Jump to content


Online: Илиян - Лас Вегас


Препоръчани коментари

И на мен не ми хареса. До "Обичам те, гадино" ми харесваха песните които правеше.... след това нищо не ми харесва на Илиян.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това песен ли трябва да бъде?! Не ми харесва.

Но може и да се хареса на аудиторията, това е лесно смилаема песен с абсурден текст, кючек, цигания. Може и да стане хит :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси текста. Баси мазнотията.

 

МНОГО МЕ КЕФИ! :happyppl:

Моралните да не се правят, че не им харесва. И на вас ще ви захареса като отидете на дансинга. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям фен съм на Илиян, но това е най-тъпата му песен! Докъм втората минута очаквах да има я кулминация, я да изпее нещо, а то почна да се повтаря същата тъпня! Не я дослушах.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо и изтъркано. Инструменталните части ми харесват само.

Иначе интрото е супер с тоя акордеон - и после почва типичният илиянски trash...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах докрай цялото нещо само за да чуя дали наистина няма и 1 смислено изречение. :mf_surrender: Супер абсурдна "песен", пълен боклук. На Теда кючеците може също да не са стойностни, но поне има някакъв смисъл в текста, а не са само изредени случайни думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно гледм ено от онези клипчета на някои самодейни цигански оркестри, които се промотират в youtube.

Клипът е потрес. Да я беше пуснал само като трак без пеене. Щеше да иа повече смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...