Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се радвам, че Симона продължи към живите концерти. Желязно изпълнение, страхотна енергия на сцената...

Момичето показа, че е боец. Продължи въпреки коментарите за връзкарство, критики, подценяване и какво ли още не.

 

П.П. Нали щеше да отпада още след кастингите? Нямаше да стигне напред? Дървена е на сцената? Не се отличава с нищо?

Бъдете обективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хвана последния влак днес :1000 (29):

Видя ли само каква физиономия направи като избраха Сара... Гледаше като насрана. На Кама отбора е просто бетон... Залагам на Сара или Паулина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аделина Колева

Just now ·

Нова музика!!!Десислава Златева,Иван Иванов,Кристиана Петкова,Ирена Куцарова,Йоана Маринова,Десислава Ашикова!!! БЛАГОДАРЯ ви,че подкрепихте четвъртото издание на "ГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ''!!!БЛАГОДАРЯ,че останахте себе си,въпреки безумните музикални ситуации,задачи,критерии,характеристики и противопоставяне!!!Благодаря на Вашите семейства и ВСИЧКИ,които ВИ подкрепиха!!!Радвам се,че сме

отново ЗАЕДНО и продължаваме напред!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много ми харесаха изпълненията на Сара и Деа, и Поли не случайно избра тях, но не лошо се представиха и Явор,Асен,Ирена,Ива, разбира се и Симона пя прецизно, вярно, хубаво, но честно казано не предизвиква в мен кой знае каква емоция, та да си кажа "уау, неземен талант", а Никола беше пример как може да те затапят с неподходяща песен и напразно да са те превъзнасяли преди това, изстискаха го едно хубаво и явно вече не е интересен, а беше отличаващ се глас...

Симона си е на мястото в това предаване, където се държи теорията, че само гласът има значение, а тя глас има, добре, че не е Екс фактор да й мърморят за танци, хореографии, вживявания на сцената, че там съвсем щеше да окапе...Аз я гледах и чувах поп-певица, ама с визия на чалгаджийка - къса пола, и като се завъртя хич не беше удачно, и тия чизми като всяка поп-фолк певица, поглед, маниери, пипане на косата - 1:1 с майка си и всяка друга кокона...Мисля, че ако не беше дъщеря на Глория никой нямаше да се превъзнася толкова покрай нейното участие - щеше да е поредното момиче с талант, което отива в небитието. Но това все пак е и шоу, от което трябва да падат кинти от смс-и и да се трупа рейтинг - а как няма да има рейтинг като дъщерята на "примата" е там, даже и да не слушаш чалга, от едното желание за сеир ще гледаш ;) Така че - ясно е, че сценаристите твърдо са казали на Поли да остави Симона. Ако Поли и другите треньори си решаваха сами, то Поли 100% щеше да остави своето копие, дето в нея виждала себе си - Ива, но не я остави.

Нали и преди беше гръмнал някакъв скандал със Соня Иванова, дето Миро й се извинявал, че била добра и искал да я остави, ама му казали да остави друг...И дори не вярвам, че тия треньори нещо помагат на участниците, съветват ги и ги наблюдават - снимат там по 1-2 минути да излъчат в ефир, че вършат някаква работа и това е - замазване на очите, а са извикани там само за единия рейтинг, да са лица на предаването. А после някакви неизвестни педагози се занимават, очевидно е...и що за формат е това - толкоз време гледахме само кастинги и битки, и накрая 3 концерта само? Абсурдно е...те хората нямат време имената на участниците да запомнят, пък едва ли да се зашуми покрай тях. Дано поне с победителя се случи нещо, а не като миналите сезони, продуцирани от Слави,които бяха пълен провал откъм реализация на победителя - повече нищо не чухме за него....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От отбора на Камелия най ме е яд за Ралица - беше ми фаворитка, но й дадоха смотана песен, където нямаше как да разгърне потенциала си, а освен това се и разболяла...

Добра беше също и Милена, и имаше доста отличаващ се тембър.

Камелия мисля, че страхотно се представя в шоуто и доста хора започнаха да гледат на нея с други очи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли само каква физиономия направи като избраха Сара... Гледаше като насрана. На Кама отбора е просто бетон... Залагам на Сара или Паулина!

 

Аз пък в този момент си представих физиономията на Глория и коментара й след това.

 

Така че - ясно е, че сценаристите твърдо са казали на Поли да остави Симона. Ако Поли и другите треньори си решаваха сами, то Поли 100% щеше да остави своето копие, дето в нея виждала себе си - Ива, но не я остави.

Нали и преди беше гръмнал някакъв скандал със Соня Иванова, дето Миро й се извинявал, че била добра и искал да я остави, ама му казали да остави друг...

 

Симона и Гло ако не бяха сигурни, че ще стигне до финала, изобщо нямаше да участва. Затова още в началото бях убедена, че е сигурна финалистка. Все пак не падаме от небето.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък в този момент си представих физиономията на Глория и коментара й след това.

Симона и Гло ако не бяха сигурни, че ще стигне до финала, изобщо нямаше да участва. Затова още в началото бях убедена, че е сигурна финалистка. Все пак не падаме от небето.

 

 

Напълно си права, и аз си го мислех, че те не биха допуснали такова падение да участва и да не се класира...

Същото си мислех и когато Десислава се появи във Випа за втори път - че ако не са й обещали победа за компенсация, хич нямаше да е там.

А сега в Гласът аз честно казано нямам фаворит, но определено до края мисля, че ще бутат Сара, Миа Ди, Ивайло ("Киркоров"), а защо не и Симона да направят победител? Като нищо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно си права, и аз си го мислех, че те не биха допуснали такова падение да участва и да не се класира...

Същото си мислех и когато Десислава се появи във Випа за втори път - че ако не са й обещали победа за компенсация, хич нямаше да е там.

А сега в Гласът аз честно казано нямам фаворит, но определено до края мисля, че ще бутат Сара, Миа Ди, Ивайло ("Киркоров"), а защо не и Симона да направят победител? Като нищо ;)

 

И аз нямам фаворит, може би само Сара ме кефи малко повече от останалите. За Симона не знам вече. Ако наистина е според гласуването на публиката и няма измама, няма да е тя, но в противен случай нищо чудно. Дори и да не е победител за тях важното беше да е на финал, защото "и това също е победа". Зависи какви са им предварителните уговорки :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не следя предаването отблизо, но като го хвана, гледам.

Тази вечер гледах Симона и все едно гледах Глорче... същите превземки като на майка си прави. Ама развълнувана била, ама тва, ама онова.. :D Само се чудя каква им е схемата, че отиде в такова предаване чак сега, а не още в първите издания на X Factor и ГБ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не следя предаването отблизо, но като го хвана, гледам.

Тази вечер гледах Симона и все едно гледах Глорче... същите превземки като на майка си прави. Ама развълнувана била, ама тва, ама онова.. :D Само се чудя каква им е схемата, че отиде в такова предаване чак сега, а не още в първите издания на X Factor и ГБ.

 

 

Тя Глория по-рано не разрешаваше, искаше Симона да порасне, да завърши и чак тогава. Пускаше я до 10 часа навънка и май е доста властна и налагаща се майка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам фаворит, може би само Сара ме кефи малко повече от останалите. За Симона не знам вече. Ако наистина е според гласуването на публиката и няма измама, няма да е тя, но в противен случай нищо чудно. Дори и да не е победител за тях важното беше да е на финал, защото "и това също е победа". Зависи какви са им предварителните уговорки :1000 (29):

 

 

Ами колкото и да е талантливо момичето, предразсъдъци винаги ще има - колкото фенове на поп-фолка и по-специално на Глория има, още повече са тези, дето мразят всичко, свързано с поп-фолк, да не говорим пък и самата Глория колко хора не я понасят, пък дъщеря й ли да обичат - монетата винаги има две страни...Така че ако е истинско гласуването, не я виждам Симона много надалеч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами колкото и да е талантливо момичето, предразсъдъци винаги ще има - колкото фенове на поп-фолка и по-специално на Глория има, още повече са тези, дето мразят всичко, свързано с поп-фолк, да не говорим пък и самата Глория колко хора не я понасят, пък дъщеря й ли да обичат - монетата винаги има две страни...Така че ако е истинско гласуването, не я виждам Симона много надалеч.

 

Не само заради това, просто има много по-добри от нея. Отделно с това превзето държание и фалш отблъсква хората, но явно е ген.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само заради това, просто има много по-добри от нея. Отделно с това превзето държание и фалш отблъсква хората, но явно е ген.

 

 

Определено тонът й е доста по-симпатичен и дружелюбен, за разлика от този на майка й, и се държи малко по-естествено и скромно, но високомерният поглед явно й е по рождение...На мен като цяло светлосините очи са ми студени и отблъскващи, може и от това да ми се струва така, ама няма как да съм напълно безпристрастен и обективен като знам на кого е дъщеря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък Сара е толкова противна. Да, хубаво пее, но ме дразни. Има вид на кучка.

 

Паулина пък е толкова прехвалена. Мяука като разгонен котарак.

 

Като цяло нивото е изключително ниско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледала снощи, но се радвам че Симона е продължила. Слушах я на живо на концерта на Глория и настръхнах. Много пее, наистина заслужава шанс да се разграничи най-после от майка си и чалгата. Нагласено или не, тя е много талантлива.

 

Ралица да не е отпаднала? Страдам! А Деа?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледала снощи, но се радвам че Симона е продължила. Слушах я на живо на концерта на Глория и настръхнах. Много пее, наистина заслужава шанс да се разграничи най-после от майка си и чалгата. Нагласено или не, тя е много талантлива.

 

Ралица да не е отпаднала? Страдам! А Деа?

Деа продължи. Беше бетон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ме е яд за Ралица. Наистина много зле се получи, че е болна, и че не й дадоха хубава песен. То една песен никаква... :mf_surrender:

+1 Дано Камелия й подаде ръка след предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сара Сюзет ми е отвратителна. Мразя певици, които само гледат как да креснат.

Стискам палци на Кристиан от отбора на Графа и на Паулина от Камелия. Поне да ги забележи някой и да им направи парчета. Ясно е, че ще спечели някой крещящ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...