Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Видяхте ли, че наглите "десови" друго освен нея не могат да коментират. До един се изнесоха.... :1000 (29):

Ами честито..... :1000 (29):

Аз още съм тук, чета всичко.. :1000 (29): Но стрийма не ми тръгна и затова няма как да коментирам. Само за Деси си казах мнението на база коментарите.

Изненадан съм да разбера, че Преслава е подготвила шоу, с интерес чакам да видя какво е. Време беше за нещо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой има БИС :Vishenka_05:

Два биса при това.

 

Salvatore, усилията ни дадоха резултат - Кралицата ни е чела! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, инструментала преди последния припев и билд-ъпа са една от най-бруталните части в песен евър.

 

Надявам се, че най-накрая ще осъзнае, че има страхотна дискотечна песен в ръкава си и само от нея зависи да я направи дълголетен хит.

 

Иначе видно е доволна, конкуренцията е холограмна.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се, че най-накрая ще осъзнае, че има страхотна дискотечна песен в ръкава си и само от нея зависи да я направи дълголетен хит.

 

Иначе видно е доволна, конкуренцията е холограмна.

Мне, реално нищо друго от тая песен не предизвиква кой знае какво емоция - самата песен спря да се пее след 3 месеца, не предразполага към пеене, както "Моето слабо място" - неслучайно Преслава така здраво се е вкопчила в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...