Jump to content



Online: Теди Александрова ft. Азис - Ня'а проблем


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая па!!! Лигава и смешна с някакви неадекватни движения и мимики.

Ся припадайте по малоумния текст, натам върви тоя бранш. Дупета, баране, к..ви, кой ти обръща внимание на качеството? Важното е да има ригаригадахта...

 

ГърУ, поУудяУ... Това сега е вървежно, яко, брутаУно. Дръжте ме...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле Теди ги смачка,айде сега вие старомодните почвайте да плюете

 

Почнах, имам още!

Възвишавайте такива "певачки" и проекти, че вървите добре в бранша :1000 (30):

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брууууууутална! И песента, видеото, а и тя. Това мисля ще е страшен хит! Много ме кефи Теди, още от дебютната си песен! Прилича ми страшно много на Гергана преди години, но външно - стилът им на пеене и музика, която предлагат естествено е коренно различна. Много намахана и скандална песен за пореден път, типично и очаквано от нея. Доста вдигна летвата с "Чалга пеперудки" ама и тая яко си я бива, дано повтори същия успех. Давай, Тодорке! :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че Азис бърка в кацата с меда, набутвайки се в готов хит. Не биваше Теди да го допусне! Разваля всичко с мазното си гласче!

Теди е супер и това го знаем! Малко по-тъпа от предните й песни ми идва като текст, но ритъмът е як.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора никога не е приличала повече на Гергана,първо си помислих,че участва и Гергана :mf_surrender:

Песента обаче е брутална,не одобрявам тия противни и пошли неща обаче не мога да отрека,че това ще е хит и зарибява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

fb4.gif

 

Теди Александрова (Official)

1 min · Sofia ·

Приятели много съм щастлива че новото парче вече е факт. Специални благодарности на Данчо Петков и целия екип с който реализирахме видеото ! Благодаря и на Боби Павлов за доброто сработване за приятелство също така за хъса в процеса на работа по парчето! И най-вече едно огромно благодаря на краля на попфолка АЗИС за професионализма,отношението и старанието по проекта !!! Но каквото и да кажа за АЗИС то ще бъде малко не достатъчно да изразя своето възхищение и блогодарност към него ! Не забравяйте че не трабва да приемаме живота толкова на сериозно щом сме здрави всичко друго е " НЯ'ПРОБЛЕМ' ❤❤❤😘😘😘🔝

 

 

Нека скандализирам - не ми пука дали песента ще стане хит, дали ще спечели класацията на Рамания 48 пъти, дали клипът ще се гледа по 100 000 пъти в минута, дали ще пратят парчето в космоса. Това е точно тази Теди, която харесвам. Доволна съм.

 

Моля хората, които до вчера възхваляваха #мамаураган, днес да внимават с какви изразни средства ще обсъждат текста на Теди, за да не изглеждат нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че Азис бърка в кацата с меда, набутвайки се в готов хит. Не биваше Теди да го допусне! Разваля всичко с мазното си гласче!

Теди е супер и това го знаем! Малко по-тъпа от предните й песни ми идва като текст, но ритъмът е як.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да си кривя душата - хареса ми. Циганското този път е сведено до минимум, текстът не те кара да си блъскаш главата в стената, даже, имайки предвид таргет аудиторията, си е доста приличен. Можеше да е още по-добра, ако се пееше повече, а не това полу-рапиране, полу-пеене, полу-ръмжене, което има в последните ѝ песни. Ще стане голям хит, това е ясно. Поне се радвам, че не е откровена простотия като "Най-красивата принцеса".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...