Jump to content


коя религия изповядвате?


Denis

  

53 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Християнин съм, но съм толерантен към другите религии. Те просто са некви грешни учения, затова трябва да бъдат забранени със закон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Християнин съм, но съм толерантен към другите религии. Те просто са некви грешни учения, затова трябва да бъдат забранени със закон.

А? Първото изречение няма общо с второто :D

 

Та - и аз като Гламдринг, но само първото изречение :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Християнин, но толерирам всичко.

 

пс Blueberry & Glamdring пак мачкате. Добре, че не сте задръстени като повечето. ;p

Толерираш ли джихадистите да те убият заради твоята вяра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толерираш ли джихадистите да те убият заради твоята вяра?

Не мога да се съглася напълно с теб.

Аз вярвам и съм толерантен защото джихадистите са една малка издавка от религията. Примерно в моя университет има мюсюлмани, но не са ме изяли или убили.

Мислиш ли, че няма джихадисти християни ? Във всяка една държава има секти и радикалисти които вярват толкова, че са готови на груби неща, но не всички стигат до фатален край както става напоследък.

Единственото което не одобрявам в тези религии и държанието към жената. Те я имат за предмет. Фереджета, бурки... луда работа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася напълно с теб.

Аз вярвам и съм толерантен защото джихадистите са една малка издавка от религията. Примерно в моя университет има мюсюлмани, но не са ме изяли или убили.

Мислиш ли, че няма джихадисти християни ? Във всяка една държава има секти и радикалисти които вярват толкова, че са готови на груби неща, но не всички стигат до фатален край както става напоследък.

Единственото което не одобрявам в тези религии и държанието към жената. Те я имат за предмет. Фереджета, бурки... луда работа.

То и в християнството има толкова тъпи неща които се правят - милиони, да не кажа милиарди за църкви, а децата в домовете, пенсионерите и т.н живеят в нечовешки условия за сметка на това. Мислиш ли, че ако наистина имаше всичките неща описани в библията или някакъв Бог щеше да "позволи" тези неща да се случват? Логиката куца отвсякъде.

 

И все пак, колкото и толерантен да бъдеш винаги ще има едно разделение, което можем да си го спестим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толерираш ли джихадистите да те убият заради твоята вяра?

Тероризмът НЕ е религия и НЯМА религия. Това, че най-много радикализирани има сред мюсюлманите, не означава, че няма и християни и дори будисти с подобни убеждения. Не съм толерантна към радикализираните религии. Толерантна съм към истинските вярвания на хората, независимо какви са те, стига да са добродетелни и да не всяват омраза. Не съдя хората по религията, а по убежденията им. Разликата между двете е огромна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Може да прозвучи смешно, но не съм вярващ! Всичко на всичко два пъти съм влизал в църква. Не съм чел библия и не знам ни една молитва. Общо прието се водя християнин и празнувам християнските празници Коледа, Великден и т.н. Дори не съм кръщаван и не смятам да го правя. В нашия край поп няма и човек като умре не му правят литургия. Бият една камбана и то ако се сетят. Така че църквите за мен са средство за пари и задкулисни игри!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм религиозен. Даже ми е безкрайно непонятно как в днешно време толкова много хора все още вярват в религията. Та всичко, което религиите проповядват, е абсурдно - това са структури, създадени за управление на простия народ в миналото. А днес всички ние имаме толкова достъп до информация, всички знаем история, наука. :dontknow:

 

Във вярата няма нищо лошо - напротив, тя ни помага в трудни моменти - но моля ви, не си давайте парите на църкви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните двама да се обосноват защо приравняват религиозната мафия (примерно БПЦ) с вярването. Който си е вярващ, си е негова работа как точно ще си изповядва вярата, каквато и да е тя, пък било то и със спонсорство на въпросната мафия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...