Jump to content



Цветина VS Лорена


Коя от двете песни?  

148 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Уместна анкета, доста навременна. :1000 (30): Да не повярва човек, че точно този обсебеният от Шумен я е направил.

 

Според мен Цветина е една идея по-хитова, като настояще и перспектива. Добре е, че се обсъждат чалгарки извън Пайнер. Все пак това лято в Пайнер са, на кота "Нула" и няма перспективи, да видим отлепване. Всичко това е следствие от гаврата с феновете и логиката, на наградите през февруари. Видно скандалите повлияха, на цялата компания доста негативно. В такъв момент продуцент, който все още не се е отдал, на пенсионерски риболов, на вилата по морето би трябвало да се огледа, за нещо свежо извън своята прекалено изстискана, като ресурс компания и тези двечките са логичен избор. Другото е въпрос на преговори. Но дали на Цветина и Лорена им се преговаря въобще, с настоящите ояли се нагли продуценти в чалгата? Като, че ли Оцко му се отвори ниша, за да настъпи мижавото статукво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно беше да избера, но все пак Цветина... Нейната песен си я пускам по-рядко, но я слушам с кеф като се сетя да я чуя. Докато другата наистина я скъсах от слушане в началото, но сега сякаш нямам желание да си я пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уместна анкета, доста навременна. :1000 (30): Да не повярва човек, че точно този обсебеният от Шумен я е направил.

 

Според мен Цветина е една идея по-хитова, като настояще и перспектива. Добре е, че се обсъждат чалгарки извън Пайнер. Все пак това лято в Пайнер са, на кота "Нула" и няма перспективи, да видим отлепване. Всичко това е следствие от гаврата с феновете и логиката, на наградите през февруари. Видно скандалите повлияха, на цялата компания доста негативно. В такъв момент продуцент, който все още не се е отдал, на пенсионерски риболов, на вилата по морето би трябвало да се огледа, за нещо свежо извън своята прекалено изстискана, като ресурс компания и тези двечките са логичен избор. Другото е въпрос на преговори. Но дали на Цветина и Лорена им се преговаря въобще, с настоящите ояли се нагли продуценти в чалгата? Като, че ли Оцко му се отвори ниша, за да настъпи мижавото статукво.

 

Няма шемети, които да приемат вече уловия 60/40 или 70/30. По-евтино е да си плащаш ротация по Планета и Фен и да те дават навсякъде, както и да си прибираш всичките пари за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за "Диамант" vs. "Все ми е тая", избирам "Диамант". Иначе ако е последната и "The Best" не ми харесва, напомня ми за "Вертолета", която ми харесва в пъти повече.

Иначе и двете са гласовити и според мен имат бъдеще. Песента на Лорена е малко по-елементарна и ако не сте и чували фолклорните изпълнения може някой да реши, че е бездарна, но има няколко, качени в профила и пее много хубаво, това е и завършила. Цветина също е гласовита, и двете са готини и харизматични. Цветина ми идва по-арт, Лорена някак по-секси, което хич не ме учудва, като приятелка на Галена :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Цветина

Тя е най-добрия изпълнител появявал се в близките 6-7 години. Глас, визия, харизма, държание, нюх за песни - грешка няма. Много ми харесват и 3-те песни и виждам потенциал в нея.

 

Лорена не е лоша, но е пълна курвентия и не мисля, че ще има повече от 3-4 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземи едната, блъсни другата. Нито една от двете. Ама като вземете да възхвалявате някакви бездарници, че ме е яд. После защо няма свестни изпълнители напоследък. Вие си избирате тъпите изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете са доста зарибяващи, но лично мен Цветина - The Best ме кефи много повече, също както и самата изпълнителка. Но на Лорена песента определено за момента е малко по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете имат бъдеще, но качествата на Лорена са малко спорни.. гласувах за Цветина!

 

Че защо да са спорни ?

ЦЪК

 

Лорена определено направи най-добрия дебют от многооо години насам! Тази песен гърми навсякъде! А аз си мислех че само аз съм полудял и съм се зарибил по нея. :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибява Лорена, но Цветина с баладата показа голям потенциал.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена започна ударно, голям успех, голям потенциал виждам в това момиче. Смятам, че тепърва ще покаже на какво е способна.

Гласувам за ЛОРЕНА - " В С Е М И Е Т А Я "

Мачкай, бейби!!! Лорена baby

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова сме ударили дъното, че се кефим на гласовете на две девойки, които са далеч от понятието "талантливи". Цветина показа малко глас в баладата си, но след това стана страшно. То са диалекти, то е фалш. Въпреки това със сигурност е по-симпатичната от двете и песните й не са лоши.

 

Едно време гласувахме за Деси Слава - Глория, Преслава - Ивана, а сега...времената се менят :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време гласувахме за Деси Слава - Глория, Преслава - Ивана, а сега...времената се менят :mf_surrender:

 

Как да гласуваш за изпълнители, които не се стараят в продукцията си или разчитат на комерсиални глупости! Нека им спрегнем анализ с по 1 зречение и на 4те към днешна дата:

 

Глория - досадни дуети със Симона и еднотипни денс самостоятелни песнички, а към тях клипове без грам идея и креативност!

Деса - тийн бозички с лигави текстове и ужасно лелински визии; като статист е в клиповете си по скоро, не изпълнител, диктуващ концепцията!

Ивана - никога за мен не е била качествен изпълнител, но поне едно време покрай селските си парчета, пускаше неща като "Безумна цена", "Аз съм с теб", "Освободете дансинга", "Не искам да знаеш" и т.н.! Сега дори и тя не вярвам да си слуша песните в псоледните 3 години...

Преса - тя е най за критика!!! Може ли изпълнител ставал Певица на годината толкова пъти да разчита само на малолетни фенове, повърхностни комерс текстчета и такъв голям страх да се осмели за едно сериозно парче за толкова години?!

 

Сам си отговори на въпроса, една Цветина с трите си песни е много по - силна тази година от тях 4те взети заедно даже! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да гласуваш за изпълнители, които не се стараят в продукцията си или разчитат на комерсиални глупости! Нека им спрегнем анализ с по 1 зречение и на 4те към днешна дата:

 

Глория - досадни дуети със Симона и еднотипни денс самостоятелни песнички, а към тях клипове без грам идея и креативност!

Деса - тийн бозички с лигави текстове и ужасно лелински визии; като статист е в клиповете си по скоро, не изпълнител, диктуващ концепцията!

Ивана - никога за мен не е била качествен изпълнител, но поне едно време покрай селските си парчета, пускаше неща като "Безумна цена", "Аз съм с теб", "Освободете дансинга", "Не искам да знаеш" и т.н.! Сега дори и тя не вярвам да си слуша песните в псоледните 3 години...

Преса - тя е най за критика!!! Може ли изпълнител ставал Певица на годината толкова пъти да разчита само на малолетни фенове, повърхностни комерс текстчета и такъв голям страх да се осмели за едно сериозно парче за толкова години?!

 

Сам си отговори на въпроса, една Цветина с трите си песни е много по - силна тази година от тях 4те взети заедно даже! :gun_bandana:

 

Така е. "Ако утре ме губиш'' е качествена песен на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...