Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Аз изпуснах, какво пя Симона?

 

Поли е много проста верно, пред 2 избрани от публиката да се изцепиш, че третата била по-добра... ами ти подценяваш по този начин и публиката, и твоите участници.

:mf_surrender:

 

Наше лято на Лили Иванова. Глория пък се разрева на резултатите.

 

 

А тая филипинката много ме дразни. Като нищо обаче ще спечели тя :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Браво на Симона. Камелия наистина изглежда страхотно и стилно. Формата като цяло никога не е блестял с добра организация и кой знае какво. Тази вечер не прави изключение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее супер, българска песен.

Иначе наистина много прилича на караоке вечер... изобщо я няма атмосферата на предните концерти от този формат. Изобщо тая година много се насраха, гледахме 2 месеце кастинги и накрая претупват нещата с такива концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледах много, но филипинката хич не ми хареса. Караоке парти е много точно сравнение, а тя потвърди съмненията ми, че не е добра, ако не вика - в куплетите звучеше потресаващо.

Отборът на Камелия е най-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона много я хейтят в тубата, не ми се струва да е чак толкова фалшива, тая песен е ужасно трудна, не я бях слушал от доста години.

Христо и Димитър грам не ми харесаха, беквокалът на Димитър беше ужасен, нещо не интерпретираха песента както трябва, ако Христо сам я пееше щеше да се получи.

Този руския ученик.... къде тръгна да пее песен на Каризма, тотален провал, мина ли напред?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона си изпя песента добре. Профаните в тубата и в фейсбук просто си хейтят по дифолт. Песента е трудна, адски висока, разпявания. Няма как да не кривнеш на моменти. Много от баладите на Лили са така. Дори самата тя понякога вика в припевите.

Можеха да изберат друга нейна песен. "Наше лято" ми е толкова досадна и неприятна за слушане... Като цяло не мисля, че това беше песента за Симона. Тя има зверски талант наистина. Но Камелия й даде правилен съвет да намери себе си и чисто визуално - за което браво, дано Симона и Глория се вслушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло скучен концерт, някак набързо мина всичко и само Поли Генова си позволяваше критики.

Самата тя обаче не знам защо заби Деа с тази песен, няма как да се хареса на хората, а наистина пя най-стабилно от отбора и като цяло е най-добрата тази година.

Симона може много повече и дори тази трудна песен можеше да я изпее още по-добре, но се справи.

Най-много ми хареса Кристина от отбора на Камелия.

Дуетът се представи много добре, но са нагли - хем за втора година е там единият, хем пеят песен, с която си подсигуряват полуфинал...

 

Поли обясняваше колко неточности е имала една от девойките на Кама, а тя й вика да не й пука хахаха

 

Другата седмица предполагам, че Симона ще отпадне, много зависи от избора на песен, но Сара пее ли балада, тя ще е финалистка.

 

Като цяло не съм впечатлен. На предните етапи всички пяха много по-добре, а и сякаш на концертите липсваха по-силни изпълнители, вече отпаднали, а уж тези бяха най...

 

Засега най-много симпатизирам на Кристина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно очаквано отпадане на всички снощи според коментарите във фейса. Финалистите са на 99% сигурни още преди снощния концерт - Кристиан, Кристина, Сара и Дуетът (по-вероятно). Само за последните не съм убеден. Фенската маса на Глория няма да спаси Симона, а и не й трябва. Хейтът след снощи е огромен. За победата имат най-голям шанс Сара и Дуетът. Макар че и Кристина не е за подценяване - чисто като образ печели точки от по-възрастната аудитория, която е основаната за това предаване. Иначе като цяло е супер слабо шоуто - архаично, мудно и пълно с гафове. Певците са точно на ниво караоке.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах няколко изпълнения в youtube, на уж по-добрите участници, ами потрес са. Ужасно зле е това предаване, не става просто в България. И наистина са на ниво караоке бар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така. Току-виж спечели и спре да се мъкне с майка си навсякъде :3fdb8960598fa63e:

Едва ли, след тоя формат никой не е прокопсал, даже на Роксана ѝ помогна Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли, след тоя формат никой не е прокопсал, даже на Роксана ѝ помогна Ивана.

Факт. Единствените, които са пробили до някаква степен след това, после се явиха на Х-фактор. От "Гласът" е само Роксана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега намерих време да изгледам целия лайв и мога да кажа, че това е най-добрия вариант правен на този формат в България.

Изключително разчупена сцена, сценографии, сценарии. Изключваме техническите проблеми.

Поздравления.

 

Другото, което мога кажа, е че Камелия е наузнаваема. Толкова да е красива и толоква подготвена във всяко едно отношение. Хубавото при нея, е че някак си не е статична и инфантилна колкото са останалите ментори. Изключително свежа и адекватна.

 

Много се радвам, че MIA D. отпадна. Просто е изключително комерсиална за сметка на техничното пеене.

Яд ме е за ДЕА, трябваше да продължи за сметка на Сюзет, въпрос на патриотизъм ( не казвам, че Сюзет е пяла слабо, напротив).

 

Една убийствена Симона, една много, много добра интерпретация на Лили Иванова. Радвам се, че имаше индивидуалност в нейното пеене и не се стараеше да копира лилините извивки.

Изключително много се смях на реакцията на Глория спрямо избора на песен за Симона, това можете да видите на 01:19:28 когато камерите я показват и тя казва "Много смотана песен".

Велика е, честна до болка, без преструвки!

 

Отбора на Графа ми е някакъв незабележителен. Сори.

Отбора на Камелия изключително добре прецезиран.

Отбора на Поли е най-силен.

Отбора на Иван Лечев е прекалено социалистически и естраден, нещо, което в България няма да има кой знае какъв успех.

 

Мисля си, че е напълно възможно Симона или Сюзет да е следващия победител. Да видим.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително много се смях на реакцията на Глория спрямо избора на песен за Симона, това можете да видите на 01:19:28 когато камерите я показват и тя казва "Много смотана песен".

Велика е, честна до болка, без преструвки!

 

Сериозно ли това казва? 1000%20(29).gif Опитах се да й прочета устните, но не успях. Но по изражението на лицето й си личеше че сипеше змий и гущери. :roll1:

Кралица! Абсолютно на никого не пести критика. Дори на потомството й. :3fdb8960598fa63e:

 

А защо се държа така за главата? Изобщо не ми изглежда да реве. Чисто си проклина казаното от Симона във визитката й.

 

giphy.gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли Глория е разбрала на самия концерт коя песен подготвя Симона :mf_surrender:

Убеден съм, че можеше да я изпее много по-добре, но се справи, все пак това е ужасно трудна песен и адски специфична. Дори Лили не я пее в оригинална тоналност последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...