Jump to content



Глория постигна пълно съгласие с Пайнер!


Препоръчани коментари

Радвам се за Глория :Vishenka_05:

 

Проблемът е, че дядо Митко гледа на музиката като на бизнес на 100%, държи той да определя и да контролира всичко.....пред изпълнители се поставят условия за участия за комерс, за плащания на клипове, на тролове за гледания и за песни.....а Пайнера да дава само малка част кинти за тези проекти, а в същото време да взима ненормални проценти от участия.

 

Тези ю-тюб тролове са хартерни и за всички балкански страни. Няма как една песен за 2 седмици да има над 5 милиона гледния. Просто няма как.

 

Защо през 2013 нямаха толкова гледания? Нима песните не бяха добри или хората не гледаха туба?

 

Просто още не се бяха светнали за троловете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се за Глория :Vishenka_05:

 

Проблемът е, че дядо Митко гледа на музиката като на бизнес на 100%, държи той да определя и да контролира всичко.....пред изпълнители се поставят условия за участия за комерс, за плащания на клипове, на тролове за гледания и за песни.....а Пайнера да дава само малка част кинти за тези проекти, а в същото време да взима ненормални проценти от участия.

 

Тези ю-тюб тролове са хартерни и за всички балкански страни. Няма как една песен за 2 седмици да има над 5 милиона гледния. Просто няма как.

 

Защо през 2013 нямаха толкова гледания? Нима песните не бяха добри или хората не гледаха туба?

 

Просто още не се бяха светнали за троловете.

Може би защото канала на Планета едва прохождаше тогава, а сега има почти 600 000 последователи :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нищо ново под слънцето. Глория не може без Пайнер, а Пайнер не могат да си позволят да загубят още една от големите си звезди в миналото. Само дето Глория не знае, че Пайнер бяха повече на зор от нея и не можа да предоговори от позицията на силата, а имаше перфекстната възможност, след Кама и Андра. В крайна сметка, чудесно направена тема, за да си намеря старите постове и да ги шибна в лицето на анонимката, която си мисли, че Пайнер празнуват някаква нова победа. Нищо не са променяли нито в договори, нито в условия и това се знае от най-малко година. Просто Глория тупкаше топката известно време, за да не личи, че не може сама, като Кама. Прекалено много години всички мислеха Гло, за нещо повече от останалите, за да подпише веднага, при положение, че и малките деца разбраха каква е системата на пенсионера от Димитровград. Никога не съм и бил някакъв кой знае какъв почитател, но това решение, не е добро за Глория.

 

Ще сподели съдбата на Ивана, Нелина, Екстра Нина, Цветелина и кой ли още не, които уж бяха част от компанията и след това никой не разбра кога напуснаха и дори въобще са напуснали или просто няма търсене и работа за тях. Пресен пример, за това е Коста Марков, който като видя, че тук няма работа се изнесе в САЩ. Миналата година се върна и цяло лято работеше сам, като имаше поне 5 пъти повече заетост от сега, когато подписа с Пайнер наново, а след това в интервюта ни заобяснява как никога не е напускал. Жалко за Глория. Ангелчето и харизмата и се оказаха прекалено малки, за смели решения. Сега и остават места за изяви, като събора в с. Чупрене миналата седмица и съдбата, полека звездата и угасва, а Пайнер нищо няма да направят, за да променят нещата. Само ще я заблуждават с някой ведомствен "Планета Пайнер клуб" и новогодишни банкети. Съжалявам, че ще го кажа, но така тя си пописа пенсионната книжка и си знае съдбата оттук натам.

 

п.п. Може да си влязат, с профилите всичките 16 души, които висят на банера. Не съм човекоядец.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна новина! Вярвам в новия договор се е погрижила да има клауза "Симона Загорова в ефира на Планета за следващата петилетка"! :D

 

Естествено,че Глория отдавна се грижи сама за себе си, за проектите, клиповете и концертите си. Ясно е,че отдавна не седи да чака ред пред студиото в Димитровград, нито чака ведомствената камера за свои клип или концерт. Но все пак от гледна точка на издаване и разпространение е добре, да работи с Пайнер.

 

Както е известно на всички, Глория се е доказала със силна фенска маса, за разлика от всички други фолк величия, и многократно успява да напълни сама Зала 1 на НДК!

Link to comment
Сподели в други сайтове

...Ще сподели съдбата на Ивана, Нелина, Екстра Нина, Цветелина, Камелия и кой ли още не...

FTFY, както се казва по чуждестранните форуми.

 

Изненадан съм от споразумението. Очаквах без шум и дандания да се разделят. Но може би е за добро - те запазват емблемата в каталога си, а тя ще получава от време на време някаква ротация някъде или някакво 3-минутно участие на някой концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глото такъв хубав скандал е направила в Димитровград, че в коридорите още ечи.

Надявам се Хариета и Панчита да не правят мизерийки - все пак да не забравят, че единият репортерстваше в кабеларки преди Планета, а другият е държал на Димитров магнетофона и касетките в мазето, преди да създадат Пайнер. Мисля, че още един шЪмар им трябва, за да се усетят къде ги изстреля Глория. И там Любо Костадинов или какъвто беше - връзката с медиите, да се научи наистина да общува с медиите и да обявят и от сайта, че Глория остава. Жалко беше първо да го разберем от жълтите сайтове. Кухи лейки.

 

Глория може много добре без Пайнер. Те цялата сюрия нито НДК, нито Арена напълниха в последно време, а тя самата успява. Сигурно защото "няма хитове", както твърдеше един застаряващ ром с двата крадени пиянски хита. Тя си е институция. Просто хората толкова са свикнали с нея, че им е станала като даденост - толкова години последователна, без излагации, вярна на стила си. Типът песни, които прави, няма да позволят да залезе, Фокси - споко.

И какво като е пяла в Чупрене? Значи я устройва. Камелия да не би да се изявява в Медисън скуер гардън?

И спрете да й броите участията на Глория, защото не всичко се обявява - има частни партита, където не й мърдат 10 бона. Отделно, тя си ги разрежда по свое усмотрение. На нея й стигат няколко участия на месец. Никой не е виновен, че другите отчитат 70 процента и тогава ги кара да се бъхтят като бесни, докато тя с 5 участия си го постига. Коментирайте, че е обидно някакви фльорци да имат по-висок хонорар от нея.

Жената си има студио, сайт, рекламни материали, канал, продукцията й си зависи от нея. За какво да е клекнала - за някаква ротация ли? Те си знаят, но техните отношения са по-специфични - важен е консенсусът. Скоро ще имам възможност да попитам някои неща Димитров, но като за начало няма да е зле да платят на Димчо правата на "Откраднат миг".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв скандал.Какво им е казала точно?

Е няма сега като gossip girl да разпространявам, не е етично. Знам, че ви е интересно... но всъщност не е чак толкова интересно.

Там по техните си неща, случва се да се повиши тон и си е изисквала своето. До последно си ги е усуквала и са си преговаряли.

Надявам се да са доволни и двете страни, но ще е тъпо, ако при толкова преговори няма някаква положителна промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси крайно предвидимо изкара Глория по-зле от Камелия, нищо че втората можем да я видим само на няколко участия в чалготеки в Студентски град, а първата все още издава и продава като луда албуми и прави големи концерти в НДК. Кама можела без Пайнер, а Гло- не... :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

FTFY, както се казва по чуждестранните форуми.

 

Изненадан съм от споразумението. Очаквах без шум и дандания да се разделят. Но може би е за добро - те запазват емблемата в каталога си, а тя ще получава от време на време някаква ротация някъде или някакво 3-минутно участие на някой концерт.

 

Аз не съм изненадан. Дори го гарантирах тук многократно. И за разлика от други, които го правят заради своята необяснима пропайнерска еквилибристика, аз съм изтъкнал безкрайно много примери от нейната кариера, характерът и като човек и отдавна съм стигнал до верните заключения за Глория. И въпреки очевидното, че тя трябваше да опита сама, прекрасно знам, че Глория винаги е разчитала на сигурното. Този път обаче сигурното не е Пайнер. Защото Пайнер се промениха прекалено много, след 2010 година. Станаха изключително стиснати, супер затворени в рамки, изчистиха всеки излишен разход и около 5-6 години водят неразбираема за мен война със собствените си изпълнители, за да променят договорите им в своя полза. Разбирам, че приходите спаднаха значително, а отстъпки до 50% от хонорарите е вече едва ли не първа оферта към всеки нов партньорски клуб, но някак според мен прекалиха. Айде, с Кама бе ясно, че няма да излязат на глава, защото нея я изпуснаха още в момента, когато и намекнаха, за нейно участие в заплащането, на стари кавъри за "Проект 13", но с Глория бе грозно. Глория никога не е изваждала на показ неща от кухнята. Никога не е създавала медийни главобилия на фирмата и винаги са я гледали като писано яйце. Може тя би затова бе толкова изненадана, когато искаха да я сложат в рамки като Деса. Тук ще го кажа, че за това се мълчи съвсем сериозно в тези форуми. С колениченето си пред Пайнер и унизителният договор от 2014-та, Деса накара Митака да освирепее и да си помисли, че и Глория и Кама може да сгази като нея. Всички знаем защо е всичко.... заради процентчето. Нали помните лукавата усмивка на Кама в "Открит микрофон" и онова за процентчето?

 

 

Фокси крайно предвидимо изкара Глория по-зле от Камелия, нищо че втората можем да я видим само на няколко участия в чалготеки в Студентски град, а първата все още издава и продава като луда албуми и прави големи концерти в НДК. Кама можела без Пайнер, а Гло- не... :wacko:

 

Да, Глория откровено е по-зле от Камелия в последните минимум 10 години и затова не трябва нито преводач, нито счетоводител, за да се разбере. Все пак Глория е една от малкото, за които чалгата е бизнес, била е бизнес и ще бъде бизнес. Тя е супер успешен и продаван изпълнител в годините назад и когато заради някаква полегнала Деса искат и на нея да и цакат бизнеса (процентчето), то не скандали ще има в Димитровград, а и ще хвърчи перушина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали беше казвала, че клиповете й ги плащат Пайнер или поне до определена сума й отпускат.

 

А относно Глория - няма как да е по-зле от Камелия при положение, че има публика, която ходи на самостоятелните й концерти и купува албумите й. Камелия ако беше чак толкова добре все един концерт дори в Зала 3 щеше да направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали беше казвала, че клиповете й ги плащат Пайнер или поне до определена сума й отпускат.

 

А относно Глория - няма как да е по-зле от Камелия при положение, че има публика, която ходи на самостоятелните й концерти и купува албумите й. Камелия ако беше чак толкова добре все един концерт дори в Зала 3 щеше да направи.

Е, не забравяй, че на Кама НДК й беше "скопена".

За Арена сигурно ще измисли друго оправдание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са й пълни на Глория последните участия, чак е учудващо. А няма нова песен от година. Дано предстоящата да не е със Симона Загорова, че ще се почувствам като Али Раза.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Глория откровено е по-зле от Камелия в последните минимум 10 години и затова не трябва нито преводач, нито счетоводител, за да се разбере. Все пак Глория е една от малкото, за които чалгата е бизнес, била е бизнес и ще бъде бизнес. Тя е супер успешен и продаван изпълнител в годините назад и когато заради някаква полегнала Деса искат и на нея да и цакат бизнеса (процентчето), то не скандали ще има в Димитровград, а и ще хвърчи перушина.

Това е факт между другото. Глория откъм масово одобрение е в пъти по - зле и от Ивана, и от Камелия, че й от Деси Слава. Причината е, че към днешна дата Глория не буди интерес колкото другите. Няма какво да се лъжем. Глория може да ги смачка в самостоятелен концерт, но към клубни участия всяка я гази. Къде СПОРЕД МЕН е разковничето:

 

1. Песните на Глория са по - умерени и за съжаление по - малко познати. Камелия има поне ТРИ супер наложени песни в лицето на "Луда по тебе", "Защо повярвах" и "Ти си". Ивана има две "Нещо нетипично" и "Шампанско и сълзи", които са не това ниво откъм популярност, но за съжаление не са актуални към днешна дата и не звучат в клубовете. Деси Слава се пуска чат / пат със "Две сърца", но има актуални хитове. Глория има дуета с Азис и няколко по - малко популярни песни.

 

2. Глория не предизвиква интерес у масовият слушател като личност, като манталитет, като стил на музика. Не успя да се наложи като нещо с което може да се забавляваш. И го казвам от гледната точка на човек, който знае, че тя е супер, но НЕ успява да убеди приятелите си в това. Знам каква клизма е, като трябва да отидем на нейно участие.

 

3. Няма хитове. Глория просто няма актуални хитове. Тя няма мегахит от 10+ години, няма как това да не се отрази, като липсват и наложени стари такива. Ако беше визионер и имаше концепция, щеше да използва като Кама и Ивана навремето турнетата и да пее 5 песни, които да я бетонират. Но тя реши да действа по друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е факт между другото. Глория откъм масово одобрение е в пъти по - зле и от Ивана, и от Камелия, че й от Деси Слава. Причината е, че към днешна дата Глория не буди интерес колкото другите. Няма какво да се лъжем. Глория може да ги смачка в самостоятелен концерт, но към клубни участия всяка я гази. Къде СПОРЕД МЕН е разковничето:

 

1. Песните на Глория са по - умерени и за съжаление по - малко познати. Камелия има поне ТРИ супер наложени песни в лицето на "Луда по тебе", "Защо повярвах" и "Ти си". Ивана има две "Нещо нетипично" и "Шампанско и сълзи", които са не това ниво откъм популярност, но за съжаление не са актуални към днешна дата и не звучат в клубовете. Деси Слава се пуска чат / пат със "Две сърца", но има актуални хитове. Глория има дуета с Азис и няколко по - малко популярни песни.

 

2. Глория не предизвиква интерес у масовият слушател като личност, като манталитет, като стил на музика. Не успя да се наложи като нещо с което може да се забавляваш. И го казвам от гледната точка на човек, който знае, че тя е супер, но НЕ успява да убеди приятелите си в това. Знам каква клизма е, като трябва да отидем на нейно участие.

 

3. Няма хитове. Глория просто няма актуални хитове. Тя няма мегахит от 10+ години, няма как това да не се отрази, като липсват и наложени стари такива. Ако беше визионер и имаше концепция, щеше да използва като Кама и Ивана навремето турнетата и да пее 5 песни, които да я бетонират. Но тя реши да действа по друг начин.

Толкова много глупости не бях чел скоро. :mf_surrender:

Поне не се пиши неин фен, след като дрънкаш такива неща. Не знам кой ти ги е втълпил, но понякога говориш съвсем обратното, та започвам да си мисля, че става дума за отклонения някаква.

 

1. Глория има страшно много на брой хитове. Нали се сещаш обаче, че кръчмарски оркестри няма как да свирят "Носталгия", "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Откраднат миг", "Ако бях се родила река", "Феникс", че дори и "Циганско сърце" и "Златна клетка". Те знаят пет песни на кръст и ги въртят цял живот. Песните на Глория може да си ги пуснеш през деня, без да те е срам. Може да ги слушаш с всякакви хора на всякакви места. Всички знаят Глория с няколко песни поне, всеки с някоя различна. Това да не ти е Сашо Роман, дето има само "Мой ангеле". А тези, дето си изброил, да направят вечни хитове от авторски песни.

Съвсем пресен пример от снощи публикувах в скандал как се избухва на "Не заслужаваш".

 

2. Глория е бутиков изпълнител и не се цели в масовия слушател отдавна, всъщност го е декларирала още 1994. Онези масовите тогава пиратки, салати, тигри и подобни кой ги бръсне днес за нещо, а изпълнителите им??? Масовият слушател в БГ харесва нискостеблени трътлести същества с големи гърди, лигаво поведение и лековати песновки. Само дето никой не ги приема насериозно. Всеки се забавлява с тях, подиграва ги и иска да ги из*ука. Много добре знам какво се случва обаче, като влезе Глория някъде. Дори и в дискотеката, където се напиват. Всичко живо замръзва и почва да гледа и слуша, да не говорим колко много хора отиват заради нея специално. Аз когото съм успявал да убедя за участията й, после е искал да повторим, а и няма нужда да убеждаваш когото и да било. Тъпо е с твоята среда измерваш средата на всички останали.

 

3. "Пясъчни кули", "Изсвирете нещо ударно", "Ненаситна", "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "Ако те няма", "Кръговрат" и още няколко са от последните години и са хитове, искаш или не. Глория си държи едно ниво, трупа си постепенно гледания, има арсенал от златни хитове, продава си албуми като луда, концерти си прави. От това по-голям довод къде е и коя е - здраве му кажи. Лицемерно ще е обаче следващ път да си на неин концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Глория има страшно много на брой хитове. Нали се сещаш обаче, че кръчмарски оркестри няма как да свирят "Носталгия", "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Откраднат миг", "Ако бях се родила река", "Феникс", че дори и "Циганско сърце" и "Златна клетка". Те знаят пет песни на кръст и ги въртят цял живот. Песните на Глория може да си ги пуснеш през деня, без да те е срам. Може да ги слушаш с всякакви хора на всякакви места. Всички знаят Глория с няколко песни поне, всеки с някоя различна. Това да не ти е Сашо Роман, дето има само "Мой ангеле". А тези, дето си изброил, да направят вечни хитове от авторски песни. Съвсем пресен пример от снощи публикувах в скандал как се избухва на "Не заслужаваш".

 

2. Глория е бутиков изпълнител и не се цели в масовия слушател отдавна, всъщност го е декларирала още 1994. Онези масовите тогава пиратки, салати, тигри и подобни кой ги бръсне днес за нещо, а изпълнителите им??? Масовият слушател в БГ харесва нискостеблени трътлести същества с големи гърди, лигаво поведение и лековати песновки. Само дето никой не ги приема насериозно. Всеки се забавлява с тях, подиграва ги и иска да ги из*ука. Много добре знам какво се случва обаче, като влезе Глория някъде. Дори и в дискотеката, където се напиват. Всичко живо замръзва и почва да гледа и слуша, да не говорим колко много хора отиват заради нея специално. Аз когото съм успявал да убедя за участията й, после е искал да повторим, а и няма нужда да убеждаваш когото и да било. Тъпо е с твоята среда измерваш средата на всички останали.

 

3. "Пясъчни кули", "Изсвирете нещо ударно", "Ненаситна", "До последната сълза", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "Ако те няма", "Кръговрат" и още няколко са от последните години и са хитове, искаш или не. Глория си държи едно ниво, трупа си постепенно гледания, има арсенал от златни хитове, продава си албуми като луда, концерти си прави. От това по-голям довод къде е и коя е - здраве му кажи. Лицемерно ще е обаче следващ път да си на неин концерт.

 

1. Глория има хитове, да, но нейните хитове не се пускат по клубовете, защото просто не стават за там! Стига сте се превъзнасяли, всички знаем, че Глория е прима, че е икона, първата и последната... но не е клубен терминатор. Клубната среда със сигурност не е нейната. Нека се изживява като естрадна легенда и да си пълни веднъж в годината Зала 1 на НДК, стига й толкоз.

И само да те светна в случай, че не знаеш, да знаеш... Камелия има доста авторски хитове - "Истински мъж", "Защо повярвах", "Залеза и зората", "Къде си ти", "Стрелките спират", "Ти си виновен" и т.н., и т.н.

 

И защо скачате ведната на човек, който въпреки фенството си, гледа да бъде обективен... и може реално да прецени ситуацията, в която се намира неговата му любимка, споделяйки различно мнение?! Разпнете го на кръста, че не лиже петите на Глория.

 

2. Ти си противоречиш обаче... как може хем Глория да има хитове, хем пък да е бутиков артист, достоен само за богоизбраните като вас, шепа от пет-шест човечета във форума, които изпадате в душевен оргазъм при влизането й в клуба или концертната зала. Именно фенската й маса преди години й създадохте най-големите проблеми на Глория, за да загуби тя реална представа за себе си, от такива подлизурковци като Планетчо и компания. Добре че се освести що-годе и да се приземи на земята. Нали сравнявате Глория със Селин Дион, оставете Кама, Ивана, Деса да бъдат там бездарните и трътлести Мадони, Лейди Гаги и т.н.

 

Шизофрени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо сериозно си се объркал! :1000 (10):

"Приятелко ти моя най-добра", "Крепост", "Любовен дъжд", "Очакване", "Присъда", "Стопроцентова жена", "Оставете ме на мира", "За добро или зло", "Ангел с дяволска душа", "Уморих се от теб", "По навик", "Жените са цветя", "Сбогом, адиос" също изобщо не са хитове, неееееееее.

Аз снощи го написах - Глория има хитове да купи и продаде цялата чалга. Те пак говорят за Ивана и Камелия. Ами те и Весела, Мира, Петра, Рени и Мая и Магапаса, Цветелина имат турбо хитове. Това, че не им се е дала трибуна. Със сигурност "Хищна хиена", "Летвата", "Хей, малката", "300 нощи, 300 дни", "Палаво око", "Като птица", "Влюбих се опасно", "Пак си жива" са сто пъти по-големи хитове от трите хита на Кама и Ваня - просто не са ги налагали, докато на тези вече са втръснали.

Глория има железен репертоар и адски много й завиждат заради него. Кама ако направи концерт, какво ще пее 3 часа? Да не говорим Глория и с народното колко я въртят последните години... Има си хитове и балади, и всякакви. Или пълните зали и продадените албуми са заради липсата на хитове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Глория има хитове, да, но нейните хитове не се пускат по клубовете, защото просто не стават за там! Стига сте се превъзнасяли, всички знаем, че Глория е прима, че е икона, първата и последната... но не е клубен терминатор. Клубната среда със сигурност не е нейната. Нека се изживява като естрадна легенда и да си пълни веднъж в годината Зала 1 на НДК, стига й толкоз.

И само да те светна в случай, че не знаеш, да знаеш... Камелия има доста авторски хитове - "Истински мъж", "Защо повярвах", "Залеза и зората", "Къде си ти", "Стрелките спират", "Ти си виновен" и т.н., и т.н.

 

И защо скачате ведната на човек, който въпреки фенството си, гледа да бъде обективен... и може реално да прецени ситуацията, в която се намира неговата му любимка, споделяйки различно мнение?! Разпнете го на кръста, че не лиже петите на Глория.

 

2. Ти си противоречиш обаче... как може хем Глория да има хитове, хем пък да е бутиков артист, достоен само за богоизбраните като вас, шепа от пет-шест човечета във форума, които изпадате в душевен оргазъм при влизането й в клуба или концертната зала. Именно фенската й маса преди години й създадохте най-големите проблеми на Глория, за да загуби тя реална представа за себе си, от такива подлизурковци като Планетчо и компания. Добре че се освести що-годе и да се приземи на земята. Нали сравнявате Глория със Селин Дион, оставете Кама, Ивана, Деса да бъдат там бездарните и трътлести Мадони, Лейди Гаги и т.н.

 

Шизофрени...

Аз съм сигурно последният почитател на Глория, който й лиже каквото и да било. И съм го доказал.

Не ми се спори с теб. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Глория има хитове, да, но нейните хитове не се пускат по клубовете, защото просто не стават за там!

 

Кой ти каза, че нейните хитове на стават за там? Не стават за там явно според малоумните превзети аматьори "диджеи" дето ви промиха мозъците с ритъм 2/4.

Дива нощ, Златна клетка, Намери си майстора, Ненаситна, Не заслужаваш, Сбогом адиос... изобщо не са за дискотека..

Глория я въртят по банкети сватби събори и всякакъв вид събирания на които се събират 5 пъти повече народ.. а там вашата клубна звезда камелия НЕ ЗВУЧИ и не само тя, а и още ред прехвалени звезди. :)

 

Това как ти се струва?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е странно как Глория и Цеца имат донякъде сходни репертоари, песни, поведение, а в същото време Цеца се възприема хем като класическа, хем като актуална и модерна икона, а Глория като скучна и амортизирана (говоря за масовия слушател и потребител). Със сигурност проблем има и в диджеите, и в българската публика, но и Глория доста си навреди преди години сама.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...