Jump to content



Online: Ивана ft. Васил Иванов - Мога и без теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-якото видео на Ивана в последните години! Много цветно, много разчупено, много яко изглежда и тук, най-вече с розовите кецове.

Песента... неочаквано, но включването на Васил този път е точно на място и прави песента още по-яка. Песента е по-яка от предната и аз това очаквах, да - най-силното от "Магьосница" насам. Време беше за нещо свежо, лятно и зареждащо от Ивана. Е, това вече ще го слушам много! Браво, тази Ивана си чаках - със закачливите и леки песнички за лятото. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано по-добре е от Кралете. И пак не е кой знае какво. Клипът изглежда аматьорски. Теодора дълго, дълго време ще прави клипове само на майка си.

 

Най-голямо впечатление ми прави тоя Васил. :helpsmilie: Няма такова гадно циганско, сръбско, гръцко, крачмарско дране - 2016г? Разбирам, че го е измъкнала от някоя кръчма и го води с нея по кръчмите, но да записва песен с него и да го снима в клип... Тази жена направо е полудяла... Той по друг начин не може (3 песен вече). Не всеки кръчмар става за тая работа. Да си пее с Ивана по участия, но да не се бута за музикална кариера... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха измазали поне цепнатините на стената, и кордата на банана да бяха махнали .. :D :D

 

Не знам дали ми харесва още .. :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите много ми харесват, но припевът е доста глупав. Няма никакво избухване. АРанжиментът е досаден и банален. Можеше да е доста по-добре.

За сметка на това май Ивана не е изглеждала по-красива, свежа и добре в клип. :1000 (33): :1000 (33):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо Ивана и в този клип се е вдъхновила от Галка, мисля, че имаше някаква фотосесия на Beyond с този декор и подобни дрехи.

"Когато взема вана и съм гола и в пяна обичам те но мога и без теб"

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голямо впечатление ми прави тоя Васил. :helpsmilie: Няма такова гадно циганско, сръбско, гръцко, крачмарско дране - 2016г? Разбирам, че го е измъкнала от някоя кръчма и го води с нея по кръчмите, но да записва песен с него и да го снима в клип... Тази жена направо е полудяла... Той по друг начин не може (3 песен вече). Не всеки кръчмар става за тая работа. Да си пее с Ивана по участия, но да не се бута за музикална кариера... :mf_surrender:

 

Може да са любовници, или да си пада по него. На това ми намирисва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наистина да се прекръстят ДУЕТ Ивана.

 

Явно Васил клеца Ванчето редовно. Нищо, тя има нужда. После що записват албуми цяло лято. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз, че е женен. Ти не си ли бил с женени? :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

 

Не вярвам да спят. Ивана сигурно си мисли, че му прави услуга, ама пичът просто не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой вътрешен да обясни спешно, че когато се искаш да сплескаш някой трябва да го правиш съразмерно и пропорционално ..

Главата й е като абажур на клечка, изкривените ленти няма да ги коментирам.

Песента е абсолютен шит.Колкото и да иска да влезе пак в дискотеките не се получава.Отдавна излезе оттам и не виждам да влезе пак там с чикии като тази.Силата й е в други песни, които неслучайно се слушат и до днес.

 

Жалко.. би трябвало да е разбрала след 15години+ кариера , че не е нужно да се пънеш да си комерсиален

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силата й е в други песни, които неслучайно се слушат и до днес.

 

Силата и е в други, да, но за разнообразие трябва да прави и такива като Мога и без теб.

 

И тази, както и Кралете ми харесва. Лека, закачлива песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв беше смисъла да пуска 2 песни за 1 месец , катони двете са в една стилистика - мазни ?? Разбирам да бяха коренно различни , като тея на Анелия - ок , ама така е напълно безмислено. Да не говорим , че клиповете пак по калъп - Ивана в близък план , цветни декори , различни предмети с близък план . За капак и тоя Васил и в двата клипа . Абе Ивана тотално се е сдухала .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Премиера на песента по радио Веселина в 21:00ч. тази вечер и интервю с Ивана. :)

ПП: Пуснали са реклама във фейсбук.

 

Тя затова прави по 20-25к на ден

:1000 (29):

 

Кажете й да пусне рекламна кампания с таргет нейната страница като интерес

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя затова прави по 20-25к на ден

:1000 (29):

 

Кажете й да пусне рекламна кампания с таргет нейната страница като интерес

 

Колкото - толкова. Ако имаше реклами навсякъде щеше повече да прави. Важното е, че песента е супер готина, както и видеото. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...