Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Хайде стига с глупостите. Имаше клипчета и преди и след започване на концерта. Минимум, ама минимум 2 пъти, по-малко от миналата година са.....

Погледни всички клипчета. На някои се вижда, че са се понатрупали доста хора вече.

Ти защо не си там да отразяваш? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тая ТАТЯНА бе алооо ,никой не го интересува

 

Като не те интересува не я коментирай. Сам си дай отговор дали кой го интересува!

 

Татяна

 

За пореден път ви благодаря за силната любов която ми доказахте! Вашият бис е моят показател за всичко,което правя за вас...

 

15079099_1803719099879490_2556233610811675086_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тотя как й не омръзна да се прави на клоун .. то не бяха ресни на главата, чаршафи .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни всички клипчета. На някои се вижда, че са се понатрупали доста хора вече.

Ти защо не си там да отразяваш? :1000 (29):

 

Гледам аз внимателно и виждам 200 души около сцената, а на трибуните е повече рехаво, отколкото пълно. Тотален провал.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тотя как й не омръзна да се прави на клоун .. то не бяха ресни на главата, чаршафи .. :mf_surrender:

 

Ми много по-креативно от това да сложиш обикновена красива рокля. Това са артисти, от тях аз лично искам точно това - провокация, ти като не си готов за такива неща и искаш пенсионерски изяви от соца не е наш проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса пак се лигави като ненормална на "Мъжете всичко искат". Не се научи да пее на живо тази жена и толкова.

 

Тя никога не е била концертна певица. НИ-КО-ГА

 

Тия чалгарките, на този концерт, са страшни късметлии.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...