Jump to content



Женска тема


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мисля да си купувам нова преса. И ще де... но се колебая между две philips hp8372 и philips hps930. От тел съм иначе бих сложила и линкове. Като че ли съм повече за първата, но е само до 200градуса. Но и аз повече от 200 не ползвам де, че ми е много тънка косата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да си купувам нова преса. И ще де... но се колебая между две philips hp8372 и philips hps930. От тел съм иначе бих сложила и линкове. Като че ли съм повече за първата, но е само до 200градуса. Но и аз повече от 200 не ползвам де, че ми е много тънка косата.

Откъде ще купуваш? Ако е от магазин, питай на място какво ще ти препоръчат. Аз от преси много не разбирам и не мога да ти дам добър съвет.

 

Кои са Ви най-любимите женски списания? :)

Хич не чета, само онлайн някакви рандъм статийки, голямо клише е всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде ще купуваш? Ако е от магазин, питай на място какво ще ти препоръчат. Аз от преси много не разбирам и не мога да ти дам добър съвет.

Хич не чета, само онлайн някакви рандъм статийки, голямо клише е всичко.

От технополис. Гледам, че сега е на промоция с 30лв по-евтино. Сега съм с една червена на ремингтън, но е ужасна и директно я махам. Може и да я продам, че още си е и в гаранция.

Ще ги питам в магазина, ама ако са некви като мен... :1000 (29):

Аз досега гледах в нета и ги сравнявах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да си купувам нова преса. И ще де... но се колебая между две philips hp8372 и philips hps930. От тел съм иначе бих сложила и линкове. Като че ли съм повече за първата, но е само до 200градуса. Но и аз повече от 200 не ползвам де, че ми е много тънка косата.
Ако си от София, в Мол София има консултантки на ниво 0, които предлагат услуги в тази насока. Дори ще ти изправят косата, за да те убедят да си купиш техен продукт.

 

 

Кои са Ви най-любимите женски списания? :)
Сега вече не чета. Преди си купувах "Мери" и "Мода".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си от София, в Мол София има консултантки на ниво 0, които предлагат услуги в тази насока. Дори ще ти изправят косата, за да те убедят да си купиш техен продукт.

Сега вече не чета. Преди си купувах "Мери" и "Мода".

Не съм от София, но и вече си купих де. "Консултирах" се с продавача, че беше и мъж :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм от София, но и вече си купих де. "Консултирах" се с продавача, че беше и мъж :1000 (29):

Коя от двете си купи? Кажи мнение след като я използваш. Ти къдриш ли се с пресата, или само се изправяш? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от двете си купи? Кажи мнение след като я използваш. Ти къдриш ли се с пресата, или само се изправяш? :)

Бялата на Филипс. Доволна съм засега, ще видя по-натам дали наистина ще има ефект да не гори толкова. Но, като че ли кератиновата щеше да е по-добре. За тях обаче знам, че въпросния кератин след.определено ползване нз как да се изразя, но му се губи ефекта и си става обикновенна преса. Сега съм ги насъбрала 3 в нас. И червената ремингтън и тази новата и 1 стар модел на Филипс :1000 (29):

Може и да къдри, обаче аз не мога!!! Колко клипове изгледах и за Бога, не мога!!!! Как ли не я въртя и суча и ц...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бялата на Филипс. Доволна съм засега, ще видя по-натам дали наистина ще има ефект да не гори толкова. Но, като че ли кератиновата щеше да е по-добре. За тях обаче знам, че въпросния кератин след.определено ползване нз как да се изразя, но му се губи ефекта и си става обикновенна преса. Сега съм ги насъбрала 3 в нас. И червената ремингтън и тази новата и 1 стар модел на Филипс :1000 (29):

Може и да къдри, обаче аз не мога!!! Колко клипове изгледах и за Бога, не мога!!!! Как ли не я въртя и суча и ц...

Аз май се понаучих, но ми беше много трудно. Ще ти снимам клип и аз и ще ти пратя :3fdb8960598fa63e:

Доста е трудно сам да се правиш. Аз се научих пак от нета да се къдря с лента за коса. Много е лесно и безвредно. Знаеш ли този метод?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз май се понаучих, но ми беше много трудно. Ще ти снимам клип и аз и ще ти пратя :3fdb8960598fa63e:

Доста е трудно сам да се правиш. Аз се научих пак от нета да се къдря с лента за коса. Много е лесно и безвредно. Знаеш ли този метод?

Не или поне не се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Едната ми колежка и тя се къдри така, става наистина хубаво. Лошото е, че ако не сложиш яко лак, много бързо пада, въпреки че тая казва друго :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...