Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има ли някъде клипчета на скандалите, или трябва да се гледа цялото предаване? Нещо интересно случва ли се, че не гледам?

Не си струва.

По-добре си пусни някой запис на "Бразди"! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някъде клипчета на скандалите, или трябва да се гледа цялото предаване? Нещо интересно случва ли се, че не гледам?

http://www.vbox7.com/user:vipbrother?p=allvideos

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени, макар и да не се обажда много, пак ми е интересна дори и само в кратките сценки с нея. :D

Съвсем очевидно е, че за Лили и Миглена бяха измислени куп логични и нелогични причини да ги разкарат, заради подразнението от привилегиите им. Очевидно те двете и Алек Сандър отиват на номинации. Ще видим кой ще си отиде, със сигурност не искам да са Миглена и Лили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени, макар и да не се обажда много, пак ми е интересна дори и само в кратките сценки с нея. :D

Съвсем очевидно е, че за Лили и Миглена бяха измислени куп логични и нелогични причини да ги разкарат, заради подразнението от привилегиите им. Очевидно те двете и Алек Сандър отиват на номинации. Ще видим кой ще си отиде, със сигурност не искам да са Миглена и Лили.

 

Според мен Алек Сандър ще си ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата Лили ще е първата изгонена. :girl_cry2:

Ами... Номинират я заради егоизма, който се засилва от възрастта ѝ. Тя и Кичка беше така, но беше силен играч. Сто пъти я номинираха и остана до края. Кака Лила е бледолик образ. Малко има конформизъм при нея наистина, още на влизане се усети. Тя е като на хотел там.

Надя защо зарева? Тя ми изглеждаше стабилна, един от фаворитите ми за финала и изведнъж циври в изповедалнята за едни номинации. И аз се чудя нестабилни ли са тия хора, или играят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕЕЕ! Няма.

Александър ще е! Не виждам, какво може още да покаже в шоуто. Безинтересен е.

И аз на това се надявам.

Лили е най-мразена и е способна на скандали.

Другия е много зле. :mf_surrender:

Нооо.. тва е биг брадър - нищо няма да ме изненада. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз на това се надявам.

Лили е най-мразена и е способна на скандали.

Другия е много зле. :mf_surrender:

Нооо.. тва е биг брадър - нищо няма да ме изненада. :D

Феновете харесват Лили. Вота е положителен и си мисля, че Лили ще е с най-много гласове.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете харесват Лили. Вота е положителен и си мисля, че Лили ще е с най-много гласове.

:Vishenka_05:

Виж коментарите във фейсбук - повечето са да си тръгне тя.

Ще се реве в петък.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да гонят Лили! Не знам дали е егоистична или не, защото очевидно сценаристите не са ни показали всичко и ни го насбутаха чак сега, по време на номинациите... Но добре се видя, че тя няколко пъти беше загрижена за останалите и единия път дори си спука балона в знак на съпричастност (във Фейсбук има страшно много добри коментари за нея в това отношение). Вярно е, че може и да има някои черти в стил Кичка, породени навярно от възрастта и от някогашния звезден статут, но не смятам, че някой в тази къща е съвършен. Дори съм изненадан, че някои доста по-изявени дразнители не получиха повече точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж коментарите във фейсбук - повечето са да си тръгне тя.

Ще се реве в петък.

Някои там пишат, че Лили щяла да бъде спасена с SDI. Нали нейният момент беше с най-много гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои там пишат, че Лили щяла да бъде спасена с SDI. Нали нейният момент беше с най-много гласове.

Ако беше така щяха да го кажат тази вечер.

Много гадно, че нашата фаворитка ще е първата изгонена.

Аз се надявах на масов скандал с фалшивата Лара и с почти всички млади са се изпокара.

Язък.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше така щяха да го кажат тази вечер.

Много гадно, че нашата фаворитка ще е първата изгонена.

Аз се надявах на масов скандал с фалшивата Лара и с почти всички млади са се изпокара.

Язък.

Мълчи, ма. Ще ти вдигна скандал! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Алексанър да излезе. И без това са на животоподдържащи системи в този сезон, нека остане дразнителя, че иначе съвсем на кома ще го ударят!

 

А и кой ще гласува за тоя?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да гонят Лили! Не знам дали е егоистична или не, защото очевидно сценаристите не са ни показали всичко и ни го насбутаха чак сега, по време на номинациите... Но добре се видя, че тя няколко пъти беше загрижена за останалите и единия път дори си спука балона в знак на съпричастност (във Фейсбук има страшно много добри коментари за нея в това отношение). Вярно е, че може и да има някои черти в стил Кичка, породени навярно от възрастта и от някогашния звезден статут, но не смятам, че някой в тази къща е съвършен. Дори съм изненадан, че някои доста по-изявени дразнители не получиха повече точки.

И на другите ще им дойде ред. На мен ми допадат Рени (с уговорката да се поразчупи), Надя, Ути. Ирина още не мога да я преценя, хлъзгав персонаж е, противоречив леко. На Жана ѝ пречат емоциите и напушените състояния, иначе е готина, поне в моите очи, до момента.

В Деса и кака Лара не виждам нищо женствено, много грубовати ми идват нещо. Алекс е свикнал в съвсем друга среда и условия и в брадъра няма да издаяни дълго. Освен това допринася за това, хората да продължават да имат кофти мнение за гейовете. Торнев ме дразни изключително. Вальо изглежда уравновесен и мъдър мъж, ама и на него не му е там там мястото. Като цяло повечето още на са се събудили. Миглена се очертава да е основният дразнител. Очакваше се от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...