Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Аз винаги съм бил на мнение, че Глория по сборни концерти трябва да залага на по-чалгарски ударни парчета, а нея все я влече към умерени песни от поп стилистиката. Все едно я е срам да изпее някоя яка чалгия.

 

"Златна клетка", "100-процентова жена" според мен щяха да бъдат по-добър избор.

Имаше адски стратегическо място, точно след Емануела, ако онези дебили не бяха пуснали пак кой е генерален спонсор на концерта да мучи кравата на Бор Чвор (този път май я нямаше де ама там други изреждаха...все тая) и ако Глория бе подбрала чалгарските си песни...дори една Намери си майстора...щеше да има бахти мощния прием...но тя си е темерут.

 

Защо бута Симона? Симона нали не иска да е фолк певица...защо я натрапва на масовките, където публиката умира за Роксана и Теди Ломска... на нейни концерти ок, щерка й е все пак, ама снощи нямаше нужда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, може и да сте прави. За мен Глория е разбила снощи. Песните й са се пеели, ЧУХ "ЛЮБОВЕН ДЪЖД" НА ЖИВО!?! и то със страхотен аранжимент, не вярвах, че ще доживея. И накрая, изпя и любимата ми нейна песен за тази година "Полудяваш по мен". Какво има да се оплаквам. Другите не ме вълнуват, защото повечето (освен Ивана и Преслава) за мен са нищо. За концерта, няма как да коментирам, защото не отидох. Ако знаех, че Глория е с дълъг микс щях, но реших, че WoW е по - важна от коцнерт на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, може и да сте прави. За мен Глория е разбила снощи. Песните й са се пеели, ЧУХ "ЛЮБОВЕН ДЪЖД" НА ЖИВО!?! и то със страхотен аранжимент, не вярвах, че ще доживея. И накрая, изпя и любимата ми нейна песен за тази година "Полудяваш по мен". Какво има да се оплаквам. Другите не ме вълнуват, защото повечето (освен Ивана и Преслава) за мен са нищо. За концерта, няма как да коментирам, защото не отидох. Ако знаех, че Глория е с дълъг микс щях, но реших, че WoW е по - важна от коцнерт на Пайнер.

Щом това ти е в графа РАЗБИВАНЕ, а и на повечето от нейните фенове...

"Любовен дъжд" на живо я чухме още през 2002 или началото на 2003 когато Глория беше при Слави.

 

Когато изпя Ненастина на сборен концерт видяхме какво беше и снощи с Полудяваш по мен също видяхме...разлика голяма и не в полза на ХИТЪТ й от тази година :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си е супер, 3 стари песни и 3 нови, не знам какво искате от нея. Проблемът е във вашите очаквания. Тя отдавна даде да се разбере, че не й пука за тези концерти и че си държи на определени песни. Аз даже съм приятно изненадан колко много е пяла, макар и подборът на песни и на мен да не ми допада.

А Симона я бута, защото й е дъщеря. Няма как да се обясни на една майка, че не трябва да помага на детето си. А тя така разбира помощта. Силвия Кацарова например също постоянно бута Теди Кацарова, която никога няма да е звезда като майка си.

Та мисълта ми е, че от Глория вече абсолютно нищо не трябва да се очаква, тя не вълнува масовата публика и тя самата не се вълнува от този факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, може и да сте прави. За мен Глория е разбила снощи. Песните й са се пеели, ЧУХ "ЛЮБОВЕН ДЪЖД" НА ЖИВО!?! и то със страхотен аранжимент, не вярвах, че ще доживея. И накрая, изпя и любимата ми нейна песен за тази година "Полудяваш по мен". Какво има да се оплаквам. Другите не ме вълнуват, защото повечето (освен Ивана и Преслава) за мен са нищо. За концерта, няма как да коментирам, защото не отидох. Ако знаех, че Глория е с дълъг микс щях, но реших, че WoW е по - важна от коцнерт на Пайнер.

Стефански, за съжаление снощи Гло разби само с глас. На акапелата на "Присъда" настръхнах, не я очаквах... Припомних си времената от Турне 2004, когато мачкаше. Разбирам, че Дъжда и Полудяваш са ти любими и това подсилва ефекта, ама не се приеха мощно. По-добре от Нелина и Райна, но не и от по-добре от "Мъжете всичко искат" примерно. Като споменах ретро хита на Деса, каквито тя май има много за разлика от актуални такива, искам да кажа само едно - трябва си един концерт с ретро песни. Само си представих снощи какво би станало на "300 нощи, 300 дни", "Хищна хиена" и т.н., да не изреждам. А Милко има честта да е отгледал един истински хит от последните години - "За да те забравя". В последните години уж много хитове, но за година-две и са забравени.

Та така за Глория. Може би едни други, да не споменавам имена, биха те подвели, че е смазала с прием, но от нас няма как да го очакваш - Пламен беше с мен, той също харесва Глория и не би бил необективен, нека и той да ти каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом това ти е в графа РАЗБИВАНЕ, а и на повечето от нейните фенове...

"Любовен дъжд" на живо я чухме още през 2002 или началото на 2003 когато Глория беше при Слави.

 

Когато изпя Ненастина на сборен концерт видяхме какво беше и снощи с Полудяваш по мен също видяхме...разлика голяма и не в полза на ХИТЪТ й от тази година :mf_surrender:

Аз не мога да разбера какъв ти е проблема, ходиш и спориш с мен. Да, за мен е разбила, защото е изпяла две песни, които харесвам. Не е избухнала както избухна с "Ненаситна", "Феникс" или "Не сме безгрешни" - факт. Но това, че щеше да е номер 1 по прием с "Крепост"/"Не сме безгрешни" мен нямаше да ме зарадва толкова, колкото като чух на живо "Полудяваш по мен" или "Любовен дъжд". Освен това си е изпяла всичко с клип от тая година :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Тутанкамон (ТОТЯкамон) разби всичко живо с това приспособление на главата си. Изглеждаше като установила контакт с извънземни или като кукер и определено прогони всички зли сили от залата, когато запя акапелно Дельо хайдутин.

Вместо да излезе и да изпее нещо старо, има супер хубави ретро песни, и да прилича на себе си... то...

Петко, моля те, кажи й, че не е това начинът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... :D Концертът беше супер, не знам дали е по-добър или по-слаб от предишния, тъй като не съм била миналата година.

В плюс е, че не беше толкова дълъг както него.. сцената беше по-добра и т.н. Като минус.. може би публиката, ако сега е била по-малко. :baaasmiley:

 

Тези, които ме впечатлиха по един или друг начин:

"Пей, сърце" трябваше да я оставят по към края, най-вече заради страхотната идеята и това колко голям хит е песента.. Наистина не разбирам защо едва в началото.1000%20(27).gif

Ивана лееко досади.. особено с "Шампанско"-то".. но разбира се, прие се супер.

Борис Дали с 2 песни.. защо?? :D

Яница - естествено с по-добър прием от миналия концерт, за визията обаче не съм сигурна 1000%20(29).gif Искаше ми се да изпее "Върнах ти го".

За Емануела жалко, че се размина само с една песен.. особено с "Като теб" щеше да е в ТОП прием..

Глория - страхотен избор за песни, единствено това със Симона беше за пореден път досадно.. дано спре вече.

Мария съвсем я бях забравила, че ще участва.. Изненадващо, беше на живо, естествено не беше най-доброто изпълнение.

Анелия - Лично на мен ми беше малко досадно.. особено с "Генерал".. не виждам смисъл да я пее вече на трети концерт.. Вместо нея можеше някой по-стара или "Моят мъж"..

Галин - главно заради него отидох.. най-добрия прием, всички крещяхме още преди да излезе.. естествено Фараона се прие по-добре. Мисля, че и двете песни бяха на живо. Най-накрая успях да се снимам с него.. :Vishenka_05: Певец на 2016!! :notworthy:

Преслава - амии тук си тръгнах. Не ми беше интересно вече, иначе й скандираха името. Чух малко от новата, но не ме впечатли.

 

За останалите като Емилия, Деси Слава, Кали, Малина, Теди и т.н. не виждам какво по-различно мога да кажа.

По пример бих ги подредила така:

1. Галин

2. Фики

3. Теди А.

 

По изпълнение:

1. Глория

2. Нелина

3. Деси Слава

 

Другия път без Соня Немска, Джулия, Милко, Илиян, Борис Дали и т.н.. и всичко ще е перфектно.. :Vishenka_05:

 

Успях да направя няколко клипа на Галин, Теди, Малина, Фики, Емануела и Константин, Галена и Янева.. През повечето време исках просто да се забавлявам, за това и не снимах много. Опитах да направя и LIVE.. ползвах телефона на приятел, който беше с мен, но интернета беше дооста слаб. За снимките казах - с Галин :Vishenka_05: , исках и с Емануела, но не успях да я намеря, но... другия път :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Тутанкамон (ТОТЯкамон) разби всичко живо с това приспособление на главата си. Изглеждаше като установила контакт с извънземни или като кукер и определено прогони всички зли сили от залата, когато запя акапелно Дельо хайдутин.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Няма то не разбира от дума, бе. Аз съм сигурен, че Петко й дава съвети и й докладва за настроенията към нея в Интернет, ама селското си е селско.

 

Ами помните ли, като беше излезла на някакъв концерт с чаршаф? :roll1: После -А беше задал въпрос на Камелия в "Открит микрофон" какво й е мнението за цитирам "чаршафа на Тотя".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - главно заради него отидох.. най-добрия прием, всички крещяхме още преди да излезе.. естествено Фараона се прие по-добре. Мисля, че и двете песни бяха на живо. Най-накрая успях да се снимам с него.. :Vishenka_05: Певец на 2016!! :notworthy:

 

Преслава - амии тук си тръгнах. Не ми беше интересно вече, иначе й скандираха името. Чух малко от новата, но не ме впечатли.

 

За останалите като Емилия, Деси Слава, Кали, Малина, Теди и т.н. не виждам какво по-различно мога да кажа.

По пример бих ги подредила така:

1. Галин

2. Фики

3. Теди А.

 

За снимките казах - с Галин :Vishenka_05: , исках и с Емануела, но не успях да я намеря, но... другия път :3fdb8960598fa63e:

 

Нещо "десовите" да кажат след този пост? Да забелязват новото поколение? 7 поста има, нова е, не знае нищо за драмите тук и е перфектен източник от залата. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малииии :Vishenka_05:

 

Нещо "десовите" да кажат след този пост? Да забелязват новото поколение? 7 поста има, нова е, не знае нищо за драмите тук и е перфектен източник от залата. :ad:

Знае, ние сме й разказвали приказки за Рамания :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Преслава

- Нелина

- Глория (егати гласа :Vishenka_05: )

- Ако счупят всяка нота, май е клипче на adorable :D

- Калифорния

- Мъжете всичко искат

- Вертолета

- Цура

- На Египет Фараона

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Представянето е било на ниво! И публиката пеят, а песента не е кой знае какъв хит.

Малеее, кралицата ми тя! Как тропва напред с началото на припева. Уникално присъствие, невероятна! Икона! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното от Инстаграм (някой да сложи код за вграждане на неща от ИГ, Фаст, плссс? :Vishenka_05: ):

Яница

Без теб

Кои са Галена, Преслава, Фики, Ивана, Анелия?

Коко Джамбо е голяяяям

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Тутанкамон (ТОТЯкамон) разби всичко живо с това приспособление на главата си. Изглеждаше като установила контакт с извънземни или като кукер и определено прогони всички зли сили от залата, когато запя акапелно Дельо хайдутин.

Вместо да излезе и да изпее нещо старо, има супер хубави ретро песни, и да прилича на себе си... то...

Петко, моля те, кажи й, че не е това начинът.

 

Ами не съм видял още клипче от нейното представяне. Относно визията съм много ЗА подобен тип. За мен е забележителна, екстравагантна, луда и смела. Радвам се, че го е направила. Много по-добре отколкото да сложи поредната бална рокля и да покаже колко е красива, това хората го знаят и щеше да мине незабелязано, а така никой не е безразличен към сценичното и облекло. Идеята с това на главата е НЕВЕРОЯТНА за мен, роклята е малко по-странна, но се връзва. Хубаво е да показва различни неща, а не едно и също. Гордея се с нея и я похвалих за смелостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Тутанкамон (ТОТЯкамон) разби всичко живо с това приспособление на главата си. Изглеждаше като установила контакт с извънземни или като кукер и определено прогони всички зли сили от залата, когато запя акапелно Дельо хайдутин.

:1000 (29): :roll1: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Галена пяха ли "С друг ме Бъркаш" / Мама Ураган?

Мисля, че Фики е пял "С друг ме бъркаш", ако не се лъжа вече, че толкова клипчета ми минаха през очите и ушите :D

Галена присъстваше само като холограма на "Пей, сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...