Jump to content



Андреа - Love is mine


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Брутално видео, отново показа, че откъм клипове е най-добрата. :3fdb8960598fa63e:

Песента също е много свежа и готина, но ако на български щеше да стане голям хит. Сега ще стане само популярна, според мен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че вече не и се занимава с музика.

Куплетите ги е изпяла потресаващо. Никаква енергия докато припева е много добър!

Клипа е чешене на его. Спокойно можеше да снима нещо подобно тук.

Всъщност той си е доста добър, но очакванията бяха твърде големи за клипа след като го снима в САЩ и на място където е снимала Бритни.

Като цяло не мисля, че този проект ще има успех както повечето на Андреа на английски. Само с ''I wanna'' и се получи.

Все пак успех тъй като припева е як!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми, лятно и свежо парче. Доста странно изпяване на куплетите, имам чувството, че си тананика под носа нещо, напомни на периода 2009-2010 с песните на Кости, тогава също много си изстаняваше гласа на песните и звучеше като мяукане :D Клипът също е готин, хубава локация са избрали, ама малко става скучен към средата, едно и също нещо 3 минути. Можеше да е малко по-разчупен, но и така си е добре де. Старае се момичето иначе, дано поне да я завъртят по нашите поп телевизии и радиа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва като "Мен си търсил".

Слабо е като за нея, дори видеото не е нищо особено. Единия декор и Андреа опъната на 5 метра. Има един кадър дето краката са й като кокили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това би се слушало доста това лято по плажовете в страната. Да не говорим, че в Румъния напоследък такъв тип песни стават големи хитове.

Много ми харесва, песничката е много яка, кефи ме. Клипа също си е типично летен, харесва ми. Браво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е. Андреа ако беше голямо име на Балканите като Инна примерно, щеше да стане много известна...ама така, едва ли.

Песента е много хубава, но трябваше да е на български...Клипа и той е брутален, а Андреа е много красива. Ако беше поп фолк щеше да стане хит. Иначе съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещате ли как песента е правена за Евровизия? Под 3 минути и снмала клип в САЩ, явно са я излъгали, че може нея да пратят. Милата, иначе са я направили като анорексичка в клипа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! Андреа винаги се стреми да направи качествени неща. :Vishenka_05: Въпреки че тийзъра ме кефи повече.

Наистина изглежда страхотно всичко. Ако иска да пее поп, нека поне е на български. На вън вече трябва да и е ясно, че няма да успее. Така ще загуби и това което има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда страхотно всичко. Ако иска да пее поп, нека поне е на български. На вън вече трябва да и е ясно, че няма да усоее, Така ще загуби и това което има.

Според мен пък има шанс и за чужбина... от Besame няма слабо в чуждестранните проекти. И все повече задобрява. Мисля, че ако продължи в този стил ще стане известна в цяла Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък има шанс и за чужбина... от Besame няма слабо в чуждестранните проекти. И все повече задобрява. Мисля, че ако продължи в този стил ще стане известна в цяла Европа.

Няма шанс. Вече е към 30, понапълняла е и не е толкова скандална, няма кой знае какъв глас, въпреки че звучи много секси в тая песен, а и хората отдавна са се наситили на русокоси мацки. "Passion" стана хит, но заради Отилия главно. Песента ако беше българска аз лично щях да я слушам повече. Тя не произнася правилно думите на английски и се напъва. Добре че фенове и сме толкова верни и не се отказваме от нея, иначе още от 2012 трябва да съм спрял да я харесвам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък има шанс и за чужбина... от Besame няма слабо в чуждестранните проекти. И все повече задобрява. Мисля, че ако продължи в този стил ще стане известна в цяла Европа.

 

Да пази Господ, да не ни излага така ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това се рекламираше като клип сниман в Холивуд... Пародия. Как може да не вижда колко нелепо са й удължени краката? Трагично е просто. Иначе песента е приятна, но не мисля, че ще се слуша, много бързо ще се забрави, че такъв проект е излизал въобще. Жалко за Андреа, дано все пак с българската песен да се е постарала повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях забравил колко гадно скимти. :1000 (29): Иначе музиката е готина, клипа също. Ако песента беше само с някакви леки вокали, щеше да е супер.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...