Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Мне, тоя спор, този форумен джихад, този "спор" м/у двете титанки, отдавна не е мястото за обективност, нито за факти, нито за нищо. Или поне не е откакто се появиха трибуквеното и недоспалия. За сметка на което е точно мястото да се обсъжда коя е дебела, коя е педофилка, коя е жълтозъба, коя има лош дъх, коя си е развяла оная работа на концерт на Кокошарника в Голяма столична зала и коя се снима естестично по пеньоар в уютната обстанавка на домашния клозет.

 

На който не му харесва - прав му път. Ама да не пренася спора из другите теми. За Кама и Фатмето или тука, или никъде.

 

*************************************

 

Ама да се върнем на основната тема.

 

Фатмето не е нито в топа, освен в този по килограми. Щото нито пък прави хитове, нито има участия, нито е вдигнала хонорара нито нищо.

 

Как пък тя е най-голямата хитмейкърка и с някво жалко присламчване към популярните в Кокошарника все им била правила най-големите хитове. То не беше със Жалка, с Кокаинчо, с Гея, ей не се спря тая. Ако беше такава манна небесна, щеше да се открои и със самостоятелните песни, но фактите сочат че никоя от самостоятелните песни няма и 2 милиона в тубата, съответно толкоз и е аудиторията, тоест по-ниска от тази на Татяна, Милица и Юнона. Хората си имат готов хит и дават милостиня там да попее малко и да вземе някоя кинта за ляб, че има талия да закръгля, а тя си приписва заслуги за чужди успехи.

 

Изобщо, положението на Фатмето е плачевно дори да не сравняваме с Камелия. Ако почнем, много ясно че табуретката няма как да блесне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вие, поддръжниците на Камелия сте тези, които обичате да изтъквате всички други работи около Десислава, само и само да я очерните във времена, в които тя продължава да е интересна на публиката и с новата продукция, за разлика от Камелия. А поведението на ИНП и Лукас е следствие от натрапвани от години безумия от страна на Фокси, които и останалите започнахте да поддържате във времето- тъй де, защото се наложи като нормално феновете на Камелия да са против тези на Десислава, както феновете на Десислава едва ли не са задължени да са против тези на Камелия.

 

И не знам докога ще натрапваш нон-стоп на форума тази лъжа за 2-та милиона гледания, като всеки може веднага да напише 'Десислава' в YouTube и да види, че откакто е в Пайнер, под 3 милиона няма, с изключение на "Започваме на чисто". И то във времена, в които никой друг от старата генерация не може да направи повече от 1 милион, с някои изключения... Хах, да, залязла си е Деска... :roll1:

 

Но ако наистина държиш в тази тема да не обсъждаме факти като този, а това кой е дебел и грозен- твоя си работа. Аз определено не мисля да участвам в един толкова нелеп вид на спора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама не е нито в топа, освен в този по най-злее пееща Щото нито пък прави хитове, нито има участия, нито е вдигнала хонорара нито нищо.

 

 

 

Изобщо, положението на Кама е плачевно дори да не сравняваме с Деса Ако почнем, много ясно че жълтозъбата няма как да блесне.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

прав си,ето така вече звучи реално и обективно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, тоя спор, този форумен джихад, този "спор" м/у двете титанки, отдавна не е мястото за обективност, нито за факти, нито за нищо. Или поне не е откакто се появиха трибуквеното и недоспалия. За сметка на което е точно мястото да се обсъжда коя е дебела, коя е педофилка, коя е жълтозъба, коя има лош дъх, коя си е развяла оная работа на концерт на Кокошарника в Голяма столична зала и коя се снима естестично по пеньоар в уютната обстанавка на домашния клозет.

 

На който не му харесва - прав му път. Ама да не пренася спора из другите теми. За Кама и Фатмето или тука, или никъде.

 

*************************************

 

Ама да се върнем на основната тема.

 

Фатмето не е нито в топа, освен в този по килограми. Щото нито пък прави хитове, нито има участия, нито е вдигнала хонорара нито нищо.

 

Как пък тя е най-голямата хитмейкърка и с някво жалко присламчване към популярните в Кокошарника все им била правила най-големите хитове. То не беше със Жалка, с Кокаинчо, с Гея, ей не се спря тая. Ако беше такава манна небесна, щеше да се открои и със самостоятелните песни, но фактите сочат че никоя от самостоятелните песни няма и 2 милиона в тубата, съответно толкоз и е аудиторията, тоест по-ниска от тази на Татяна, Милица и Юнона. Хората си имат готов хит и дават милостиня там да попее малко и да вземе някоя кинта за ляб, че има талия да закръгля, а тя си приписва заслуги за чужди успехи.

 

Изобщо, положението на Фатмето е плачевно дори да не сравняваме с Камелия. Ако почнем, много ясно че табуретката няма как да блесне.

 

Пич, ама и ти не си обективен. Деса има самостоятелна песен с 3 милиона и половина и друга такава, която ще направи поне 5 милиона. Има и две първи места в Сигнал, която към момента е най-влиятелната класация в чалгата.

 

Също така Деса за 2016 година има повече участия от Камелия. Факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, не намирам за нормално, някой, който се пише за фен на вашето Фатме, да няма пост, в който да не зачекне Камелия. Щото тия двамата нямат - даже не се отчетоха в класацията за песни на табуретката, а както много добре знаем, гласуването е любима дейност на всички Десови.

 

Колкото до гледанията - хич не е хвалба, без значение дали са 2 или 3 милиона, щото средно са повече към 2, отколкото към 3. При условие че разни Яници и Татяни правят с лекота по два пъти повече гледания от табуретката, за какви хитове си говорим?

 

И какви са тия безумни сравнения със старата генерация, които правят песни за собствен или на феновете си кеф? След като Деса сама се бута между шамарите да прави актуални бози, е редно сравненията да са с вървежните, а не с пенсионерките на кокошарника. Много е удобно да се каже че никой от старата генерация не правел повече от милион, за да изпъкне Фатмето, ама що не гледате че никой от оборотните няма под 4-5 милиона на клип?

 

Извода е че Кръглата по-добре да беше залязла, вместо да се излага с опитите си за актуалност с цигании, както и да се хваща като удавник за всеки, който и предложи някакво участие в неговата песен/клип. Щото е много лесно с чужда пита помен да се прави, ама като самостоятелен изпълнител към 2016 Фатмето е пълна нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Деса сама се бута между шамарите да прави актуални бози, е редно сравненията да са с вървежните, а не с пенсионерките на кокошарника.

 

за първи път ОБЕКТИВНОСТ. :3fdb8960598fa63e:

Тая пенсионерка Гарга да млъква вече и да спре да ни занимават и трите и фена,че аман.

 

Викаш за 2016 е кръгла нула,а-хаха само дето има един хит,а тоя крокозъбел има точно нула от миналия век1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пич, ама и ти не си обективен. Деса има самостоятелна песен с 3 милиона и половина и друга такава, която ще направи поне 5 милиона. Има и две първи места в Сигнал, която към момента е най-влиятелната класация в чалгата.

 

Също така Деса за 2016 година има повече участия от Камелия. Факт.

 

В колко по-прав текст трябва да напиша че не целя да съм обективен, а да дразня, за да схванат всички, които не са трибуквието и недоспалия?

 

Самостоятелна песен с почти 3 милиона и половина имат куцо, кьораво и сакото от Кокошарника, а за тая, дето гонела 5 просто лъжеш брутално, щото такава няма.

 

Най-влиятелната класация в чалгата е пълна смешка. Не е тайна защо на банкета в мазето Сигнал дадоха специална награда на Фатмето - Десови са просто особено активни в манипулирането на подредбата с по безкрайно много профили, и съответно вкарват най-много мънгизи в сигналската каса от импресии на сайта.

 

Може, ама след като от началото на годината Митака ги праща по двойки, а се броите за цели :) То сигурно и участието на площада в Пловдив е отбелязано като цяло участие на Фатмето, само и само да бъдат изкарани повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колко по-прав текст трябва да напиша че не целя да съм обективен, а да дразня, за да схванат всички, които не са трибуквието и недоспалия?

 

хайде тогава и тая немската леля да си ходи да почива като провокатор и дразнител-да се намесят модераторите!

Доколкото знам редовно банват за провокиране на скандали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6-годишната инвестиция на Кама, наречена "ВИВО" Монтана, смачка егото на Деса с лекота, като уби най-голямато и постижение от 2002 година насам? :happyppl:

 

Наздраве по този повод! :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

6-годишната инвестиция на Кама, наречена "ВИВО" Монтана, смачка егото на Деса с лекота, като уби най-голямато и постижение от 2002 година насам? :happyppl:

 

Наздраве по този повод! :az:

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

която даже не споменаха

Срам ги е да кажат,че ходят на участия с тая дето не може да пее :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да си мръдне пръста, Кама размаза егото на Деса, без дори да се напрегне в тази посока. Какво нещо е живота? - тъгата е толкова близо до радостта. :girl_witch:

 

Не можеш да оспориш фактите и както винаги пишеш мечтите си...давай,може да ти повярва някой1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колко по-прав текст трябва да напиша че не целя да съм обективен, а да дразня, за да схванат всички, които не са трибуквието и недоспалия?

 

Самостоятелна песен с почти 3 милиона и половина имат куцо, кьораво и сакото от Кокошарника, а за тая, дето гонела 5 просто лъжеш брутално, щото такава няма.

 

В друг живот има 3 милиона за 1 месец. Със сигурност ще направи 5, ако не и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизат на сцената на "България търси талант" пичовете, с инструментите купени от Кама и Цветко. Облечени са в дрехи, шити от личната дизайнерка на Кама. Връщат се след победата в Монтана с микробус, купен от Кама и Цветко, дори връзките на обувките им са инвестиция на Вескови-Томови. И гледа тоя гнусен завистлив и лупенизиран форум злобно, как великата Камелия, създава чисто нов продукт от млади, талантливи момчета. Дава им път в живота и инвестира в тях стотици хиляди левове в продължение на 6 години. А ние тук трябва да четем гнусните умрели постчета, на едни анонимни карикатури, които не смеят да си покажат грозните физиономии от срам никъде. Заслужавате всичкото презрение на света, за невежеството и злобата си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизат на сцената на "България търси талант" пичовете, с инструментите купени от Кама и Цветко. Облечени са в дрехи, шити от личната дизайнерка на Кама. Връщат се след победата в Монтана с микробус, купен от Кама и Цветко, дори връзките на обувките им са инвестиция на Вескови-Томови. И гледа тоя гнусен завистлив и лупенизиран форум злобно, как великата Камелия, създава чисто нов продукт от млади, талантливи момчета. Дава им път в живота и инвестира в тях стотици хиляди левове в продължение на 6 години. А ние тук трябва да четем гнусните умрели постчета, на едни анонимни карикатури, които не смеят да си покажат грозните физиономии от срам никъде. Заслужавате всичкото презрение на света, за невежеството и злобата си....

 

1000%20(29).gif

ти ли ще ми говориш за злоба...дето си най-злобния от 2002 насам към всички успели и успяващи и към 2016 и умираш от яд за състоянието на жълтия зъб,че чак и приписваш успях на една група дето няма нищо общо с Камелия.Те самите го доказаха с поведението си!

Спри да натрисаш тоя миризлив крокозъбел навяскъде и да се търка в победите на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизат на сцената на "България търси талант" пичовете, с инструментите купени от Кама и Цветко. Облечени са в дрехи, шити от личната дизайнерка на Кама. Връщат се след победата в Монтана с микробус, купен от Кама и Цветко, дори връзките на обувките им са инвестиция на Вескови-Томови. И гледа тоя гнусен завистлив и лупенизиран форум злобно, как великата Камелия, създава чисто нов продукт от млади, талантливи момчета. Дава им път в живота и инвестира в тях стотици хиляди левове в продължение на 6 години. А ние тук трябва да четем гнусните умрели постчета, на едни анонимни карикатури, които не смеят да си покажат грозните физиономии от срам никъде. Заслужавате всичкото презрение на света, за невежеството и злобата си....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, между другото, наистина излиза малко неблагодарно от тяхна страна. Да не споменат човека, който първи ги направи популярни и постоянно призоваваше да се гласува за тях от страницата си с над 300 000 харесвания. Освен пък самата Камелия да им е казала да не говорят за нея, знам ли... :dontknow: При всяко положение не помня при Надя да е било така, даже си спомням че веднъж двете с Десислава бяха сложени заедно в списание Браво, където попринцип чалга не се допуска.

Както и да е, тук въпросът е да сравняваме кариерите на двете, а не участията на приближените до тях по риалити предавания, не това коя била дебела, коя била грозна и т.н. Като премахнем всички тези странични фактори виждаме една Камелия, която пуска някакви не особено популярни песни и продължава да разчита единствено на класиките си от преди 15 години, и една Десислава, която някак си успява да комбинира старите успехи с нови- дуетни и самостоятелни- и даже да подпомага някои изпълнители също да правят такива. Това е то запазена актуалност. И този път съм съгласен с поста на Glamdring, като изключим някои дребни детайли като това, че Десислава е интересна само заради дуетите. Няма да говоря за самостоятелните проекти, но не мисля примерно, че парчето на Устата е най-успешната му песен в последните години само заради него.

Който си го може, си го може- Десислава отново е ТОП име! И като отричате и принизявате това, положението на Камелия няма да стане по-добро. Само тя може да си го направи по-добро.

Ай само да не споменаваш Надя , че ми е голяма приятелка и знам кой и подаде ръка . Слави я набута в Пей с мен , където тя беше с Любо Киров в дует , по-случайност Деса беше там и така де запознаха . Кариерата и тръгна от там , от там стана известна . Деси беше много лоялна към нея ,но е можа да и направи нито един хит . Напротив - заби я . Тогава Дидо от Дийп ЗОУн се Свърза с нея и взе Надя под крилото си . Та човек , който направи Надя известна е Слави и Любо Киров .

Да не съм чул дума повече за това , че Десислава има пръст в успеха на Надя .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай само да не споменаваш Надя , че ми е голяма приятелка и знам кой и подаде ръка . Слави я набута в Пей с мен , където тя беше с Любо Киров в дует , по-случайност Деса беше там и така де запознаха . Кариерата и тръгна от там , от там стана известна . Деси беше много лоялна към нея ,но е можа да и направи нито един хит . Напротив - заби я . Тогава Дидо от Дийп ЗОУн се Свърза с нея и взе Надя под крилото си . Та човек , който направи Надя известна е Слави и Любо Киров .

Да не съм чул дума повече за това , че Десислава има пръст в успеха на Надя .

 

Надя изгря в Пей с мен- факт. Но никой не й даде шанс за по-голяма кариера преди Деси да я подхване. Именно покрай двете песни в New Music тя започна да нашумява и Дийп Зоун я забелязаха. Защо Дидо не се свърза с нея след Пей с мен, а чак когато Десислава започна да я лансира? Ами защото благодарение на ДС я видяхме колко яка певица с нейни си песни може да бъде.

Вместо да спорим за това, кажи какво въобще стана с Надя, защо вече цяла година я няма никаква? Очаквах с нетърпение продължението й след Дийп Зоун, но нещо вече не съм много сигурен накъде ще отиде. Такъв талант не трябва да се затрива така. Но тази тема не е за тук.

 

Това за участията къде го видя, ако може покажи. Десислава беше в ТОП 10 миналата година, ще бъде и тази. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надя изгря в Пей с мен- факт. Но никой не й даде шанс за по-голяма кариера преди Деси да я подхване. Именно покрай двете песни в New Music тя започна да нашумява и Дийп Зоун я забелязаха. Защо Дидо не се свърза с нея след Пей с мен, а чак когато Десислава започна да я лансира? Ами защото благодарение на ДС я видяхме колко яка певица с нейни си песни може да бъде.

Вместо да спорим за това, кажи какво въобще стана с Надя, защо вече цяла година я няма никаква? Очаквах с нетърпение продължението й след Дийп Зоун, но нещо вече не съм много сигурен накъде ще отиде. Такъв талант не трябва да се затрива така. Но тази тема не е за тук.

 

Това за участията къде го видя, ако може покажи. Десислава беше в ТОП 10 миналата година, ще бъде и тази. ;)

Относно Надя : Ще пуска 2 парчета , едното с Атанас Колев , другото с Иван Тишев ..

В момента участва в сериал , следващта година ще е в още една продукция на Нова .

 

Относно участията , някой ги беше качил наскоро и бяха така :

 

Фики

Галин

Преслава

Анелия

Галена

Джена

Емилия

Теди

Емануела

Константин/Яница/Деса

 

Като за реда не съм сигурен , но Деса или е 10та или не влиза .

Link to comment
Сподели в други сайтове

6-годишната инвестиция на Кама, наречена "ВИВО" Монтана, смачка егото на Деса с лекота, като уби най-голямато и постижение от 2002 година насам? :happyppl:

 

Наздраве по този повод! :az:

 

:roll1: :roll1: :roll1: Само дето, в Преди Обед, най-дъртия каза, че той е основател и всичко е по негова идея, а и си купуват инструментите, които често се чупили.. :roll1: :roll1: Няма да се учудя ако говориш поредните измислици.. :roll1:

 

Толкова ли Кама стигна дъното и няма какво да се каже около нея, че се хванахме за някакъв оркестър от пубертети, които били с нея в някакви кръчми.. :roll1:

 

ПП А онова пък само чака да му изтече дългия БАН и цял цен е киснело във форума да си лее женската злоба и да кълне.. :shit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Фатмето имаше телевизия, продуцентка беше, и беше вечната 2ра в сумати музикални риалитита преди да пристане на Бай брадър за едната кола или квато и беше там мизерната наградка. От цялата тая дейност, що не излезе един дори не особено успешен проект, да кажем че е инвестирала - продуцирала и тя там нещо, ами от толкоз пънене - нищо. То че тя от самата нея си не успя да направи успешен проект, та да чакаме да изкара други напред, ама поне за протокола нещо да имаше, а то хич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Кама поне един хит ще види ли след Пайнер.Дори Рени имаше.То бива да си аутсайдер...ама чак толкова.

Кво снима само кенефи с кученца...да снима един сносен клип :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Надя : Ще пуска 2 парчета , едното с Атанас Колев , другото с Иван Тишев ..

В момента участва в сериал , следващта година ще е в още една продукция на Нова .

 

Относно участията , някой ги беше качил наскоро и бяха така :

 

Фики

Галин

Преслава

Анелия

Галена

Джена

Емилия

Теди

Емануела

Константин/Яница/Деса

 

Като за реда не съм сигурен , но Деса или е 10та или не влиза .

Радвам се за Надя, чакам с нетърпение. Още си спомням как с Деса ме разтърсиха с I Will Always Love You на концерта в УНСС преди години- какви гласове, какво нещо... Оттогава Надя ме грабна повече от всякога.

 

За участията- Десислава може и доскоро да не е била в ТОП 10 заради почивката януари-февруари, но мисля че през май навакса- 15 участия, братче. А представете си колко още частни студентски партита е имала...

Камелия явно е заложила повече на частните, защото бройката официални е много ниска. Или е решила да не поема участия, защото Виво Монтана временно не бяха с нея? :dontknow:

 

Както и да е, при всяко положение с всеки изминал ден се вижда колко добре е постъпила Десислава, че се е върнала в Пайнер и колко зле е постъпила Камелия, че е напуснала. Пък който си иска да вниква защо, то не че е много трудно да се вникне де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и да е, при всяко положение с всеки изминал ден се вижда колко добре е постъпила Десислава, че се е върнала в Пайнер и колко зле е постъпила Камелия, че е напуснала. Пък който си иска да вниква защо, то не че е много трудно да се вникне де...

 

Е, точно това е целия проблем и плюенето от двата индивида по Деса. От яд, че нейния пик случайно се падна в погрома на Кама.. :whistling:

И в интерес на истината НЕ ПОЗНАВАМ някой, който да не харесва Деси СЛава, така, че ако видя някъде негативен пост е само от Фоксови.. :whistling:

 

ПП Вярно ли Кама е много зле с бройката участия, може ли някой да ги напише? ТОва ви го предвидих отдавна, ама кой да слуша!! :roll1: Нещата стават все по-трагични!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...