Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Поздрав за хейтърчетата... :3fdb8960598fa63e: Да видят как се прави и през 2016... :whistling:

 

 

 

Голям кеф е като напишеш 'Десислава' в Ютуб и почти всичко да е в милиони- и стари, и нови песни... :P Жалко само, че гледанията на повечето от старите са прецакани покрай изтриването на предишните клипчета, но това не пречи на "Две сърца" да гони 2 милиона, "Някой ден"- милион и половина, а "Бели нощи" и "Мъжете всичко искат"- 1 милион. Десислава трябва да поналожи и последните две по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Поздрав за хейтърчетата... :3fdb8960598fa63e: Да видят как се прави и през 2016... :whistling:

 

 

 

Голям кеф е като напишеш 'Десислава' в Ютуб и почти всичко да е в милиони- и стари, и нови песни... :P Жалко само, че гледанията на повечето от старите са прецакани покрай изтриването на предишните клипчета, но това не пречи на "Две сърца" да гони 2 милиона, "Някой ден"- милион и половина, а "Бели нощи" и "Мъжете всичко искат"- 1 милион. Десислава трябва да поналожи и последните две по концерти.

Най-гледаната чалга във вибокс :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гледаната чалга във вибокс :Vishenka_05:

И то най-гледана във времена, в които останалите тепърва разбираха що е то Вбокс... :3fdb8960598fa63e: Деса яко се изгаври с всички тогава, в Пайнер пак се избиваха коя е Най, а тя без компании, Планети и турнета- милионче във Вбокс. :3fdb8960598fa63e: И преди съм изтъквал интересния факт, че Деси Слава е първата стрийминг кралица евър, пък днес нека някои си дрънкат лъжите, че не можела да прави 2 милиона в Ютуб...

Това ми напомня, че скоро е време за темата 'Първа в това', ама нека да е по-натам, че сега пак ще ни изкарат луди Десовите... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като не може да направи някви смислени гледания във тубата, нормално да завиете към вибокса ... Ама нали оревахте всичко че сайта на нова никой не го броял за нищо бе .... никой не го бил гледал .... бръснел за слива и още кво беше там.

 

Ама така е, като прави по малко гледания от Татяна, нормално да се носи водичка от кладенци.

 

Стрийминг кралица .... ша падна направо. Тя толкова се харесва със сичките килца дето е качила, че чак се прави на нещо средно м/у Ити от Извънземното и Жокера от задаващия се Suicide Squad с фотошоп. Ама не знам от кой се крие, нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама жълтия зъб има ли милион на песен след 2006 хахаха

Баси злето е тая.Пълен провал.

 

По последна данна на Слънчака ще пее за 2000лв след 2 дни.

Много са и на тая Гарга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фатмето 2000 верно са и много, то и 1500 са и много, ама нали дели с Инженера. Даже тряя още трябва да и ги отрежат, щото да отслабне малко. Те затова не я канят по кръчмотеките, не остава място за клиенти от нейната необятност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама жълтия зъб има ли милион на песен след 2006 хахаха

Баси злето е тая.Пълен провал.

 

Какъв милион пък ти? Кама няма песен с 500 000 дори, ти за милион говориш... :lol:

 

По-страшното за Кама е, че май в тоя живот никога повече няма да види концертна сцена, публика... :rap: Дори Рени след залеза си в Пайнер, остана без продуцент и направи самостоятелен концерт в НДК...;) Камелия не може и събор в Монтана да направи сама..

Дори сега ми е странно, че някога е била на една сцена до големите имена като Преслава, Галена и т.н. От толкова години не е обсъждана песен, изява, интервю на Кама. Всички аргументи за нея се свеждат до крадената Луда за тобом.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама жълтия зъб има ли милион на песен след 2006 хахаха

Баси злето е тая.Пълен провал.

 

Какъв милион пък ти? Кама няма песен с 500 000 дори, ти за милион говориш... :lol:

 

По-страшното за Кама е, че май в тоя живот никога повече няма да види концертна сцена, публика... :rap: Дори Рени след залеза си в Пайнер, остана без продуцент и направи самостоятелен концерт в НДК...;) Камелия не може и събор в Монтана да направи сама..

Дори сега ми е странно, че някога е била на една сцена до големите имена като Преслава, Галена и т.н. От толкова години не е обсъждана песен, изява, интервю на Кама. Всички аргументи за нея се свеждат до крадената Луда за тобом.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе по-добре да се обсъжда вечния ти хит, отколкото това как си станала цял тон. Или как ти връзват само извратени младежи на годините на сина ти, падащи си по стари дебели лелки ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

тва го обсъждаш само ти ма лелче.Деса може да е напълняла ама това лесно се поправя.Докато Жълтия зъб никога няма да пропее,никога няма да стане певица на годината,никога няма да е актуална вече,никога няма изчисти името си на кенефаджийка с кучета по седалките и на лепенка на цицата,т.е на евтина пача.

И на Деса хонорара е официално написан 4500лв.Докато на Кама само вие ги говорите някви суми,докато реално от собственици научаваме ,че 2000 лв и се плаща.Аз казах много и е!

Да си пее единия хит и да мълчи ,да не се показва какво и 2 та и фена :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако така лесно се поправяше, отдавна да го е направила табуретката - ама в съседната тема си има и видеоматериал каква ни е пухкава и кръгла още от малка.

 

Точно сега Женя Димова ми предложи Фатмеса на 1500 лв без ДДС. Аз обаче казах, че и толкова няма да дам, за тия пари може да взема Татяна и Яница, а те са с по-големите хитове напоследък. И поне се грижат да не са кръгли. Да качвам записа или ще предложиш касова бележка, фактура или нещо че Кама пеела за 2000 кинта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако така лесно се поправяше, отдавна да го е направила табуретката - ама в съседната тема си има и видеоматериал каква ни е пухкава и кръгла още от малка.

 

Точно сега Женя Димова ми предложи Фатмеса на 1500 лв без ДДС. Аз обаче казах, че и толкова няма да дам, за тия пари може да взема Татяна и Яница, а те са с по-големите хитове напоследък. И поне се грижат да не са кръгли. Да качвам записа или ще предложиш касова бележка, фактура или нещо че Кама пеела за 2000 кинта?

 

качвай качвай

Кама пее за 2000 лв защото е неактуална застаряваща ретро "певица"

НИщо странно няма.

Нормално е хората ,които се трудят ,вадят песни да са на двоен хонорар.То не е срамно.

Нека има за хлябец и да пои Цветина ,че ше избяга младото и гадже дето я обладава1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

тва го обсъждаш само ти ма лелче.Деса може да е напълняла ама това лесно се поправя.Докато Жълтия зъб никога няма да пропее,никога няма да стане певица на годината,никога няма да е актуална вече,никога няма изчисти името си на кенефаджийка с кучета по седалките и на лепенка на цицата,т.е на евтина пача.

И на Деса хонорара е официално написан 4500лв.Докато на Кама само вие ги говорите някви суми,докато реално от собственици научаваме ,че 2000 лв и се плаща.Аз казах много и е!

Да си пее единия хит и да мълчи ,да не се показва какво и 2 та и фена :D

4500 , като направи отстъпка пада на 3500 , като даде половината на шефа и кво остава ? Няма и 2000 :Д Тя за това така си оправя снимките на Фотошоп , едно че е комплексарка , друго че няма пари за операции .

Между другот Деса държи много нисък хонорар . Глория и Ивана са на 5 , топ певиците на 6 , Анелия , Джена , Фики , Галин на 5000 .

Камелия до като беше в Пайнер я надуваха последно с 6 бона , преди това с 5 , а Десито дойде и едвам 4000 ... и то с отстъпки и процент , не се знае и 1500 дали взема . Ма така е , толкова може милата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава беше казала, че в последните години като самопродуцираща се, клубовете са я искали по-малко, и то ако им прави отстъпки. Когато се върнала в Пайнер, това се променило. Но много ясно, че няма как изведнъж да скочи на хонорара на най-актуалните, след като до вчера не са я искали и на по-ниска цена от настоящата. Това е един от рисковете на самопродуцирането. Да не говорим, че след като я прецакаха с телевизията и я обраха, тя рязко намали нивото на продукцията, започна да пуска песни по-рядко. Това също се отразява, когато дълги години нямаш зад гърба си компания. Добре е, че тя усети, че е дошъл моментът да се върне в най-голямата фирма и оттогава кариерата й видимо разцъфтя.

Всяко нещо с времето си. Деси Слава доста добре се е засилила към върховете и съм на мнение, че по-натам има вероятност хонорара й да се вдигне. Не че и 4500 е зле- дори и само 2000 да взима от него за себе си, при месеци като миналия е прибрала поне 20 000 и повече. Помислете си стандартния българин за колко време печели такива пари... :helpsmilie:

Финансово не са зле нито Деса, нито Кама. Въпросът е коя успя да се задържи и като нещо повече от певица, която изпълнява старите си песни по клубовете, но това е неудобен въпрос за някои тук... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Фатмеса хем е в топа, хем уж хитове имала, хем нямало как да гони хонорар като актуалните? Ми нали я изкарвате актуална бе, алооооооооооооооооооооооооооуууууууууууууууууууууууууууууууу?

 

И не е въпроса стандартния нашенец колко време правим 20 бона. Тука говорим за Камелия, която ги прави за 4-5 участия макс, и Фатмето, на която и трябват минимум 10. Коя си е задържала повече публиката като певица, и коя ги е разгонила с необятното си присъствие?

 

А коя пее стари хитове по участия е наистина неудобен въпрос .................... единствено за феновете на табуретката - щото при нея няма нито актуалните хитове, нито набедените за такива фигурират в програмата.

 

Обобщено казано на Фатмето кариерата затъна от най-оборотната самопродуцираща се, до 9та глуха на кокошарника, където Яница, Милица,Татяна, Юнона, Пресила и разни такива са много преди нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обобщено казано на Фатмето кариерата затъна от най-оборотната самопродуцираща се, до 9та глуха на кокошарника, където Яница, Милица,Татяна, Юнона, Пресила и разни такива са много преди нея.

 

Обобщено казано Кама Жълтия зъб затъна от горе долу популярна в кокошкарника до тотално забравена самопродуцираща гарга на ниво Екстра Нина,Рени/макар тя да е малко по-добре/ и тн.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

фактите -

Десислава- 5 бона на участие

Жълтия зъб - 1500 лв, и пак не я искат.

 

Изобщо, без кокошарника Жълтия зъб е на сегашното нивото на Рени и Екстра Нина

 

Съгласен съм :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...