Jump to content



Online: Глория - Не лъжи на колене


ANGEL

Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никак не е лоша тази песен, за разлика от другите, само това повтаряне на "ти" в припева дразни.

В последните си песни Глория пее по един и същи начин в куплетите на песните си, може би това придава еднаквостта, за която говорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може ли да помоля някой, който разбира от тези програми за "орязване" и му се занимава, разбира се, да ми изреже една малка част от мелодията на тази песен на Глория, от 2:26 до 2:40 (музикалния интервал, точно след "Ууууу, оооооу..." до момента, в който започва "И без теб земята се върти..."? Много ще бъда благодарен! :)

 

По темата: Страхотна е песента! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова зарибяваща песен. Не знам защо я нахейтихте жената, тази и другата са много добри, постоянно си ги въртя.

Хейтят я само тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, само тука хейтят няколко простаци и простачки фенове на некадърни държанки, самопровъзгласили се за певици.

И двете нови песни на Глория са харесвани.

А форума - отдавна не е мястото, което беше преди години. Обективност няма и се напълни със страшно проста паплач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, ама стига вече с това форума, само тука. Песните на Ивана, Камелия, Глория, Дачева и сие са СВЕТОВНО НЕИЗВЕСТНИ. Айде стига, сигурно щото форума е зле на концертите на новите им песни се мълчи. Те хората от форума пълнят Армеец и НДК. Песните на горе споменатите имат драстично по - ниски гледания дори от на новобранци като Лорена. Дори някой да си е пуснал песен на Глория или Ивана, не означава, че я е запомнил и слушал по дълго.

 

Аз слушам въпросната песен, но съм приел и фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скука, мрън-мрън изпълнение, някакъв текст и биит, това, определено не е това, което трябва да е балада на Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мрън-мрън ще викаш за пеенето на Андреа, Хоанг, Лорени, морени и всичката тая паплач.

Тука не чувам никакво мърн-мрън и никога не съм чувал. Гласът й е супер плътен и разпознаваем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мрън-мрън ще викаш за пеенето на Андреа, Хоанг, Лорени, морени и всичката тая паплач.

Тука не чувам никакво мърн-мрън и никога не съм чувал. Гласът й е супер плътен и разпознаваем.

Аааа, моля ти се, Лорена си е изпяла песента страхотно, а Глория изобщо не. Отделно, че тая песен е стерилна и скучна, нещо, което ме кара да си мисля, че Глория е изгубила нюха си за размазващи балади!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за умерена/баладична песен на Глория ми звучи слабо, текстът отново е по заучените й фрази...изпълнението прави песента, особено към края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ми харесва песента, но в никакъв случай не мога да я нарека балада, по-скоро в умерено темпо...

Мисля, че тази песен заслужаваше клип.

От всичко най ме дразни тази рима "маски-адски", защото я имаше същата и в "Двойна игра" и Глория вече ужасно много ми доскучава с текстовете си, за което не мога да виня Мариета, а вечната намеса на Глория и нейното "съавторство", което има за цел да ни разказва всеки път колко силна е тя, как все нея я лъжат, но тя ще оцелее, защото ги е преживявала вече тези мъжки номера...Едно и също от поне 10 години....С много хора като си говоря, казват, че последната хубава песен на Глория била "Присъда" и оттам насетне вече я броели едва ли не за мъртва и неактуална. Казват ми: "Кво си мислиш ти, и ние като малки слушахме песните на Глория, ама тогава беше една, а днес съвсем друга, и песните й вече не стават". Наистина жалко, сякаш си е загубила нюха за правене на хитове и не се цели да се хареса на най-новото поколение, ами си й стигат нейните заклети фенове....Някак си песните й вече все повече стават за слушане от хора на над 30-годишна възраст, дори гласът й е един такъв сериозен и естраден, визията й прекалено изискана, и по никакъв начин не се вписва в съвременната картина, няма и как да в въртят по дискотеките с подобни парчета....Ще си ходи само по читалища, събори и частни партита, и туй ще е...За жалост не мисля, че Симона ще има някога нейната кариера и нейните успехи. Ще остане бледо копие на майка си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...