Jump to content



Женска тема


Препоръчани коментари

Преди малко си поръчах екстеншъни за коса, но изкуствен косъм :unsure: Уж пише, че нямало блясък и стояли напълно естесвено, има и снимки на момичета с тях, наистина добре изглеждат. Стискайте палци да не съм се набутала и да съм си улучила цвета, че много ми е притеснено.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преди малко си поръчах екстеншъни за коса, но изкуствен косъм :unsure: Уж пише, че нямало блясък и стояли напълно естесвено, има и снимки на момичета с тях, наистина добре изглеждат. Стискайте палци да не съм се набутала и да съм си улучила цвета, че много ми е притеснено.

 

За колко ги взе? Има наистина такива които са като естествените и понякога е мн трудно да се различат. Само дето просто не мога да се обработват, да се боядисват, изправят и т.н. Аз за това вземам естествени щото се къдря ала бала..

А за цвета дано си си го улучила наистина, че както си русичка, а там 98311 нюанса.. Мен ми е лесно.. черна :D Пролетта и аз планувам да вземам пак, че тея мн нацъфтяха но първа да си изплатя тела :D Сподели после как са. Даже снимчици може да пратиш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За колко ги взе? Има наистина такива които са като естествените и понякога е мн трудно да се различат. Само дето просто не мога да се обработват, да се боядисват, изправят и т.н. Аз за това вземам естествени щото се къдря ала бала..

А за цвета дано си си го улучила наистина, че както си русичка, а там 98311 нюанса.. Мен ми е лесно.. черна :D Пролетта и аз планувам да вземам пак, че тея мн нацъфтяха но първа да си изплатя тела :D Сподели после как са. Даже снимчици може да пратиш :)

 

Ще ти кажа във фейса :3fdb8960598fa63e:

Аз пратих мои снимки първо, за да ме насочат кой цвят да си поръчам. Отговориха ми според тях кой е най-подходящия и така...наистина русото има хиляда нюанса, а и моята коса не е един цвят, а 2-3 че още не мога да я изравня. Казаха ми, че най-важно било да се гледат върховете на косата, тъй като те са по-светли... :1000 (29): Дай Боже всичко да е ок, ще кажа после. :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко си поръчах екстеншъни за коса, но изкуствен косъм :unsure: Уж пише, че нямало блясък и стояли напълно естесвено, има и снимки на момичета с тях, наистина добре изглеждат. Стискайте палци да не съм се набутала и да съм си улучила цвета, че много ми е притеснено.

Откъде ги поръча? Защото много от сайтовете/страниците са с фалшиви снимки, какви неща съм виждала... дано твоите са хубави, да кажеш като пристигнат. И какви пари излизат, ако искаш пиши на лично.

Иначе изкуствения косъм не може да се боядисва, изправя и къдри и на мен не ми върши никаква работа, но на мои приятелки е имало страхотни попадения, то не просто няма да кажеш, че е от изкуствен косъм, ами няма да познаеш, че е допълнение.

Аз съм се замисляла за някой от другите начини за удължаване на коса, но май стоят доста гадно като израсте малко от косата, а на мен ми расте бързо (и се къса отдолу, затова и не постигам дължина) и още не съм милионерка, че да ходя през 3 седмици на поддръжка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде ги поръча? Защото много от сайтовете/страниците са с фалшиви снимки, какви неща съм виждала... дано твоите са хубави, да кажеш като пристигнат. И какви пари излизат, ако искаш пиши на лично.

Иначе изкуствения косъм не може да се боядисва, изправя и къдри и на мен не ми върши никаква работа, но на мои приятелки е имало страхотни попадения, то не просто няма да кажеш, че е от изкуствен косъм, ами няма да познаеш, че е допълнение.

Аз съм се замисляла за някой от другите начини за удължаване на коса, но май стоят доста гадно като израсте малко от косата, а на мен ми расте бързо (и се къса отдолу, затова и не постигам дължина) и още не съм милионерка, че да ходя през 3 седмици на поддръжка. :1000 (29):

 

От базар бг ги поръчах за 20 лв, но коментарите за продавача бяха само положителни и викам айде да пробвам...така и така със или без 20 лв все тая и няма да ме е яд :roll1: На мен не ми е зор сега да я третирам, а тя си е права и без това, и като изправя мойта...надявам се да стане. Проблемът е, че е доста дълга - 68 см. и трябва да я режа. Много знам аз колко е 68 см, добре че Габито ми каза после :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От базар бг ги поръчах за 20 лв, но коментарите за продавача бяха само положителни и викам айде да пробвам...така и така със или без 20 лв все тая и няма да ме е яд :roll1: На мен не ми е зор сега да я третирам, а тя си е права и без това, и като изправя мойта...надявам се да стане. Проблемът е, че е доста дълга - 68 см. и трябва да я режа. Много знам аз колко е 68 см, добре че Габито ми каза после :1000 (29): :1000 (29):

Това коледен подарък ли е? :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз па си поръчах една китайска джаджа за микродермабразио :D Правех се досега 2 пъти. Все още не мога да преценя има ли ефект от нея или не, но за моята отвратителна кожа сигурно и малкото си оказва влияние. Ще видим след около месец. На челото бая се зачервих :D Но може би, защото там кожата ми не е така третирана, понеже нямам проблеми в тази област и е по-изнежена. Дават го иначе уж добре да повлиява на проблемна кожа и се надявам да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не обичам да се гримирам толкова, а и са ми казвали, че само спирала и гланц ми стигат, защото си имам светли очи и без грим съм си добре.

Гримирам се, когато съм на кеф и ако трябва да ходя по срещи. На работа напоследък рядко се гримирам- спирала и червило, или гланц.

А преди седмица една сервитьорка ме ядоса и я нарекох комплексарка, защото това момиче не идваше изобщо без грим- все си очертала очите с черен молив и едно червено червило. И й казах, че явно не се харесва без грим и оная онзи ден дойде без грим- коренна разлика, все едно болна беше на вид.

Даже момчетата се питаха какво й има като е без грим, а на мен тя ми каза: Танче, виж, днес съм без грим, аз й отвърнах, че то това е събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се похваля, дойде ми косата и е перфектна. Няма никакъв блясък и изобщо не си личи, че е изкуствена. Единственият проблем е, че моята коса е много рядка и както и да я закрепя се вижда лентата. Не знам как да я сложа така че да не се вижда :( Иначе дори не е толкова дълга, идеална е.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се похваля, дойде ми косата и е перфектна. Няма никакъв блясък и изобщо не си личи, че е изкуствена. Единственият проблем е, че моята коса е много рядка и както и да я закрепя се вижда лентата. Не знам как да я сложа така че да не се вижда :( Иначе дори не е толкова дълга, идеална е.

 

Пращай снимки да видим :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее.. айде де... минала си покрай баба Яга..........

 

Ако измисля начин да не се вижда лентата, ще направя снимки ама не знам как ще стане това.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пращай снимки да видим :)

Не мога да си го представя съвсем точно къде трябва да е тази лента, но с тупиране дали няма да се прикрие? И лак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си го представя съвсем точно къде трябва да е тази лента, но с тупиране дали няма да се прикрие? И лак.

 

Ами не знам, тя направо ми повдига косата и то всичко се вижда :1000 (29): Пробвах да я сложа и съвсем най-долу, същата работа... моята коса наистина е много рядка. Голям проблем.

 

Момичета, кажете какъв крем за лице да използвам?

 

edit:

преди година си го купих и съм много доволен

28%20matt-900x900.jpg

 

Аз не ползвам кремове и не съм запозната.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичета, кажете какъв крем за лице да използвам?

 

edit:

преди година си го купих и съм много доволен

28%20matt-900x900.jpg

 

Е зависи каква ти е кожата, какъв ефект искаш и т.н. Сподели и ще ти предложа нещо от по-нормалните цени. Тея по 100лв не съм ги ползвала :D Макс до 30-40лв съм ползвала. Но смятам, че дори и сред тях има добри попадения.

 

Руже, според мен е така защото е мн като грамаж и е разпределена само на 1 ред. Всичката накуп. Моята е на 3 дена като всеки ред е двоен. И също на моменти се вижда, щото и моята коса е мн рядка. Но да ти кажа зависи как ще я направя де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За смесена/мазна кожа La Roche-Possay имат добри попадения. Това са и най-"скъпите" кремове, които съм ползвала. Лично аз съм много доволна от новите хидратиращи кремове на Нивеа, има ги навсякъде, много са изгодни и наистина хидратират, без да омазняват, просто отнема повече време да попият. :) Ако правилно се ориентирам, че кожата на Фиклена е смесена/мазна от продукта, който е пуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичета, кажете какъв крем за лице да използвам?

 

edit:

преди година си го купих и съм много доволен

28%20matt-900x900.jpg

Olay 7 total efects

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кремовете!

Майка ми години наред ползва тези на Avon и някакви други до 30 лв.

Братовчедка ми и подари един за 150 евро, еми разликата моментално се забеляза. (т.е. след 2-3 дни :D )

Не знам какви съставки съдържат тезии от средния клас, ама мисля, че се самозаблуждавате, че правят или спомагат за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кремовете!

Майка ми години наред ползва тези на Avon и някакви други до 30 лв.

Братовчедка ми и подари един за 150 евро, еми разликата моментално се забеляза. (т.е. след 2-3 дни :D )

Не знам какви съставки съдържат тезии от средния клас, ама мисля, че се самозаблуждавате, че правят или спомагат за нещо.

Напротив, точно в бялата козметика разликата между среден и висок клас не е особено голяма. В гримовете между другото също, любимите ми сенки са на Too Faced и Urban Decay, имам едни Estee Lauder за х2 на цената на първите, ми не си заслужават парите.

При крем няма как разликата да се забележи за 2-3 дни, то след хирургическа намеса не се отразява толкова бързо. :mf_surrender: Май не сме ние тези, които се самозаблуждаваме. Ето да прочетеш нещо например: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-...-revealing.html

 

П.П. Продуктите на Ейвън са нисък клас, не среден. Също и Нивеа, дори повечето продукти на Лореал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...