Jump to content



Ресторант "Приказките"


Kitty

Препоръчани коментари

П. УКРАТИ СИ ТАЯ НЕНОРМАЛНИЦАТА ИЛИ ЩЕ Я УБИЯ! ВСЕКИ ПОВОД ЗА ЩАСТИЕ И ПРАЗНИКС МИ СЪСИПВА! ДАНИЕЛА, ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ, ЩЕ ТЕ УБИЯ, СПРИ ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! СПРИ МА КУРВООООООООООООООООООООООО! СПРИ МА НЕНОРМАЛНИЦООООООООООООО!ы ЩЕ ТЕ НАРЪГАМ С НОЖ ПРАВО В СЪРЦЕТООООООООООООООООООООООООООО!

 

Това е мнение на УЖ болното Полинче във друг форум за момчето което е харесвала, но е било с друга (имали са деца, семейство и т.м).

Също не схващам как тя е почти глуха, а слуша чалга?

А хората с дислексия не могат да пишат правилно и да четат...тази персона пише по-грамотно от цял форум и пише романи по 20 реда.

 

Във всички други форуми в които се подвизава, става ясно и хората откриват факти, че тва момиче е пълен бот. Не и вярвайте на наивните неща които пише/ :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Даниела е толкова упорито магаре и отказва да пусне Пепи, вече наистина не ми се живее! 6 години го чакам да се осъзнае тя каква лъжкиня и лицемерка е.................Но щом пак се е оплодила, за да го задържи още по - силно, за кво да живея...............Предпочитам да умра! Ще изтърпя каквито трябва скандали с нашите, но няма да ям повече! Не ми се живее, наистина! 6 години чакам щастието да се върне при мен...............Нека поне и лепнат клеймото УБИЙЦА! да видим ще и хареса ли...............Цял живот отстъпвам на другите, а на мун никой не отстъпи!...............НИКОЙ!!!!!!!!!!!!!!! ДАНО ТОВА ДА СЕ ВЪРНЕ С ПЪЛНА СИЛА НА ЙОАНА!!!!!!!!!!!!! НЕКА НЕ ПОЗНАВА ЛЮБОВТААААААААААААААААААААА! НЕКА ДА СЕ ПОБОЛЕЕЕЕЕЕ ОТ ЛЮБОВНА МЪКА ЕДИН ДЕН! ДА ВИДИМ ТОГАВА НА ПЕПИ И ДАНИ КОЛКО ЩЕ ИМ ХАРЕСА.........................

ЩОМ НЕ МОГА ДА ИМАМ НИЩО, НЕ ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЯМА ДА ТЪРПЯ ПОВЕЧЕ ДИСКРИМИНАЦИЯ ОТ СТРАНА НА СКАПАНОТО ОБЩЕСТВО!!!!!!!!!!

 

 

 

ХПРОКЛЕТА ДА СИ, МУТРО СВИНСКА! ДА ТИ ОТВЛЕКАТ ДЪЩЕРЯТА, ДАНОООООООООООО!

 

Въпросната Кити от 2009 насам е натрупала 15 000 мнения в друг форум, повечето са в този тон: омраза към жената, която е женена за мъжа, в който тя е влюбена, заплахи към нея и детето й. Разпитва и по други форуми и сайтове. Разпространява снимки и информация на въпросната жена, злорадства (например радостни коментари, че кучето на съперницата е избягало), преследва семейството и не им дава мира. Наистина Кити е имала труден живот (ако не лъже и за това...), но е грозно и гнусно да говори така за семейна двойка и за детето им, които се чудят какво да направят, за да се отърват от този тормоз.

 

Ако на някой му е интересно - писмото на Даниела до нашата Кити:

Здравейте, г-жо Димитрова! Това е първото и последното нещо,което аз ще Ви кажа. Никога не съм влизала в какъвто и да било контакт с Вас. Никога не съм си писала с Вас, не съм Ви виждала, никога не съм Ви обиждала и т.н.! Към момента от близо 5 години насам, Вие сте единствената, която всячески се мъчи да добие този контакт, която обижда,заплашва и какво ли още не. Моят съпруг, за когото Вие твърдите, че съм Ви отнела не Ви е виждал от както сте били в начално училище. До колкото знам, Вие сте го тормозела още от тогава, за което са Ви преместили в специализирано училище. Цялото ни семейство е наясно с Ващия тормоз, който продължава вече цял един живот. Ние нямаме никаква дори бегла представа за какво говорите Вие и какво точно искате от нас и по-конкретно вече от мен! Съпругът ми, който не Ви е виждал, не е имал никакъв контакт с Вас по какъвто и да е повод и не е свързвал живота си с Вас с умисъл или без няма никаква представа за какви чувства, закачки, усмивки и т.н. говорите Вие! Причината никога да не отговорим на Вашия тормоз е, че по всяка вероятност Вие сте много тежко болна от някакво сериозно психическо разтройство още от детската Ви възраст, за което ние няма как да носим каквато и да е отговорност и за което не сме специализирани,за да твърдим, но предполагаме.За това е редно Вашето семейство да вземат мерки.Съпругът ми и аз не Ви се сърдим, защото не Ви познаваме, нямаме контакт и не общуваме с Вас по никакъв начин. Тормозът, който упражнявате врху мен е наказуем по множество точки от закона на Р. България. Вие трябва да сте изключително благодарна за моята толерантност към Вас на този етап, тъй като не съм предприела стъпки към завеждането на наказателно дело срещу Вас. Нито аз, нито съпругът ми, нито семейството ни сме правили стъпка към осъществяването на какъвто и да било контакт с Вас, защото Вие във частност и Вашият живот не ни касае по никаква точка! Ежедневните Ви писания по всякакъв вид форуми, преглеждането на фейсбук профилите ни и профилите ни в различни социални мрежи от Вас не ни дразни и притеснява, тъй като това са обществени профили и те могат да се разглеждат от всеки! Лично бях подала сигнал в полицията срещу Вас относно заплахите, които бяхте отправяли за живота ми преди няколко години. Прецених,че Вашите родители биха взели разумно отношение по Вашия проблем и за това не продължих делото. До колкото разбирам сега от тези мейли, които си позволявате да ми изпращате Вие, г-жо Димитрова сте нарушила заповедта на съда да не ме притеснявате повече, според което подлежите на наказание от закона. Всички обидни думи, заплахи към мен и семейството ми, квалификации без база, (т.е. Вие дори не сте ме виждала, та какво остава да ме познавате, за да изказвате мнение за мен, живота ми и роднините ми), целия тормоз който ми оказвате без да съм Ви отвръщала по никакъв начин и БЕЗ ДА СЪМ ГО ПРЕДИЗВИКАЛА подлежи на наказателно дело. Относно профила ми в социална мрежа свързана със служебни контакти, от където Вие сте взела и-мейлът ми и ми отправяте заплахи за фейсбук профилът ми, това е друг вид заплаха и тормоз в кибер-пространството, за което подлежите на нов вид наказание от страна на Уважаемият Български Съд.

Подчертавам всички тези неща, написани по-горе, за да отправя апел към Вас, да се обърнете към екип от специалисти за установяване Вашето състояние и проблем и да спрете със заплахите и заканите, обидите и окачествяванията към хора, които Вие не познавате!Това, както уточних вече е първият и последният контакт, който аз лично упражнявам към Вас!

Последното, което искам да добавя е, че съжалявам за Вашите здравословни или каквито и да било проблеми, които имате! Искам да уточня, че всички имаме някакви проблеми, в такива времена живеем. Нямам отношение към Вашите здравословни и психологически драми, тъй като не съм специалист, а и Вие не сте ми близка или каквато и да било, за да ме засягат те по някакъв начин! Не се намирам за отговорна за неща, които един човек, живеещ в напълно измислен от него свят си е причинил сам! Колкото до мен самата, аз нямам намерение да се защитавам от Вашите нападки, ъй като те са напълно измислени и безпочвени и не съм длъжна да давам обяснение за живота си, на когото и да било. Единственото, което ще кажа е че реалността, в която Вие г-жо живеете е напълно измислена от Вас. Аз съм дете на бедно семейство и на починала преди много години майка. Последното което съм получавала в живота си е, нещо на готово както определяте самата Вие. По този начин потвърждавам,че реалността за която Вие говорите е напълно измислена от самата Вас.От там нататък моят живот е личен и няма отношение към Вас. Вие сама сте взела решението да споделяте личните си проблеми с интернет-пространството, за мен е неуместно, но това е Ваше решение и мен не ме интересува.

Последно ще кажа, че съжалявам,ако сте се почувствала обидена от мен по някакъв начин, но се боя че някой си е направил много лоша шега с Вас от мое име и Ви е писал или каквото там е правил преди време както казвате Вие!Отново потвърждавам, аз лично никога не съм правила контакт с Вас по какъвто и да е начин и по какъвто и да е повод, всичко случило се след това е изцяло повод на Вашето или на нечие друго въображение, но няма отношение към мен и семейството ми.

Желая Ви съвсем искрено всичко най-добро, надявам се след този и-мейл да определим всичко като едно огромно недоразумение и да прекратим ненужната никому агресия. Животът е достатъчно труден, за да си го усложняваме допълнително сами. Аз лично смятам така и Ви подавам ръка, с която да вървим заедно към благоразумието!

Всичко най-добро!

С уважение: Даниела Изатовска

 

Ако на някой му е интересно или не вярва - форумът е на женско списание, напишете "кити даниела" в Гугъл и ще го намерите, както и при подробно търсене - още постове на Кити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаха ми за този форум, защото ми беше подшушнато, че тук се подвизават старите кучета от форума на телевизия "Планета". Мислех, че тук ще бъде същото както преди - ще си говорим за музика, ще обсъждаме изпълнителите, албумите им, песните им, видеоклиповете им, концертите и медийните им изяви, смятах, че тук ще си имам свое анонимно кътче както тогава. С голямо огорчение разбирам, че съм сбъркала.

 

 

Въпросната особа ме тормозеше в другия форум и на скайпа. Аз не съм я търсила, тя ме намери. И което е по - огорчаващото: тя ми беше намерила профила във форума на телевизия "Планета" (не бях споделяла с никого кой ми е акаунтът там, самия форум рядко съм го споменавала. Открила стари мои постове в теми за автографи от звезди и така ми намерила пощенския адрес. Тогава разбрах, че ме следи и се изплаших ужасно. Блокирах я във скайпа, но във онзи форум тогава нямаше опция за блокиране и тя ми пълнеше кутията за съобщения със безсмислени неща, тормозеше ме да и дам своя снимка, а аз отказах, тъй като знаех, че ще ме изтипоса във форума и всички ще ми се подиграват. Опитах да я игнорирам, но нервите ми накрая не издържаха на терора и направих нещо, за което оттогава съжалява всеки ден. Пратих и снимката на лични в съобщения, но тя я искаше от скайпа. Помислих си "хайде сега претенции". Но ми дойде в повече терора и, намерих я във скайпа, отблокирах я, дадох и снимката и пак я блокирах. На другия ден, 10 декември, бях получила троянски кон. всичко ми замина - събирана грижливо в продължение на година колекция от графики на изпълнителите, изтеглените любими песни, албуми и клипове, филми. И вместо да дам почивка на очите си, оттогава до днес си събирам парче по парче затритите ми неща. Заради нея се изпокарах с графьорите от форума, беше ми ужасно неудобно да им досаждам и да се извинявам, но нито знам английски, нито ме бива във фотошопа. Останаха ми някои неща, които няма кой да ми ги възстанови. Заради този терор изпуснах всичко - премиери на клипове, музикалните предавания с любимките ми Анелия, Гергана и Магда, изпуснах два броя на "Нов фолк", стреса съсипа здравето ми, изпаднах в дълга депресия, изпуснах много филми и сериали, зрението ми отслабна и всеки ден треперя, че ще ослепея, забраних си да плача. Не спя по цели нощи от страх, че през деня ще се събудя сляпа. Изгубих връзка със създадени приятелства от форума на телевизия "Планета", много ми липсваше и още ми липсва приятелската и забавна атмосфера със членовете от сем. Анелиеви. Цялата ми младост мина в депресия.

 

Бъдете спокойни, видя го господина това лято. Предпочита си нея. Дойде ми в повече всичко това. Сега просто живея ден за ден, без мечти, емоции и музика. Ето ви го отговора на въпроса защо гледам в миналото. До 10 декември водех нормален живот, от началото на юни 2007 (когато ми мина синузита, когато пак треперех, че ще ослепея) до 10 декември 2007 аз живеех прекрасен живот. Бях млада, здрава, влюбена, пълна с мечти, слушах музика, гледах филми, следях кариерата на любимките ми и всичко ставащо в поп - фолка, излизах на разходки, започнах да мисля за мода и дрехи, да кача малко килограми, планирах да направя чудесни коледно - новогодишни празници за близките. А тази с нейната ревност, нейния троянски кон и тормоза и, ми съсипа живота и здравето. Никога нищо вече няма да е същото. След този случай вече не сея да си давам адреса, станах адски подозрителна и съмнителна.

 

Благодаря за "разбирането" Ви.

 

Ако знаете къде в нета старите кучета графьори пазят произведенията си, ще се радвам да ми дадете линкове към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво са ти?

Дори аз не ги пазя от форума на Планета... само 2-3 имам. Заживей в настоящето, тук има 10 активни теми-изтегли си ги от там, но и иконките тегли, че не се знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Цялата тема е за Бисерите. :mf_surrender: И аз изпитвам носталгия към времената преди 10 години, но те никога няма да се върнат, колкото и да говорим за тях, така че по-добре за всеки е да влезе в настоящето. А пък сам да си признаваш в някакъв форум, че за първи път през 2016 си видял сензорна лампа, да даваш отчет кога за първи път си ползвал смесител за чешма, намирам за унизително и ненужно.

 

Иначе то оставаше и да не са правили ремонт на "Приказките" от създаването му. :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, не знам дали някой ти го е казвал, но някой много здраво те е изпързалял - всеки ти знае историята и се е представил за позната на възлюбения ти, която ти после си припознала като неговата съпруга... освен това троянски кон не може да изтрие информацията от хард диска, най-вероятно е изгорял непредизвикано от никой - за съжаление и на мен ми се е случвало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че това момиче има проблеми - има... от къде точно произлизат - явно няма експертни лица да констатират. Но че половината от тези, които се подиграват и любопитстват, са за освидетелстване - и това е истина. Форумът може да бъде интересен по много други начини, а не чрез такива теми. Нека си пише, не се връзвайте на всеки пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че това момиче има проблеми - има... от къде точно произлизат - явно няма експертни лица да констатират. Но че половината от тези, които се подиграват и любопитстват, са за освидетелстване - и това е истина. Форумът може да бъде интересен по много други начини, а не чрез такива теми. Нека си пише, не се връзвайте на всеки пост.

 

Резервирай! :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че това момиче има проблеми - има... от къде точно произлизат - явно няма експертни лица да констатират. Но че половината от тези, които се подиграват и любопитстват, са за освидетелстване - и това е истина. Форумът може да бъде интересен по много други начини, а не чрез такива теми. Нека си пише, не се връзвайте на всеки пост.

Абе, тва девойче от над 14 години е обсебено от някакво момче с което не са се виждали от тогава. Мислиш ли, че всичко тва е окей? Вчера със Slunchice и Fast и проследихме цялата история и това момиче наистина не е добре. Има много здравословни проблеми, но има и параноидна шизофрения и трябва да и помогнат специалисти възможно най-скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето си има проблеми и нито ние сме хората, които ще ги решават, нито тук е мястото. Ресторант 'Приказките' не представява чак такъв интерес, че да има тема очевидно, а останалото може да обдъждате в чата. :lock:
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...