Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жени и тоя пръдльо Евгени докога трябва да ги търпим? Ужас!

Нови лица трябват.

Еми ето ти ги отляво новите.

За мен Евгени и Евгения са си точно на мястото, обожавам я Жени и раздъждава като мен. :1000 (29):

А Евгени има страхотно чувство за хумор.

 

Защо ли не съм я чувал тази Глория никога? Даже Алек Сандър е по-известен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всеки изминал епизод се карат все повече и повече- колко предвидимо... :D

Кака Лили ми става все по-голям фаворит! Радвам се, че и хората във Фейсбук я оценяват- вече има над 1300 лайка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака ЛАРвА ми идва леко злобна, вече няколко пъти я хващам. Иначе има интересно чувство за хумор. Много забавно си онагледи номинацията за Алек. :д

Рени просто не е конфликтна личност, но съм сигурен, че вътре общува с всички. По-добре така, отколкото да гърми с олигофрении, защото... ако в миналия сезон имаше реални скандали по действителни причини, то този път скандалите са изкуствени и за простотии, бълхи и не знам си какво.

Глория е твърде нестабилна психически. От Жана също всичко може да се очаква, макар да е добряк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доводите да номинират Лили ме разбиват- била използвала всички лимони, била обелила някаква краставица и не си махнала коричките... :roll1:

''Това не е моята хавлия'', ''К. ми мляко е оцеляло''... Тази жена ще бъде дразнител номер едно в къщата.

Винаги имам нюх към скандала.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доводите да номинират Лили ме разбиват- била използвала всички лимони, била обелила някаква краставица и не си махнала коричките... :roll1:

 

Разбира се, че и аз бих я номинирал за това.

Никой не е длъжен да й ходи след дебелия задник и да й чистят. Те делят тая къща и трябва да я поддържат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че и аз бих я номинирал за това.

Никой не е длъжен да й ходи след дебелия задник и да й чистят. Те делят тая къща и трябва да я поддържат.

Е, това ясно, че никой не трябва да слугува на някой, но ми е смешно за какви неща тръгнаха да се разправят още от самото начало... :roll1: Миналите епизоди никой не беше показал да е подразнен от Лили, а сега изведнъж половината я номинират...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво реват всички на тези номинации???

Или са страшни актьори и позьори или имат мега лабилна психика, да ги съжалиш!

Чак пък толкова да не са на себе си не вярвам!

Кака ви Лили наистина е много досадна. Не понасям такова поведение както и симпатиите към такива хора!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...