Jump to content



Женска тема


Препоръчани коментари

  • 3 weeks later...
  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Решила съм да си взема хубава спирала - ефект изкуствени мигли. Дайте някакви предложения. Ползвам сивата на Лореал и съм много доволна, но искам още по-голям ефект... Мейбалин и Макс Фактор са ужасни, без тях. Преди ползвах на Буржоа и бях доволна, но от години не съм купувала тяхна и не знам дали още са ок. Някой ползвал ли е на Pupa? Знам, че на Диор и Есте Лаудер са най-най, но 50-60 лв. ми идват в повече.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в момента ползвам на Лореал лилавата, много ми харесва! Не оставам без нея. Също на Лореал Телескопик - това е спиралата която е издължавала най-много миглите ми, ноо ужасно сплъстява, въпреки невероятната дължина. Аз си я харесвам де, просто малко повече занимавка трябва да разделям миглите. Също така в момента ползвам през ежедневието на Буржоа volume reveal, тази с огледалцето дето много я рекламираха. Малко суха ми се вижда. И двете на maybelline lash sensational. Черната е отврат, но нея я спечелих де 1000%20(29).gif, но другата я обожавам!! Прави ми много хубав обем.

Аз лично повече от 25лв за спирала не давам. И всяка си има предимства и недостатъци. Едната примерно ми издължава миглите и са като на кукла, но не прави обем и обратното. Е Боровинката да каже, тя ползва по-скъпи неща :D

Имаше 1 сайт едно момиче прав ревю с над 100 спирали. Честно при някои се виждаше минимална разлика, а в цените беше огромна.

А и все пак си е до мигли и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Буржоа ползвах тази и много ми харесваше тогава.

 

8842477862942.jpg

 

От Мейбалин хич не съм доволна...имам чувството, че е равностойна на спиралите от 2 лв. Пълен боклук. Имам една стара тяхна, която я ползвам само отгоре Лореала, като се наслоят двете става добре. Аз мацам по 4-5 слоя, и смесвам 2 спирали в повечето случаи.

Трябва да разгледадм на Буржоа новите.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Две спирали съм имала на Макс Фактор, и двете не ми харесаха, не помня кои са вече. Исъхнаха ей така без да ги ползвам.

Тази е много добра. Жалко, че спиралите нямат тестери да видиш.

Не помня да съм писала за това, но вие какви продукти ползвате за почистване на лице? Аз си купих мицеларната вода на Лореал за суха кожа и това е сигурно първото нещо на марката, от което съм възхитена. Останало ми е малко от тази на Mixa, реших днес да я ползвам - нищо общо, остави ми кожата суха и опъната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото при мен (в Барселона) в една парфюмерия продават български продукти. Влизам един ден и гледам супер евтини бои за коса, към 1,5 евро. Загледах се, че лицето от кутиите ми беше познато, после се сетих, че била Жени Калканджиева...

Арома. Върнаха ме в младините... Шампоани, бои, кремчета, много евтини някви...

Дори си взех сапунчета с люляков аромат на Арома, 0,50 цента бройката, че много ми харесаха.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До скоро ползвах мицеларната вода на Буржоа - много е добра. Сега малко назад с финансите и си ползвам обикновен крем на Дева :1000 (29):

Между другото кремът на Дева не е никак лош, особено за тези пари. Майка ми ползва такъв и наскоро взех от нейния, ами много добре почисти грима и кожата ми беше мека. Не знам за дълготрайно ползване как е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кремът на Дева не е никак лош, особено за тези пари. Майка ми ползва такъв и наскоро взех от нейния, ами много добре почисти грима и кожата ми беше мека. Не знам за дълготрайно ползване как е.

 

И аз съм доволна, не е лош. В DM-a ми го препоръчаха. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На каква находка попаднах цък. Дано промоцията продължи още поне 1-2 месеца да мога да си го взема. :(

Добра оферта, има и по-малки комплекти за по-малко пари - не видях кои продукти точно включват.

 

Аз сега много съм се зарибила по бяла козметика и методи за почистване на лице, натрупала съм количество като за една аптека :3fdb8960598fa63e: Току-що пробвах този пилинг и е много хубав - мирише уникално и оставя кожата доста мекичка. Да, не е толкова гладка, колкото с химическите продукти, но при тях предполагам, че е някаква краткотрайна съставка, колкото да решиш, че продуктът е много добър, защото не забелязвам силен резултат. Струваха 3,50 и опаковката е големичка, а продуктът е изцяло био, което мен много ме привлича.

 

160602155822toaletni-trici-kokos-200-ml-hristina.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра оферта, има и по-малки комплекти за по-малко пари - не видях кои продукти точно включват.

 

Аз сега много съм се зарибила по бяла козметика и методи за почистване на лице, натрупала съм количество като за една аптека :3fdb8960598fa63e: Току-що пробвах този пилинг и е много хубав - мирише уникално и оставя кожата доста мекичка. Да, не е толкова гладка, колкото с химическите продукти, но при тях предполагам, че е някаква краткотрайна съставка, колкото да решиш, че продуктът е много добър, защото не забелязвам силен резултат. Струваха 3,50 и опаковката е големичка, а продуктът е изцяло био, което мен много ме привлича.

 

160602155822toaletni-trici-kokos-200-ml-hristina.jpg

 

О, аз ги обожавам триците. Но моите са други. Мисля, че бяха от кайсиеви ядки. Ако не се лъжа де. И седефените съм ползвала. Общо взето не оставям без такова бурканче в нас, макар че в Стз мнооого трудно ги намирам де. И 2 пъти седмично се мия с тях. Мноого мека ми става кожата определено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Знаете ли коя преса прави косата така? Четох във форума на мамите, че само с преса на Axel се постига такъв ефект, но никъде не намирам сайт или координати.

 

819a6da3f9ff2412.jpg

 

Писах на салона, в който е правена прическата и ми отговориха, че е с широка преса с приставки на правоъгълници. Аз имам такава, но ефектът дори не се доближава. Във форума на мамите са препоръчали тази, но изооообщо не ми вдъхва доверие, тъй като моята е 1 към 1 само че по-евтина, и нищо не прави.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли коя преса прави косата така? Четох във форума на мамите, че само с преса на Axel се постига такъв ефект, но никъде не намирам сайт или координати.

 

819a6da3f9ff2412.jpg

 

Писах на салона, в който е правена прическата и ми отговориха, че е с широка преса с приставки на правоъгълници. Аз имам такава, но ефектът дори не се доближава. Във форума на мамите са препоръчали тази, но изооообщо не ми вдъхва доверие, тъй като моята е 1 към 1 само че по-евтина, и нищо не прави.

Не знам, но е много грозно и си представям как ще гори :1000 (29):

 

 

За какво се използва фейс пилинга, Боровинке?

За почистване на кожата и отстраняване на мъртвите клетки. Хубаво е да се ползва, не е хубаво да се прекалява. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но е много грозно и си представям как ще гори :1000 (29):

За почистване на кожата и отстраняване на мъртвите клетки. Хубаво е да се ползва, не е хубаво да се прекалява. :1000 (19):

Задължително трябва да си взема тогава, та откъде казваш може да се намери този пилинг, който си представила по-горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...