Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Изгледах 3 клипа и Кама ми прави впечатление колко неадекватно се опитва да прецени дали изпълнителят става, като прави някакви странни физиономии уж, че преценява изпълнението :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Написах 3 реда по същество и всеки ги прескочи, а ти ми дрънкаш на друга тема. А не си ли жълък, като всички хетърчета тук? Много ви знае устата, ама като я подкараме точка по точка и веднага се изнасяте или сменяте темата. Днес съм тук, ако ще кажеш нещо давай. Ако не, можеше да ограничиш спама. И без това никога нищо не казваш. И няма смисъл да се пънат едни люде тук. Формата тепърва започва и Кама си е напълно ОК. Мразете я, но стоите пред телевизорите, нали? И стоите заради нея, нали? И ще стоите заради нея, нали? Да знаете, че страниците летят.

Аз няма да го гледам повече. Само изпълненията на Симона, може би. Не ми е интересно предаването никак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах 3 клипа и Кама ми прави впечатление колко неадекватно се опитва да прецени дали изпълнителят става, като прави някакви странни физиономии уж, че преценява изпълнението :roll1:

 

И аз на това се чудя...аджеба хем, нямаш глас, нямаш слух....а пък се вживяваш за нещо велико...това трябва да ги направите на гифчета с тези физиономии :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво накрая тримата ментори с повече участници, а Кама само с двама :hahaha:

 

И то с Шоколадката... човеееек.... на тоя не бих му се обърнал. То беше ясно, че е някакъв мазен циганин. Супер лимитиран стилово.

А другата певица... доста компромисно избра Кама.

 

Според мен тея, които не са много интересни им подшушват кого да изберат, за да продължат напред. Кама и Лечев са доста по-безинтересни като ментори. Поли идва от Евровизия, а Графа е топ продуцент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак?

Имах предвид, че то не бяха дуети с Мама, концертни изпълнения с Мама, самостоятелна песен по Планета, концертни изпълнения по БТВ, сега и в тоя формат е, за какво й е? Гласът си го има, парите си ги има...Трябва й силна песен, индивдуалност и хубав клип, а не ТВ формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах 3 клипа и Кама ми прави впечатление колко неадекватно се опитва да прецени дали изпълнителят става, като прави някакви странни физиономии уж, че преценява изпълнението :roll1:

 

Оскарите са тази вечер. Да ѝ дадат един за цялостно творчество. Все пак 19 години играе ролята на певица.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки коментира Кама. Абе вие "Гласът на България" ли гледахте или "Камелия в прайм тайма на БТВ", пред поне 1 500 000 души? :roll1:

Дишай спокойно, утре Деси Слава ще е пред някакви си 2 000 000... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то с Шоколадката... човеееек.... на тоя не бих му се обърнал. То беше ясно, че е някакъв мазен циганин. Супер лимитиран стилово.

 

И той за благодарност обяви, че ѝ е барал циците.

 

Следващия път очаквам някой да каже, че я е ебал :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки коментира Кама. Абе вие "Гласът на България" ли гледахте или "Камелия в прайм тайма на БТВ", пред поне 1 500 000 души? :roll1:

 

То не е въпросът пред колко, а как се е представила. НЕ мисля, че прави добро впечатление като цяло. Нищо повече от поредната чалгаджийка с "велика" кариера. Поне Деса и Преса пееха, а Ивана имаше авторитет. И при трите си личи, че яко са пяли и друга музика, докато при Кама някак липсва тази част.

 

За сега не виждам на фона на какво се биеш в гърдите. И Лечев, и Поли, и Графа са супер грамотни музикално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано има повече интересни таланти като последното момче. Предаването е позитивно, не виждам защо някои го хейтват. По повод на Камелия-за мен се справя повече от добре. Без излишни преструвки и без махленско поведение. Попринцип чалгата е игнорирана в такива формати и е нормално човек, който пее песни на Jessie J, Justin Bieber, Justin Timberlake и т.н., да избере Поли или Графа. Плюс това Графа има музикална компания с доказани звезди в нея като Михаела Филева. Надявам се тепърва да става интересно. Успех на предаването! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сега не виждам на фона на какво се биеш в гърдите. И Лечев, и Поли, и Графа са супер грамотни музикално.

 

Разбира се. Най-малкото е, че и тримата знаят да свирят на поне един инструмент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то с Шоколадката... човеееек.... на тоя не бих му се обърнал. То беше ясно, че е някакъв мазен циганин. Супер лимитиран стилово.

А другата певица... доста компромисно избра Кама.

 

Според мен тея, които не са много интересни им подшушват кого да изберат, за да продължат напред. Кама и Лечев са доста по-безинтересни като ментори. Поли идва от Евровизия, а Графа е топ продуцент.

 

Пълен потрес......не го очаквах...ама нямаше как, иначе Кама щеше да остане и без участник, а можеше и само с жената... :3fdb8960598fa63e:

Очаквам утре Деската по Капките, ако успея да набарам нет... там ще бъде повече гледано, отколкото тази пародия одеве :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Утре ще ви направя криви.... сами си го търсехте! :g2:

 

Чичак, ти предварително ли си на ясно как ще се представи Деса,че от сега някакви закани,а и утре ще представят само участниците, първият концерт ще е след седмица ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И той за благодарност обяви, че ѝ е барал циците.

 

Следващия път очаквам някой да каже, че я е ебал :3fdb8960598fa63e:

 

Да ти кажа и аз си го помислих. Мангалът й барал циците. Това как прозвуча... какво ли са я правили други? :whistling:

 

Положението е зле. Много зле. Чалгата още повече потъва - и освен, че като предпочитания е на дъното, също и Кама още повече дълбае това дъно. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима във всичките сезони на гласът не са изпълнявали нещо от журито ли..че да не пеят и сега..... :roll1: Да видим...резила :hahaha:

По голям резил от това че си се родил къде повече

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Утре ще ви направя криви.... сами си го търсехте! :g2:

 

Т.е. колкото и добра да е Деси ще я плюеш? Какъв е смисъла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е въпросът пред колко, а как се е представила. НЕ мисля, че прави добро впечатление като цяло. Нищо повече от поредната чалгаджийка с "велика" кариера. Поне Деса и Преса пееха, а Ивана имаше авторитет. И при трите си личи, че яко са пяли и друга музика, докато при Кама някак липсва тази част.

 

За сега не виждам на фона на какво се биеш в гърдите. И Лечев, и Поли, и Графа са супер грамотни музикално.

 

Глупости, но няма да се впускам в някакви подробни разсъждения. Пишеш поста по презумция, само заради мен. Убеден съм, че и половината от предаването тази вечер не си гледал точно както и останалите. Просто влязохте да се изпразните в темата, само щото е Кама. Аз в Поли и Грофа видях така дразнещото ме позьорство. Не стават дори за дребни артисти. Лечев е сдържан, той е най-добрия и музикант и продуцент в това риалити. Не е нужно да се бия в гърдите, формата тепърва започва. И е много дълъг, а хейтърите няма да имат нерви, да го отразавят. Звездните мигове на Кама предстоят. Все пак, тя е звездата в това жури, колкото и да им е мъчно на повечето тук. И продуцентите му го знаят отлично. Нали и двамата знаем, че те не берад доматите с колците?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...