Jump to content



Online: Джена - Зависима


Препоръчани коментари

Музиката е хубава. :)

Текста все едно аз съм го писал (не ми харесва :D), поне да беше снимала на друга стена, а не на тази, на която снимаха "Фолкмаратон".

За сега не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усеща се, че е търсила формулата от старите си хитове. Не е лошо. Дори на първо слушане ми допадна, но не го виждам като голям хит. Текста има силни фрази.

Джена е бита карта за жалост. Не може да си върне позициите. Добре, че на участия се радва поне...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете на Спасов мога да ги позная от километри. Еднакъв формат, еднакви ефекти, еднакви цветове с всичките му клипове.

Иначе песента няма power. Монотонна е и не съм впечатлен, ако Джена наистина иска да си върне позициите, които изгуби трябва да се стегне здраво

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми думи в куплетите. Припева е готин. Но не мисля, че феновете чакаха това...

 

Семейната Джена нещо, тц, не ми харесва!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е наблегнала на свотята сила – текстовете!

 

Харесва ми песента, определено е по-силна от предишните, пожелавам упсех на проекта!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен припев, слаби куплети, някак празни.. Не е никак лоша музиката, но липсва нещо... Не е лоша песента, дано ми хареса повече... а как исках нещо силно като по-старите Да видя какво е, дори Ти къде беше е много сила, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е най-хубава ѝ песен в последната 1 година, но въпреки това не е нищо особено. Опитала се е със старата формула за хит - да има драматични фрази, но този път не са такива, които да ти се набият в съзнанието от рода на "Хора дето палят свещи без въобще да вярват в Бог" и т.н., ами са някак изтъркани и слушани хиляди пъти. Все пак ще се радвам, ако стане хит, че клетата има спешна нужда.

 

п.с. много готина шапка :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не очаквах и пак съм разочарован. Текстът е адски тромав и незапеваем, някои фрази ме изумиха (като това излизаш за цигари не знам си кво беше там :mf_surrender: ). Търсила си е старата формула, но я няма енергията и power-а, само си пуснете Да ти се доказвам, Моли се да не почна, Да видя какво е- нито клиповете са по-скъпи, нито нищо- но пък текст, музика, аранжимент, присъствие в клипа- всичко е изпипано както трябва. Клиповете пак са й били на ниво Фен тв, но самата Джена е друга там. Имам чувството, че си е изгубила усета и вдъхновението, прави някакви неща просто ей така, не си обяснявам по друг начин този спад.

 

п.п. Мелодията ми прилича на някоя от старите й песни, мисля, че на Такива като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите убиват цялата песен, но припева е доста приятен.

Наистина този път текста не се набива в главата.

Не е това песента която очакваме от Джена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова силно искам такава песен! Това лято просто ГРЪМНА с тая песен, звучеше от всякъде...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко си отиде, отидоха си и хитовете на Джена....

 

Тая година в Пайнер положението е потресаващо. @hitmixmusicfan, знаеме ли причината? :D :D :D

 

Хубави визии, красива е, за сефте да няма пера, излишни "украшения" и да не прилича на заспал с грима травестит. За първи път от цялата и кариера я намирам за красива. Да продължава с тази изчистена линия, дори самия факт, че прилича на нещо е плюс за песента.

Без Оцко хит тази скоро няма да види. Все пак, браво за визията, наистина се изненадах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам песните на Джена по нейна музика - Как не се уморих, Не знаеш коя съм, Такива като тебе, Задръж сърцето ми, сигурно има и още.... май и За теб и мен и Жена без име също бяха нейни. Тази музика също е фантастична! Обаче тук текста е доста дълъг, трудно смилаем и ще попречи на масовия слушател да я превърне в хит - по мое мнение. Например, ако беше нещо като "Всичко знаеш" която има доста запомнящи се фрази и текст, но там имаше друг проблем - щеше да е перфектно. Липсва ми нещо в самото изпяване и текста, но заради отново фантастичната музика ще си я пускам. Ядосвам се, че не е с по-различен текст наистина. А видеото е много яко, като изключа тази визия с шапката, защото там ме напушва яко смях.

Джена е можещ и добър изпълнител, вярно, че напоследък пуска по-слаби песни, но в никакъв случай не бива да бъде отписвана.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото започва супер ударно, но после дългите протяжни куплети и припев убиха всичко. Няма как хубавия текст да спаси една слаба мелодия с постен аранжимент и смесване. Една "Ти къде беше" е песен в подобен стил, но е в пъти по-ударна.

Джена е изгубила нюха си за хубави песни, няма как последните две години от толкова сингли да има само 2 хита на средно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с изливащата се боя в ръката ми е много познато - в кой клип го имаше? Мисля, че в "Калифорния" или на Магда в някой клип беше?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Джена е изгубила усет, а Пайнер изгуби Оцко :D :D :D :D :D :D

Има някои изпълнители (без да споменавам всички имена, сещайте се), на които единствените им хитове са само с Оцко и след него са точно нула. Нула са били и преди него.

 

Усещам как Hit Mix Music ще настигне по хитове Пайнер за 2-3 години, предвид, че е млада компания с 2 композитора в нея (Оцко и Биолчев, "Диаманти" на Ангел е негова).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...