Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

От това което видях залата е на около 70% пълна, което при тази смешна реклама на концерта си е цяло чудо. Повече трябва да се мисли за предварително промотиране на концерти особено ако мислят да ги правят в арената. И ако ще пускат реклами по националните телевизии, нека са малко по адекватни, тази която вървеше по БТВ лъхаше на ефтиния от километри.

 

Относно самия концерт не мога да коментирам много, защото не се вижда почти нищо от клипчетата, но изглежда всички са пели на живо и е минало без големи изцепки. Между другото не знам за вас, но по такива събития аз лично усещам липсата на Камелия и Андреа и двете винаги са давали много поводи за коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

70% пълна зала? :1000 (29): С празен от средата нагоре втори етаж и не отварян трети? Спрете се бе хора, празно е и няма как да се покрие.... :roll1:

 

Не е бил празен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В някои сайтове чета, че това с холограмата било едва ли не революция за България :mf_surrender: Не беше ли точно Цура използвала холограма на един концерт преди 3-4 години някъде, където се появи с една кожена пола, през която й преливаха задника и баджаците? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е бил празен :mf_surrender:

Сега видях клипчето на Емилия Стоянова в Сигнал, 20 мин преди началото на концерта е било 18:40, а те в 19 още не бяха влезнали 50 % от хората. Ние успяхме да се набутаме около 19:10 и след нас поне още след 15-20 мин загасиха осветлението и вече секторите бяха почти пълни. Секторите от С, нива 1 и 2 си бяха над 90 % пълни. По-рехаво беше на секторите от А. Двете нива на В също бяха с над 85-90 % заети места. На терена ми се видя, че хората са по-малко от мин год, поне тези във фен зоната. Като цяло сигурно 80 % бяха с покани, поне от сектори С. Като теглим чертата два пъти повече от Зала 1, в никакъв случай по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен концертът е бил много успешен, щом е бил изцяло лайв и дори вечни плейбекаджийки като Мара и Мала са пели на живо. Явно са събрали и доволен брой хора - след като са надхвърлили капацитета на Зала 1 (дори двойно), значи не е грешка, че вече правят концертите си в Арена Армеец. Учудва ме обаче, че само Ивана, Глория и Деси Слава са пели ретро - все пак 15 е специална годишнина, очаквах да има повече стари песни. Жалко, че Преслава не пя "Водка с утеха" вместо новата, която можеше да остави за Коледната програма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен концертът е бил много успешен, щом е бил изцяло лайв и дори вечни плейбекаджийки като Мара и Мала са пели на живо. Явно са събрали и доволен брой хора - след като са надхвърлили капацитета на Зала 1 (дори двойно), значи не е грешка, че вече правят концертите си в Арена Армеец. Учудва ме обаче, че само Ивана, Глория и Деси Слава са пели ретро - все пак 15 е специална годишнина, очаквах да има повече стари песни. Жалко, че Преслава не пя "Водка с утеха" вместо новата, която можеше да остави за Коледната програма.

Малина и Марчела на живо :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

На тоя цигански хит Вертолета, защо не пуснаха надути презервативи, а балони :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пак е била малко ощетена. Можеше да й се даде 1 минута повече да си изпее цялата "Полудяваш по мен", а не само припева!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пак е била малко ощетена. Можеше да й се даде 1 минута повече да си изпее цялата "Полудяваш по мен", а не само припева!!!

Какво? Тя изобщо не трябваше да я пее, нито дуета със Симона..... Подбора на песни е смешен като цяло. До болка пяти неща представи, а можеше да избухне с прием, но както винаги неправилна стратегия! Все пак се радвам, че пя!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво? Тя изобщо не трябваше да я пее, нито дуета със Симона..... Подбора на песни е смешен като цяло. До болка пяти неща представи, а можеше да избухне с прием, но както винаги неправилна стратегия! Все пак се радвам, че пя!

E за какво ги прави тия песни, ако не ги пее по концерти ? Това, че не са големи мегахитове, не означава, че не бива да се пеят. Много комерсиално гледате на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Милко К и Аркан, някой има ли клипче, че само на тях не намирам?

 

Толкова изпълнители, като не могат заедно да напълнят залата, защо въобще Пайнера прави концерта там. Да върви в зала Христо Ботев, Универсиада или Фестивална.

Винаги тръгват с големите претенции, а не могат да напълнят Арена Армеец. Преслава, Теди Александрова, Емилия, Емануела, Коцето, Галин, Фики - все такива дето уж с милиони гледания, големите клубни хитове, а интерес към тях нали видяхме какъв е за втора поредна година - слаб.

Това потвърждава мнението, че те са си фактор само в клубовете, те не са никакъв фактор за жанра, нито са топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E за какво ги прави тия песни, ако не ги пее по концерти ? Това, че не са големи мегахитове, не означава, че не бива да се пеят. Много комерсиално гледате на нещата.

Ами ти кажи за какво ги прави? Знае къде и е силата и пак продължава с такива денсчета. Не отричам, че примерно "Еднопосочен път" и "Усещане за мъж" са ми фаворити от такъв тип денсове. Можеше да изпълни "Не лъжи на колене" или "Обичай ме такава" да речем!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...