога да забележа нещо такова :D

Вече на много малко места практикуват удължаване с удължители, аз почти никъде не съм виждала.

 

А, въй не! :confused: Аз преди 5-6 години си правих, явно вече нещата стоят по друг начин. :crybaby:

Ако се помоля на някоя маникюристка дали ще ми откаже? :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А, въй не! :confused: Аз преди 5-6 години си правих, явно вече нещата стоят по друг начин. :crybaby:

Ако се помоля на някоя маникюристка дали ще ми откаже? :1000 (29):

Тя може да има добро желание, но да няма материали :D Принципно не пречи и да поръча за теб специално, зависи как я уговориш.

Вече масово се прави гел лак, даже и изграждането с гел не е толкова популярно. И маникюристките почти само това си зареждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че отдавна не съм се интерсувала от тези неща, ама то за кое първо да мислиш. Явно още доста време ще си карам на изкуствени така като гледам. Даже в Алито има 500 бр. за 3 долара и мисля да си поръчам, това са си 50 комплекта все пак. :3fdb8960598fa63e:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сама се правя. Ноо скромна работа, дори да се нарисувам нещо мога само на лявата. На другата няма как да повторя и правя по-простички неща. Сега съм си поръчала едни печати от Алито и си ги чакам. Ще гледам с тях какво ще е.

А за ноктопластики и прочие не искам да чувам. Известно време дето ходих на гел лак направо си съсипах ноктите, почнаха да се чупят, станаха тънки. Докато ги оправя беше чудо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сама се правя. Ноо скромна работа, дори да се нарисувам нещо мога само на лявата. На другата няма как да повторя и правя по-простички неща. Сега съм си поръчала едни печати от Алито и си ги чакам. Ще гледам с тях какво ще е.

А за ноктопластики и прочие не искам да чувам. Известно време дето ходих на гел лак направо си съсипах ноктите, почнаха да се чупят, станаха тънки. Докато ги оправя беше чудо.

 

Една приятелка си поръча печат с няколко щампи и е доволна. После да кажеш как са.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сама се правя. Ноо скромна работа, дори да се нарисувам нещо мога само на лявата. На другата няма как да повторя и правя по-простички неща. Сега съм си поръчала едни печати от Алито и си ги чакам. Ще гледам с тях какво ще е.

А за ноктопластики и прочие не искам да чувам. Известно време дето ходих на гел лак направо си съсипах ноктите, почнаха да се чупят, станаха тънки. Докато ги оправя беше чудо.

Едно време ги носех надупчени и с халкички и висулки разни. Бяха ми доста дълги и здрави, беше последен писък в маникюра. Имах специална игличка и хиляда аксесоара. Как ме гледаха всички в ноктите, като се сетя...

Сега ми е невъзможно с работата и всичко, иначе бих се занимавала отново.

 

Ноктопластики, гелове и разни фалшиви нокти никога не са ми харесвали. Винаги са ми били и дълги, но в кухня не се работи с тях.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Мисля да си правя микроблейдинг на веждите. Някой да има впечатления от тази процедура?

Руже, не знам дали си гледала вчерашния епизод на "Мис пепеляшка", ала правеха същата процедура там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руже, не знам дали си гледала вчерашния епизод на "Мис пепеляшка", ала правеха същата процедура там.

 

Аз от там го видях. Не знаех, че има такова нещо и сега се разтърсих къде го правят във Варна.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да си правя микроблейдинг на веждите. Някой да има впечатления от тази процедура?

Ами на мен много ми харесва, виждала съм добри попадения. Около 200-300 лева мисля, че е процедурата. Ходи се два пъти, обаче не съм сигурна точно защо. Подбери обаче добър специалист, понеже има и доста лоши резултати, ако някой не си разбира от работата. Иначе трябва да стои естествено и да не е необходимо попълването на веждите с грим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на мен много ми харесва, виждала съм добри попадения. Около 200-300 лева мисля, че е процедурата. Ходи се два пъти, обаче не съм сигурна точно защо. Подбери обаче добър специалист, понеже има и доста лоши резултати, ако някой не си разбира от работата. Иначе трябва да стои естествено и да не е необходимо попълването на веждите с грим.

 

Да и аз гледах, че е към 200 лв. Не е много като цяло и мисля, че ще си заслужава парите. На мен голям проблем са ми тия вежди, че не мога да си ги оформям сама, а ме мързи всеки месец да ходя при козметичката и стават зле като ги поизоставя. Ще потърся по-подробно във Варна къде е най-добре да се отиде.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз гледах, че е към 200 лв. Не е много като цяло и мисля, че ще си заслужава парите. На мен голям проблем са ми тия вежди, че не мога да си ги оформям сама, а ме мързи всеки месец да ходя при козметичката и стават зле като ги поизоставя. Ще потърся по-подробно във Варна къде е най-добре да се отиде.

Ами ти пак ще трябва да ги почистваш и след микроблейдинга, той не спира косъмчетата от растене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ти пак ще трябва да ги почистваш и след микроблейдинга, той не спира косъмчетата от растене.

 

Така е, но все пак ще изглеждат по-добре като цяло :D

Козметичката ми каза, че за формата, която искам аз, трябвало да ги оставя да израстат МНОГО за да може да ги оформи после така.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но все пак ще изглеждат по-добре като цяло :D

Козметичката ми каза, че за формата, която искам аз, трябвало да ги оставя да израстат МНОГО за да може да ги оформи после така.

Е да, това го има. Но ще трябва да ги поддържаш.

Ти каква форма искаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...