Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ - най-добре и най-зле облечените звезди!


Изберете!  

125 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Добър вечер на най-добрите! Радвам се, че имах честта да "гледам" този безумен концерт (ок, де, "музикалното събитие на годината") с вас, мили съфорумци!

С благословията на Fast създавам тази анкета, с която да определите коя звезда е била най-стилна, най-елегантна и най в крак с модните тенденции! И естествено - коя е Содома и Гомора, дъното, готова за модна полиция! Анкетата е само с жените, щото не ми стигна мястото за мъжете :/ Затова за тях можете да пишете тук. Развихрете се, гласувайте (не)обективно и се забавлявайте :Vishenka_05:

 

Прилагам снимков материал в ред на излизане на сцената.

 

Устата:

photo_big_61603.jpg

photo_big_61649.jpg

 

Ивана:

photo_big_61620.jpg

photo_big_61612.jpg

 

Борис Дали:

photo_big_61623.jpg

photo_big_61624.jpg

 

Нелина:

photo_big_61629.jpg

photo_big_61627.jpg

 

Соня Немска:

photo_big_61631.jpg

photo_big_61632.jpg

 

Джулия:

photo_big_61635.jpg

photo_big_61634.jpg

 

Роксана:

photo_big_61638.jpg

photo_big_61639.jpg

 

Милко Калайджиев:

photo_big_61643.jpg

 

Татяна:

photo_big_61647.jpg

photo_big_61646.jpg

 

Райна:

photo_big_61653.jpg

photo_big_61654.jpg

 

Илиян:

photo_big_61656.jpg

photo_big_61657.jpg

 

Яница:

photo_big_61659.jpg

photo_big_61660.jpg

 

Теди Александрова:

photo_big_61663.jpg

photo_big_61664.jpg

 

Емануела:

photo_big_61667.jpg

 

Константин:

photo_big_61666.jpg

photo_big_61668.jpg

 

Глория:

photo_big_61670.jpg

photo_big_61671.jpg

 

Кали:

photo_big_61675.jpg

photo_big_61676.jpg

 

Емилия:

photo_big_61680.jpg

photo_big_61685.jpg

 

Деси Слава:

photo_big_61687.jpg

photo_big_61691.jpg

 

Малина:

photo_big_61692.jpg

photo_big_61694.jpg

 

Мария:

photo_big_61699.jpg

photo_big_61700.jpg

 

Цветелина Янева:

photo_big_61703.jpg

photo_big_61705.jpg

 

Фики:

photo_big_61707.jpg

photo_big_61708.jpg

 

Анелия:

photo_big_61713.jpg

photo_big_61716.jpg

 

Галин:

photo_big_61717.jpg

photo_big_61722.jpg

 

Преслава:

photo_big_61726.jpg

photo_big_61727.jpg

 

 

 

Толкова от мен :P Нека всички модни експерти се изкажат!

ps. ако някой има снимки на тоалета на Микаела, нека сподели, плс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най - добре облечена:

Джулия, Роксана, Емануела, Глория, Преслава

 

Най - зле облечена:

Соня Немска, Татяна, Райна, Теди Александрова, Емилия, Деси Слава, Малина, Мария, Цветелина Янева

 

Доста нелепи попадения от към тоалети и визии имаше тази вечер!

 

PS: Без да имам претенции за моден експерт, просто мнение за това кое ми е приятно да гледам и кое не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди най-много ми хареса как се беше облякла. Точно като звезда - без да й пука какво ще говорят, пеенето - чук и приема на макс. :1000 (33):

 

Всички бяха зле като цяло, с 3-4 изключения. Райна и Татяна не мисля да ги коментирам, абсолютно дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще ви изненадам в избора си, но най-много ме кефи Теди Александрова... :1000 (29): Ами свежарка си е, това е! Само дано да си е сложила гащи отдолу, че иначе гафът ще е по-голям от онези на Десислава и Емануела миналата година (ако действително е имало гафове, а не монтажи)... :roll1:

И други добри има- Глория, Симона, Преслава, Мария и Стан... Деси е голяма сладурана...

За най-зле... хм, не знам, трудно ми е да определя и затова по-добре да не казвам нищо...

Но не знам защо толкова много гласувате против визията на Татяна, която според мен си е един интересен опит за някаква артистичност и нестандартност. Ако Галена беше излязла така сигурно форумът щеше да й се кланя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна прилича на вещица, бахти просмукана та скумрия.

На кукер ли се е направила ? Най-зле - тя.

Най-добре, Цветелина,Яница и Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама много сте злобни! Емилия роди две деца и как искате да изглежда като Джулия, дето и едно не е родила?! Радвайте се, че тя изобщо пя, а не като Джена да се покрие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те почти всички са били доста катастрофални. Теди Александрова, Преслава и Джулия ми харесват.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна прилича на вещица, бахти просмукана та скумрия.

На кукер ли се е направила ? Най-зле - тя.

Най-добре, Цветелина,Яница и Преслава

Айде, айде, ако го беше направила Камелия щеше да и излижеш задника от хвалби, ама нали е Татяна дай да я оплюем. И нали разбра, че ПАК е с БИС.

 

П.п. Най- добре е Татяна. Много креативна, отличаваща се и провокативна. Опррделено е най-запомнящата се. Най-малко ми допадат Соня Немска е Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм смятал Емилия за комплексирана от външността си жена, която винаги се притеснява как изглежда, но сега като гледам с каква увереност се е напъхала в това трико май съм грешал. :3fdb8960598fa63e:

 

Деса пък ако ще и на кокили да се качи няма да изглежда по-слаба 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз останах заблуден, че Райна е била най-зле от двата кадъра на сигнал, но сега мисля, че далеч не е било така. Нелина е публикувала две снимки с нея, на които изглежда като световна зяезда - супер оригинална и ексцентрична. На миналия концерт беше набедена за скучна и виждаме, че си е взела поука. Определено Емилия е била издънката за съжаление.

 

И спрете с тия визии ами направете тема за пеенето и представянето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борето ме изуми как изглежда, издокарал се е, Коцето и Емануела перфектни, иначе повечето са зле.

 

Татяна какво е това нещо, ужас. Райна, Емилия, Яница, Соня Немска- ужасни са, може да има и други, ама това е. Деси Слава пък толкова дебела, как може с такава рокля.

 

Като цяло- концерт-провал и изпълнители. Догодина изобщо да го няма концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На повечето облеклото е потресаващо - това на Райна е пълен абсурд. Все по-зле става тая жена. На Ломската - без коментар. Мария също. Константин, Фики, Малина пълен потрес. Най-стилна е била Преслава, поне от снимките, които виждам. Джулия също е хубава. Досега толкова много зле облечени никога не е имало. Съвсем изтрещяха.

Емилия още не си е възстановила формата от бременността, нужно ли беше да облича този прилепнал гащериозн?!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На повечето облеклото е потресаващо - това на Райна е пълен абсурд. Все по-зле става тая жена. На Ломската - без коментар. Мария също. Константин, Фики, Малина пълен потрес. Най-стилна е била Преслава, поне от снимките, които виждам. Джулия също е хубава. Досега толкова много зле облечени никога не е имало. Съвсем изтрещяха.

Емилия още не си е възстановила формата от бременността, нужно ли беше да облича този прилепнал гащериозн?!

Ааа, недей така, на 20 години Пайнер имам чувството, че всичко се бяха състезавали кой ще се облече най-потресаващо и евтино. :1000 (29):

 

Още не мога да се накефя колко яко изглеждат Емануела и Константин - най-сетне изпълнители да излизат с някаква концепция на сцената, с някаква идея. Ето черно, кожа, готик - страшно добре изглеждат и двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е абсолютна гротеска. Да си беше спестила изявата и изобщо срамът да се показва така...

 

 

Най-добре облечена беше Преслава. Роклята и е като диамант - ослепителна. Също така гласувах и за Деса. Мисля, че впредвид фигурата и, с тази рокля беше доста добре :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- добре бяха Цжетелина, Мария, Яница и Роксана

Кошмарите на вечерта Райна, Тотя, а моята приятелка Деса какво ги беше облещила тея козунаци ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - добре:

1. Мария - тази жена с всяка изминала година пръска повече сексапил

2. Преслава

3. Глория

4. Емануела

 

Най - зле:

1. Райна - отчайващо зле

2. Соня Немска

3. Емилия (пропуснах да я отбележа при гласуването)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде, ако го беше направила Камелия щеше да и излижеш задника от хвалби, ама нали е Татяна дай да я оплюем. И нали разбра, че ПАК е с БИС.

 

П.п. Най- добре е Татяна. Много креативна, отличаваща се и провокативна. Опррделено е най-запомнящата се. Най-малко ми допадат Соня Немска е Емануела.

Няма бис. Това че двама човека са викали за нея от кога го водим бис?

Вземи си пий вече хапчетата, че с тея халюцинации накъртваш.

 

Когато Камелия излизаше с подобна визия - беше преди 10 години и беше в модел на Гутие. Това на кравата е от някоя втора употреба, толкова евтина и старомодна изглежда. Пък и като гледам тя води вота за най-грозно облекло . Така,че тихо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако под добре или зле облечени се има предвид наличието на някакъв стил, то Глория и Емануела са най-адекватни. Нелина, Преса, Деса и Роксана са объркали "Армеец Арена" с баловете през май. Дизайнерът на Райна пък явно е учил в някое циганско училище за мода и стил, а този на Цветелина Янева, очевидно е бил надзирател в затвор. Мъжете са под всякаква критика. Наистина ли са модерни тези дънки с тези цветчета и украшения по тях? Много педалско ми се види, най-вече при Фики и Галин. Милко пък е точно като един дърт педераст от Видин, а Илиян, като избягал от педалски линч циганин.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...