Jump to content



Online: Джена - Зависима


Препоръчани коментари

Този Сашо го чувам за пръв път , има ли други песни?

 

Межодругото до 20 - та сек. песента е хубава, има някакъв опит да почне като кючек :D

 

Мисля, че ако този Сашо опита със същото начало и продължи с кючек ще се получи добре. Ще и стои добре на Джена един здрав мазен кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марието, е*аваш ли се с нас, ма? :mf_surrender:

А много се чудя на тези, които викат "много добър текст". Направо се чудя на мен ли ми има нещо, или те не са в ред... :1000 (29):

 

А защо позволявате темата да се осира от коментари извън самата тема. Местете ги в скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена въобще не е спирала да има хитове! "Ти къде беше" е мегахит, пускан и до ден днешен; "Дразни ме пак", въпреки че нямаше ретпацията на ТУбата се върти стабилно цяло лято! Да не говорим, че е една от най - канените и в топ 5 на най - пусканите по заведенията изпълнители! Като гледам и тази песен с почти 3к лайка и 145к гледания за 24 часа е доста добре! При положение, че е тежка и некомерсиална песен, а не бозава музичка с някакъв тийн текст, които стават хитове цяла година!

 

Пак се пръскате от злоба, че когато Преса и Жалка се пробват с такива песни - основно са има провали! А Джена успява с музикантски нюх, които онези двете нямат! За това все търсят дуети, фийчъринги или копират колеги за да направят хитове! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че проблема на тази песен като и на последните няколко е в аранжиментите. Оцко и' правеше по-силни аранжименти.

Примерно "Ти къде беше" стана популярна колко толкова но да беше с по-силен аранжимент щеше да е мегахит. Мисля че това е проблема и с тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз намирам аранжимента за леко постен, липсва му ударност, но иначе всичко друго е много добре. Особено припевът и изпълнението. Точно старата Джена си е това, песента я оприличавам като стилистика на "Плаче се за мъже" и "Как не се уморих". Разбира се няма да достигне по хитовост най-големите й такива, но определено песента ще се слуша много повече от предходните две. Подобни песни липсват в чалгата в изпълнение на други изпълнители и точно заради тях Джена е това, което е. Тази ниша си е изцяло нейна и не биваше да се впуска в експерименти. Сигурен съм, че с успеха на тази песен, Джена пак ще се нахъса и защо не да ни изненада до края на годината и с нещо от Оцко. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз намирам аранжимента за леко постен, липсва му ударност, но иначе всичко друго е много добре. Особено припевът и изпълнението. Точно старата Джена си е това, песента я оприличавам като стилистика на "Плаче се за мъже" и "Как не се уморих". Разбира се няма да достигне по хитовост най-големите й такива, но определено песента ще се слуша много повече от предходните две. Подобни песни липсват в чалгата в изпълнение на други изпълнители и точно заради тях Джена е това, което е. Тази ниша си е изцяло нейна и не биваше да се впуска в експерименти. Сигурен съм, че с успеха на тази песен, Джена пак ще се нахъса и защо не да ни изненада до края на годината и с нещо от Оцко. :)

Ха дано започне наново работата с Оцко. Виж как с 2 песни от него ще забие останалите. Просто тя и Оцко са отличен тандем, както бяха и Емануела и Оцко. За нея песните също бяха различни и открояващи се. Бих казал, че в цялата си кариера на композитор и аранжор в България (защото той не е работил само тук, в Македония имаше своя фирма Award Music, за който не знае, и беше продуцент, композитор и аранжор там) най-добре работи с Емануела, Джена и Галин, пасват си перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат. Въобще не ми харесва. И гласът й поне на мен ми се струва на моменти фалшив-все едно влачи. Прекалено много ми е орнаментиката й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покъртителен текст. Цигари, синове... Някои художествени средства стоят като кръпки.

И тази орнаментика... Джена е изчерпана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче песента тръгна добре (150К през първия ден), а на третия вече се срина на 50К.

 

Ей тва е то. Личният живот за сметка на професионалния. Господ дава, но и взима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя дръпна назад още преди сватбата. Просто по едно време си повярва, че е мега голяма звезда, случаш интервютата за signal, то така си вярва, такова самоучвствие...

Решила е, че вече каквото и да пусне, ще е хит, защото е Джена, че няма нужда от Оцко , че може да си работи с най-евтините идиоти като Павлов и пак да има хит.

 

Не позна. Както е Джена-Оцко , така беше и Гергана-Токича. Дори Емануела след Оцко не е вадила такъв мега хит, какъвто с него, нито пък Ивана е вадила мега хит след като спря да кавърдисва Индира през ден.

 

Просто на някои им пасва стила на определен композитор, определен стил и извън това стоят странно. Няма лошо, дори напротив. Никой няма да ти се скара, ако в албума ти от 12 песни всичките 12 са на Оцко. Че Гергана изкара няколко албума с песни на Токича, и какво? По-малко обичана ли е, някой и се скара ли?

Намираш си екипа и си работиш с него.

 

Ама не, повярвала си тя, че може да се лута напред-назад и да стане хит. Браво, Дженка. Вярвай си, продължавай си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен провал, много кофти песен , никаква ритмичност няма .

Проблема на Джена не е Оцко , защото тя и без него е имала тотални хитлве - Да те бях ранила и т.н.т .

Защо не поръча на Ганев или Пашев , ами ходи да и правят кръчмарски бози .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...