Jump to content



Online: Емануела - 20 лева


Препоръчани коментари

Емануела си изпя цената. Върви на промоция само сега в мазата на Пайнер( + терен ) за 20 лева :lol:

Нищо впечатляващо. Повечето от текста сме го слушали в другите и лирики. Звученето е интересно и неангажиращо, но далеч от хитовото течение, което върви в момента и не я виждам като хит...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да разбера защо й е да пуска 3ти проект за тази година, това бълване на клипове и песни за по 2 лева кому е нужно? Разбирам, че й се работи, но нека си изпипва и да инвестира в един проект, какво е това нещо през месец песен и клип...и то едни клипове. Това не й е ФЕН ТВ да се правят клипове за 2 лева, в Пайнер певиците наистина се стараят да поднесат нещо ново и различно, или поне тези, които имат тази възможност (големите имена). Емануела е голямо име и втори клип пореден клип в това мазе изобщо не й отива. Просто целия проект лъха на евтино и скалъпено за 2 дни. Не казвам, че не ми харесва, напротив- и без това няма какво да се слуша- сигурно ще се завърти и по дискотеките, но от нея се очаква да се старае повече. Тексът ме кефи, отива й да сипва като луда :D Музиката не ми харесва, прилича ми на някаква детска каубойска мелодийка и ми е 1:1 с тази

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емката ще чукне 100 000 за 24 часа. Вече има близо 60 000.

Много зарибява песничката, много малоумен текст, но има много яки лафчета, а да не говорим, че римите си пасват перфектно и направо си се лее песента. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Abe доста е евтинко ... Какво й става на Емануела? Както и предния проект е много посредствено ниво... Кой е композитор...? Въобще не ме кефи. Дори провокативния/закачлив текст не компенсира ... Мелодията и особено припева са пълна боза.

След Съкровище нищо друго не ме е впечатлило... Разочарова ме с тия бозави песни. Да, трябва и репертоар, но съм сигурен,че пее и песните й с АРА мюзик. Не е като да няма въобще песни и да прави компромиси с тия безлични мелодии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, но то и "Kато теб" беше подобно нещо, а е в топ 5 за най-успешните песни тази година. Почти съм сигурен, че и тази ще й стане голям хит. Не знам какво им става на текстописците обаче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, но то и "Kато теб" беше подобно нещо, а е в топ 5 за най-успешните песни тази година. Почти съм сигурен, че и тази ще й стане голям хит. Не знам какво им става на текстописците обаче...

 

Нищо не им става на текстописците. Да не мислиш, че на Мариета й се пишат простотии. Или на някой от другите. Просто певачките са толкова отчаяни и положението в чалгата е толкова зле, че ако няма думите "кучка" и "боклук" песен просто не се пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...