Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще ми каже ли някой къде мога да гледам или тегля епизодите на гласът от чужбина?

 

Сега като че ли всичко те препраща във войо, и май че дори в България трябва да се плаща за да гледате... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми каже ли някой къде мога да гледам или тегля епизодите на гласът от чужбина?

 

Сега като че ли всичко те препраща във войо, и май че дори в България трябва да се плаща за да гледате... :mf_surrender:

 

От тук не можеш ли?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми каже ли някой къде мога да гледам или тегля епизодите на гласът от чужбина?

 

Сега като че ли всичко те препраща във войо, и май че дори в България трябва да се плаща за да гледате... :mf_surrender:

В YouTube блокирани ли са? Но не са целите епизоди, само изпълненията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тук не можеш ли?

 

Не, излиза ми това. И като отида във войо, иска платена регистрация за да гледам.

 

image.jpg

 

В YouTube блокирани ли са? Но не са целите епизоди, само изпълненията.

 

Изпълненията не ми са толкова интересни, колкото коментарите и всичко останало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз гледам тук http://seirsanduk.com

Мерси, но това е за гледане на живо само, така ли?

Аз търся записите, понеже нямам време да го гледам когато го излъчват.

 

Пък и в замундата не ги качват... Познавате ли някой сайт, където качват записи на бг програми?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го гледам тази година. За първи път. Има много добри участници, освен това Камелия и Лечев са интересни в журито. Писнало ми е от Миро и Поли Генова, но те са абонирани за тези формати.

Виждам, че много се обсъжда избора за треньор на Симона. Аз смятам, че тя не иска да се развива в попфолка. Не че Камелия ще поведе отбора си към чалгата. Но реално погледнато нещата, на които Камелия може да я научи, тя ги знае вече от майка си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално трябваше втория път да избере Камелия, защото тя е единствената която няма да я дискриминира като дете на чалгаджийка. Но и тя както написах по - горе има претенции и награя от много столове на земята. Тъпо е, но сега тя си знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия й предложи на Симона от колегиалност към майка й, не за друго. По погледа на Камелия си личеше, че не й е толкова кеф да взима Симона, но пък няма да бъде некоректна към колежката си, и да не спаси детето й, като беше пред елиминация. Също така и първия път припомни на всички, че едва с майка й е прохождала първите години на сцената. Така че се чувства и някак си морално задължена да й предложи спасение. И в слабия аргумент да привлече Симона при нея си пролича, че действително Камелия не я иска. Иначе Камелия си знае, че няма да си бъдат полезни ни едната ни другата.

 

От друга страна, много добре постъпи Камелия като избра по-възрастаната жена пред младото момиче. Младата девойка има много шансове пред нея, а жената наистина може да се развие супер добре при Камелия. Сега й е дошъл шансът.

Чудя се още, дали Камелия я избра нея защото отнякъде се чувства идентифицирана с нея. За да направи тая жена за пример, че годините не трябва да спират никого да следва мечтата си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз не го гледам особено, но наистина Камелия е най - зряла от журито според мен. Не искам да споря по този въпрос, това си е лично мнение. Също така, смятам, че Поли с двете й песни не може да бъде ментор, СОРИ. За да си ментор се иска 10+ години кариера, да си бил на дъното и на върха, да си преживял провали и успехи и да познаваш индустрията, темперамента на хората и т.н. От тази гледна точка, според мен на Поли й липсва опит, но понеже е поп - изпълнител, а те винаги получават одобрение (заводски) я слагат там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли може да няма хитове и дискография, но има достатъчно опит на сцената. Била е години наред в Бон Бон като ръководителка и има опит в работата с по-млади хора, била е на Евровизия два пъти като участничка, един път като водеща и има опит на сцената. Да не говорим, че в музикално отношение е много повече от Камелия, която освен сръбски чалги друго не знае и си личи колко ограничена е музикалната ѝ култура. Така че не виждам проблем да е ментор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся какво беше това той слезе от сцената, свърши времето и Поля тогава плясна бутона ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся какво беше това той слезе от сцената, свърши времето и Поля тогава плясна бутона ...

 

Циркове.

 

Шоколадка си замина sad.gif

На шоколадката ѝ беше под нивото да пее тази песен. Сигурно си е казал: "Аз като бях по Планета, Галена още вършееше клиентите в Приказките, а Фики е бил в 2-3 клас."

Link to comment
Сподели в други сайтове

На шоколадката ѝ беше под нивото да пее тази песен. Сигурно си е казал: "Аз като бях по Планета, Галена още вършееше клиентите в Приказките, а Фики е бил в 2-3 клас."

Егати малоумното изказване! Все едно Али Диа да каже "Аз като съм играл футбол, Меси не е бил роден и затова ми е под нивото".

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати малоумното изказване! Все едно Али Диа да каже "Аз като съм играл футбол, Меси не е бил роден и затова ми е под нивото".

 

Ти гледа ли подготовката и реакциите му? Така изглеждаше. Не казвам, че има право :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм очарован от представянето на Камелия до момента. Неочаквано е за мен. Добре, че не спаси Мариян. Той имаше своя шанс, видях ме го, че не успя да се развие в най-голямата музикална компания у нас. Съдейки по неговите изказвания, според мен си мисли, че само в Пайнер има неща под масата и само там е бил недооценяван. Чалга пеещите не уцелиха този път, сезонът не е приятелски ориентиран към тях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...