Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Абе, в спора Деси VS Жана на коя страна сте? На мен и двете са ми симпатични, и двете ги разбирам.

 

Подкрепям Деси, Жана ми е малко фалшива (дори в избухванията си) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе, в спора Деси VS Жана на коя страна сте? На мен и двете са ми симпатични, и двете ги разбирам.

 

Не харесвам Жана, но я подкрепям в случая. Това Десито е ужасно злобна, личи си от самолет.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа мисия, чудят се какво да измислят вече. В миналия сезон също имаше някакви етюди и карнавали. Толкова е инфантилно...

Роро и Алекс излязоха пълни интриганти, очакваше се от тях. При тях има и друго обяснение за това.

Вальо... Малко прекали с тия сълзи. Явно обстановката допринася. Ако го приемем за искрен, а мисля, че е такъв в случая, не знам защо е влязъл в предаването, след като знае какво ще се изисква от него. Но не мисля, че това е поза. Издига ми се в очите. Много сърдечен и прям човек. Ще излезе, че той е с най вип поведение от всички. Дано тая емоционалност и този феърплей не му попречат до края. Възможно е да не го разберат правилно другите също така.

Цонева... е падението на сезона според мен. Първо заради баща си. И второ... Никакви качества не виждам в това момиче, или поне никакви добри. Дано греша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Цонева е боклука на тоя сезон

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Лили скандализира! Но и на мен ми е донякъде жал за нея, явно има доста здравословни проблеми, а това бива изкарвано като едва ли не дразнеща съквартирантите страна. Какво да направи жената, че е на възраст и подобни гаври на сценаристите могат да й се отразят зле? Но Биг Брадър от край време няма добро отношение дори и към по-възрастните, още помня как накара Йорданка Христова и Камелия Тодорова да слугуват на Жени и Тачо... Добре, че поне позволи на Лили да изтрие грима около очите.

В спора Жана-Деси съм на страната на Жана. Аз дори не помня да са ни показвали въпросната псувня, спомням си само как ги нарече 'тъпи овци' или нещо такова? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като има здравословни проблеми си седи вкъщи и си почива. Добре ще й дойде хонорарът сега, иначе болна била, ще кажеш, че това е първи сезон на този формат и не знаят за какво иде реч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това не са някакви много явни и набиващи се на очи болести, но определено са нещо, с което е добре Биг Брадър да се съобразява. Както казах- добре направи, че й позволи да изтрие грима около очите.

Иначе да, всеки в това шоу поначало си е бил наясно какви неща се случват вътре, но пак си е прекалено Биг Брадър да продължава да се подиграва дори и с по-възрастните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...