Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Имало ли е предварителни кастинги?

Да.

 

Новото в предаването е че ако никой не се обърне от менторите. След това никой не се обръща и участника си заминава. Това го има и в другите държави на този формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

До момента обаче всички бяха талантливи, да не би в този сезон да са решили да няма Джорджано-та? :1000 (29):
Едва ли ще има бездарни, минават на предварително прослушване преди да ги допуснат - не е като в Айдъла и Фактора да пускат всякакви.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кристина от предишния сезон си беше една почти готова Шер, но нямаше предубеждения и затова избра Деси. Но някои не искат да бъдат свързвани с чалгата и затова избират другите, като гледам и в този сезон няма да е по-различно...

До момента обаче всички бяха талантливи, да не би в този сезон да са решили да няма Джорджано-та? :1000 (29):

Бях забравил, не го гледах този сезон, но вече при финалите обръщах да видя и веднага Кристина ми стана любимката, може би, защото и Шер обожавам, такъв тип гласове са ми много любими. Не съм видял, когато е избрала Деса, браво, много яко момиче! Тя спечели накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

 

Новото в предаването е че ако никой не се обърне от менторите. След това никой не се обръща и участника си заминава. Това го има и в другите държави на този формат.

 

Почти навсякъде се обръщат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не подхождайте толкова бързо хейтърската. Не мисля, че преиграват. По-скоро се опитват и те самите да се отпуснат, все пак им е първи запис. И, да, Камелия е пичка. Мразещите я Десови, моля да не изсипват помията си тук, че усещам, че е ще има пак ненужни повърни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Хаха Кама провала на 2017...най-неадекватната до момента сядала на този стол.

Никой не я ебава за слива! ТАЯ БЕЗДАРНИЦА МЕНТОР?????

На какво може да те научи пък тя...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злоба, ей! Многооооооооооо, по 3-4 поста, с едни и същи глупости пишат, скъсах се от смях! :1000 (29): Няколко души ще гръмнат от мъка....

 

По същество:

 

Много са задобрели нашите в тези формати. Всичко около самото директно излъчване, предварителните репортажи и представянето на кандидатите е светлинни години от първите такива формати. Най-хубавото е, че самовлюбеността на екипа на Слави Трифонов го няма, а кандидатите за слава и менторите са акцента, както си трябва да бъде. Ако някой още не е разбрал - търси се глас и бленда, а обърнат с гръб освен да усетиш техника на пеене, нищо друго не можеш да видиш. Менторите се справят чудесно. Гледайте и слушайте, по-полезно е отколкото да плюете Камейсън. Тя отдавна е национална зведа и милионерка от пеене и музика.

 

Иначе всички виждат, че на чалгата и е наложен пълен игнор...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква по-голяма гавра с чалгата може да е от продуцентите, да представят в първото риалити от чалгата.... шоколадката? :scratch:

Оле, много яко пее, Митко много е изтървал :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...