Jump to content



Андреа - Love is mine


Препоръчани коментари

Не е лоша, като изключим пеенето, английския и разтягането, но ще си е поредната английска песен, която само тя ще си слуша. Не й разбирам набутването с пари и енергия за такива песни, вместо за песни, които я издържат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Много слаба румънска бозица . Не и се получават англо-езичните проекти . Само предния с Отлия беше нещо добро .

Клипа не е зле , но за толкова хвалене е нищо кой знае какво . Отделно това с разтегната картина е много смешно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, можеше да се поработи повече да е по-зарибяваща и с по-добро изпяване, клипът е с недостатъчно пълни кадри, но са красиви, надявам се да го завъртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Харесва ми много песента!

Клипа е ОК, само не знам как се е харесала в кадрите с големите очила, мен ми е много странна там :mf_surrender:

От нейните песни за чуждите пазари харесват ми само : Love is mine, Besame и Only you. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Харесва ми много песента!

Клипа е ОК, само не знам как се е харесала в кадрите с големите очила, мен ми е много странна там :mf_surrender:

От проектите за чуждите пазари харесва ми само този и Besame. :Vishenka_05:

На мен любими са ми Passion, Besame, тази песен също може да стои тук. Да не говорим колко добри проекти пускаха с Кости отново на английски докато беше в Sahara.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен любими са ми Passion, Besame, тази песен също може да стои тук. Да не говорим колко добри проекти пускаха с Кости отново на английски докато беше в Sahara.

 

Цитирал си ме, аз си промених поста :mf_surrender:

Иначе да, забравих и I wanna, др не ме впечатлява много от Saharata :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го е яд човек на цялата тази инвестиция.. нито е уцелила песента, нито впечатлява с видео.

Costi да й направи една чалгия, в която да вложи малко повече от себе си.

Видеото е колкото красиво, толкова и скучно.Мислих, че след "Ало,мамо" няма да видя плаваща картина, но и тук е на лице.Много е разтегната, много е нереална ..кому е нужно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми според мен не е лоша...Но е далеч от това което иска Андреа, а именно да се слуша извън БГ. Тези песни бяха модерни преди 4-5 години от Румъния.

 

Примерно тая с Отилия и се получи и доста я въртят..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...