Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Пореден провал концерт за Пайнер. След предните 2 в двете Арени, явно са мазохисти.

20 певици немогат да съберат 2000 човека :D

Отиде Деса в Пайнер , и пропаднаха хахах.

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Много слабо се приемат песните на Глория, личи си, че са ги позабравили. Не знам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсега Митко ще събира пари за догодина - вместо да купува гледания - ще купува зрители!

 

Свински ребърца скара, сирене "по касапски" и 10 "Старопрамен"-а и ме има за клиент. Евтин съм и държа на пеене.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак много пее Гло, ама пак никой я не отразява и сама си проси бис и седи сгъната половин минута в очакване на "Още".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тая лайв, който гледам, някъв току-що - МАМИЧКАТА ТИ ЩЕ ЕБА. :roll1: :roll1: :roll1:

 

:roll1: :roll1:

 

И аз го гледам! Скандален лайв!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече е досадно... но както казах може да си пее всичко, няма коооой, няма коооой да я освирка.

Е, може някоя чистачка да я замери с Доместос!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Valeri Atanasov? :D

 

Някакъв Павел беше :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак много пее Гло, ама пак никой я не отразява и сама си проси бис и седи сгъната половин минута в очакване на "Още".

Ми какво очакваш от аудиторията на Келманге.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свински ребърца скара, сирене "по касапски" и 10 "Старопрамен"-а и ме има за клиент. Евтин съм и държа на пеене.... :1000 (29):

Ако обяви, че ще има скара и бира със сигурност ще има повече народ. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак много пее Гло, ама пак никой я не отразява и сама си проси бис и седи сгъната половин минута в очакване на "Още".

 

Колкото - толкова! :1000 (19): Такива времена дойдоха....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...