Jump to content



Online: Емануела - 20 лева


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ме кефи този нов стил на Емануела. :1000 (29): Едва ли ще надмине "Като теб", която е една от малкото добри песни тази година, но ще стане хит, със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо повече. :/

За сега някак си не я възприемам, но по-нататък може да ме хване. Така ми беше и с "Като теб".

 

Само на мен ли ми прилича на "Като летен грип" на Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи много ретро, но много ме радва. Свежарски песни прави с много надъхани текстове за кифлите, хаха. Много и се работи на Емануела, браво. Явно отдавна е искала да е в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става за слушане, ама "Като теб" беше къде-къде по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не очаквах, доста слабичко като за Емануела, обаче пък много повече ми допада от "Като теб" и като песен и като клип. За сега най-доброто в Пайнер си остава първото парче "Сменяй ме". Хайде да се вземе малко в ръце и тя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, пак за оня, светивлаския, пее. :bx: Ужас, как не го преодоля... :mf_surrender: Текстът - отново за 2,50лв., заглавието, визията... :1000 (27): Музиката и изпяването поне звучат хитово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, Емануела. Знаем колко струват проектите ти, които пускаш през две седмица. Моля те, забави темпото със следващия и го пусни след месец-два. Току виж си спестила 40лв. за него ;)

И да, на Митко му дреме на шнорхела за тебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела дали има и 5 сериозни песни в кариерата си?!

Като пее за духане и средни пръсти да не се мисли за много оригинална и вървежна, за мен е по - скоро жалка. Да се взима в ръце, че никаква файда няма от преместването ѝ в Пайнер за сега, даже по - големи чорби изкарва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела дали има и 5 сериозни песни в кариерата си?!

Като пее за духане и средни пръсти да не се мисли за много оригинална и вървежна, за мен е по - скоро жалка. Да се взима в ръце, че никаква файда няма от преместването ѝ в Пайнер за сега, даже по - големи чорби изкарва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма боза . Емануела с тея клипове за 20 лв . как и дава сърце да пее , кое и евтинее ?

 

Предните и 3 песни бяха ок , това ми е голяма боза . Това мазе ли имат само Пайнер ? Голямата фирма , с един декор ХАХАХАХА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неочаквано интересно звучене от Емануела, ама изглежда набързо направено, освен това и поредният клип в "мазето на Пайнера", да бяха поработили повече време и върху песента, и върху видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...