Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Десовите, правете още никове за гласуване, че това на нищо не прилича... :hahaha: Направихте си тема, в която си мислите, че ще има резултат, като миналата година. Не бъдете наивни, това е невъзможно. Хората прогледнаха, а вие сте освирепели като наивни дечица. Къде е онзи със синият болднат текст и чашата с боза, с лика на Деса върху нея? Че нещо ми липсва лицемерното мнение.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Десовите, правете още никове за гласуване, че това на нищо не прилича... :hahaha: Направихте си тема, в която си мислите, че ще има резултат, като миналата година. Не бъдете наивни, това е невъзможно. Хората прогледнаха, а вие сте освирепели като наивни дечица. Къде е онзи със синият болднат текст и чашата с боза, с лика на Деса върху нея? Че нещо ми липсва лицемерното мнение.... :hahaha:

Миналата година имаше и доста анонимки в полза на Кама, ама тогава не лаеше по тях :3fdb8960598fa63e:

 

Само ти си си въобразил, че мерило за чалгата е този форум и лично твоето мнение :mf_surrender:

 

И е нормално когато Деса диша във врата на тийн любимките, това да не се харесва, но те днес харесват Фики, утре Чики и т.н.

 

Все пак Деса беше в Топ 3 на всички годишни класации за 2015, колкото и да ги боли някои хора ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година имаше и доста анонимки в полза на Кама, ама тогава не лаеше по тях :3fdb8960598fa63e:

 

Не го ли видя онова новото, което го поздравих по-горе? 1 коментар, в тази тема, направен вчера, поради резултата към момента. На какво ти прилича това? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го ли видя онова новото, което го поздравих по-горе? 1 коментар, в тази тема, направен вчера, поради резултата към момента. На какво ти прилича това? :1000 (29):

Еми може и да е заради това, но това си е нормална стратегия не само за тази анкета. И миналата година имаше някакъв ник, който тролеше в полза на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го ли видя онова новото, което го поздравих по-горе? 1 коментар, в тази тема, направен вчера, поради резултата към момента. На какво ти прилича това? :1000 (29):

Извинявай, Фокс, ама виждаш ли, че 'онова новото' има регистрация още от 2008- със сигурност не си я е направило днес, за да подпомогне Деса в някаква тъпа анкета, целяща да покаже колко добре сте се справили Камелиевите в очернянето на Деса пред форума...

Аз самият със сигурност не бих се определил като ник за гласуване, но така и не съм цъкнал за Деса в анкетата хах... Все още ми е тъпа идеята за втора такава, след фрапантния и непоклатим резултат от първата. Онова си беше реалното мнение на форума, преди Камелиевите, донякъде с помощта на Десовите, да се постараят Десислава да опротивее на доста хора тук. В новата анкета вече не говорим за това кой кого наистина харесва, а на кой форума се дразни по различни причини- оплюване от анти-фенове, постоянно изтъкване от фенове, актуалност... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Здравей ник за гласуване! :roll1: Знам, че ти е много мъчно да гледаш този резултат, но ти няма да помогнеш, за неговото преобразяване. :hahaha:

Здравей Чичке, не съм нов ;)

 

 

Сега си спомних паролата и влязох в него, проблема ми е решен.

Редактирано от desislava
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Чичке, не съм нов ;)

Сега си спомних паролата и влязох в него, проблема ми е решен.

 

Ти откъде знаеш, че съм чичка и как така ми говориш, все едно ме познаваш от 10 години? :1000 (29): И как така си спомни паролата, точно за тая анкета? :roll1:

 

8 години не написа нито един пост, а днес ей така от нищото си спомни за старата парола и направо при чичката дойде да се дървиш. Нещо така, не се ли усещаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, Фокс, ама виждаш ли, че 'онова новото' има регистрация още от 2008- със сигурност не си я е направило днес, за да подпомогне Деса в някаква тъпа анкета, целяща да покаже колко добре сте се справили Камелиевите в очернянето на Деса пред форума...

Аз самият със сигурност не бих се определил като ник за гласуване, но така и не съм цъкнал за Деса в анкетата хах... Все още ми е тъпа идеята за втора такава, след фрапантния и непоклатим резултат от първата. Онова си беше реалното мнение на форума, преди Камелиевите, донякъде с помощта на Десовите, да се постараят Десислава да опротивее на доста хора тук. В новата анкета вече не говорим за това кой кого наистина харесва, а на кой форума се дразни по различни причини- оплюване от анти-фенове, постоянно изтъкване от фенове, актуалност... :whistling:

 

Аз не мисля, че и онова е било реалното мнение. Тогава пък Фокси и други фенове бяха изнервили общността към Камелия и затова е много вероятно доста да са гласували на инат за Деси Слава. Сега пък някои от феновете на Деси Слава, не говоря за теб, ти дискутираш в добрия тон, толкова опротивяха със злобни, неприятни за четене, постове (да подчертая, че ситуацията е резултат не на очерняне и настройване, а най-най-вече на самите тях), че за една година толкова се нажежи обстановката, че сега гласовете за Камелия скочиха като съотношение двойно, не просто изравниха, ами са и повече. Като цяло е тъпо, че хората се влияят от феновете за предпочитанията си към изпълнителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че и онова е било реалното мнение. Тогава пък Фокси и други фенове бяха изнервили общността към Камелия и затова е много вероятно доста да са гласували на инат за Деси Слава. Сега пък някои от феновете на Деси Слава, не говоря за теб, ти дискутираш в добрия тон, толкова опротивяха със злобни, неприятни за четене, постове (да подчертая, че ситуацията е резултат не на очерняне и настройване, а най-най-вече на самите тях), че за една година толкова се нажежи обстановката, че сега гласовете за Камелия скочиха като съотношение двойно, не просто изравниха, ами са и повече. Като цяло е тъпо, че хората се влияят от феновете за предпочитанията си към изпълнителите.

Съгласен съм, че може би и в първата анкета върху Камелия са влияели същите фактори, които влияят сега и върху Десислава. Но там резултатът просто беше толкова категоричен, че не виждам как е възможно само тези фактори да са влияели. Чисто и просто Десислава си е по-харесваната певица, най-малко тя и към днешна дата пуска актуална продукция, влиза по риалити предавания, ходи по големи концерти т.е има как да привлича нови и нови фенове, а също така да привлича и фенове със стари регистрации да се появяват тук, за да гласуват. Докато Камелия не знам колко хора може да е привлякла в тези 1-2 години извън Пайнер, като при нея нещата вървят само надолу, изключвам участията. Въпреки това, Фокси нищо не казва за нейните нови фенове, които изведнъж изскочиха в последно време и започнаха да хейтят Деса... Нито казва нещо за това, че повечето от гласувалите за Камелия не са го обявили тук, а междувременно твърди, че анонимните гласове за Десислава са заради 'никове за гласуване'...

Човек трябва просто да казва реалното си мнение. Който харесва Камелия- да гласува за нея, който харесва Десислава- за нея. Тъпо е наложеният негативизъм към дадена изпълнителка да се отразява в такива анкети, които би трябвало да отговарят за двете певици като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не просто тая анкета има много отговори откъдето се разпиляват гласовете.Трябваше само 2 ...и тогава Кама ще е изпаднала.Сега има дето се кефят и на двете или безразличен спор им е това.Кама е аут от пазара,от класации и от телевизии.Тя е забита в дупката от 2005-6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

8799657w.jpg

Евтина и пошла както винаги,вижте я бе,баси парцалесата умираща за малко внимание.Малки деца ти гледат профила маааа :gun_bandana:

 

 

Евтина, забравена, отлъчена, игнорирана, набедена и каква ли не я нарекоха, ама 119 431 прегледа, а? ЦЪК :roll1:

 

Лукасе, хванах те тази сутрин, Лукасе.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евтина, забравена, отлъчена, игнорирана, набедена и каква ли не я нарекоха, ама 119 431 прегледа, а? ЦЪК :roll1:

 

Лукасе, хванах те тази сутрин, Лукасе.... :hahaha:

 

В кое ме хвана ....питай модератори или там, който може да ти провери.Ей така действаш-лъжеш на поразия :gun_bandana:

Не ти харесва резултата-ама не съм виновен аз ,че гаргата не е на почит :3fdb8960598fa63e:

 

8799678E.jpg

Не е ли жалка,а>???? :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

А откъде Кама има толкова много гласове...тук има 4-5 максимум някакви нейни фена.Май доста фалшиви регистрации за да се гласува за нея има,просто не са писали коментари.Май имаме лъжеца вика дръже лъжеца....Ах ти видински манипулатор.Верно не можеш да си позволиш тази анкета да е спечелена от Деса ама дотам ли стигна.Както лелчето се появи покрай теб....с твоите думи :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те може да я познават,ама едва ли в тази светлина.Едно е на панаирчето ви да я видят или като ходиш да си вземаш паричките за рекламата, която и правиш от години,друго е евтината реклама в нета, която си прави поради липса на интерес.Снимки на когото трябва съм показал,това тук не е форум за запознанства.

Кама е бита карта бате,всички медии го казаха отдавна.Не само аз.... :az:

 

И понеже сме в тема за Кама и Деса да кажа, че Деса има по-малък хонорар и по-малко участия в 2016 година от Кама, а средата на годината дойде. Не знам колко още има да тролиш, но не се ли усещаш, че ставаш още по-смешен с днешните си нови никове и маниакалното повтаряне на едни и същи неверни неща за Кама. Разбирам те, че си в тотален шок, че Кама вече 2 години реално е без Пайнер и пак върви повече от Деса. Трябва ли да се правят само заради теб теми за шибаната Деса, в които да се плюе Кама? Болен ли си? С главата добре ли си? Какво ти има бе човек, та от 10 години си се побъркал по тая Деса? Гадже нещо намери ли? На 30 години стана, а все като 15-годишен пишеш? Пич, осъзнай се, това тук не ти е психодиспансер, където 100 души всяка вечер да ти гледат истериите? В тоя форум вече не може да се пише от твоя спам? Айде насери се тук, па барем се кротнеш. Защото, ако не го направиш те слагам на дръвника с анкета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И понеже сме в тема за Кама и Деса да кажа, че Деса има по-малък хонорар и по-малко участия в 2016 година от Кама, а средата на годината дойде. Не знам колко още има да тролиш, но не се ли усещаш, че ставаш още по-смешен с днешните си нови никове и маниакалното повтаряне на едни и същи неверни неща за Кама. Разбирам те, че си в тотален шок, че Кама вече 2 години реално е без Пайнер и пак върви повече от Деса. Трябва ли да се правят само заради теб теми за шибаната Деса, в които да се плюе Кама? Болен ли си? С главата добре ли си? Какво ти има бе човек, та от 10 години си се побъркал по тая Деса? Гадже нещо намери ли? На 30 години стана, а все като 15-годишен пишеш? Пич, осъзнай се, това тук не ти е психодиспансер, където 100 души всяка вечер да ти гледат истериите? В тоя форум вече не може да се пише от твоя спам? Айде насери се тук, па барем се кротнеш. Защото, ако не го направиш те слагам на дръвника с анкета.

Той още няма 30 ама ти имаш 40+ и критиката те е треснала по-здраво от наборката ти...

Деса никога не е падала толкоз ниско, че да си измисля частни партита и да си ги рекламира. Дори сама си е казвала, че е имала години, в които е имала по 3-4 участия на месец.

Още веднъж ще кажа, че съм изненадан как Камелия допусна да изпадне зад борда по-бързо от Ивана. Не знам дали новата й песен от Оцко ще я спаси, но определено след Пайнер Деса реализира най-продавания си албум, а Камелия още спи и дори вече не й се получава с голите снимки и провокациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има повече участия от Деса за 2016 година и с 25% по-голям хонорар. И във всичките 15 години назад е било така. Пайнер няма значение в случая.

 

Готино е да се гледат истериите на "десовите", няма по-жалки от тях в тези форуми. Те просто не могат без Камелия.

 

И след като Деса вече 2 години откакто Пайнер я продуцират нищо не прави, трябва виновен - това винаги е Камелия. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има повече участия от Деса за 2016 година и с 25% по-голям хонорар. И във всичките 15 години назад е било така. Пайнер няма значение в случая.

 

Готино е да се гледат истериите на "десовите", няма по-жалки от тях в тези форуми. Те просто не могат без Камелия.

 

И след като Деса вече 2 години откакто Пайнер я продуцират нищо не прави, трябва виновен - това винаги е Камелия. :1000 (19):

Това за миналата година не е вярно. Деси Слава имаше 115 участия и хонорар от Биг Брадър като за още 10, а Камелия не помня дали и 100 имаше. Не знам как са при частните партита, там може и Кама да е с повече от Деса, макар че втората наскоро спомена, че имала по 200 участия годишно, така че може и да е трудна за догонване.

До края на миналия месец имаха 2 участия разлика, но Десислава почиваше месец и половина, а Камелия- не. Сега гледам, че и втората нещо ги е намалила, навярно заради участието на Виво Монтана в "Гласът на България", така че този месец Десислава преспокойно ще я догони и задмине. И ако продължи да поема между 10 и 15 до края на годината, ще си остане в този статут.

 

А относно никовете за гласуване, защо се говори само за феновете на Десислава? Тези 47 гласа за Камелия все отнякъде са дошли, нали? А пост за това са написали не повече от 10-20 човека, сега да тръгнем ли и Десовите да разправяме, че Камелиевите сте се сетили за някакви регистрации от преди 100 години, за да я напомпате, та поне този път да е наравно с Деса?

В такива анкети гласуват всякакви хора, включително и такива, които инак не пишат във форума. И аз понякога се чудя защо си губя времето да пиша, беше си ми по-добре когато предимно четях т.е преди Деса да се върне в Пайнер. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за миналата година не е вярно. Деси Слава имаше 115 участия и хонорар от Биг Брадър като за още 10, а Камелия не помня дали и 100 имаше. Не знам как са при частните партита, там може и Кама да е с повече от Деса, макар че втората наскоро спомена, че имала по 200 участия годишно

 

Как не се спряхте вече почти 2 години да правите анкети, да си измисляте, да лъжете и да надувате балона Деса, който се пръска на всеки голям концерт, където тя трудно хваща топ 10? Къде е споменала малката дребна лъжкиня за 200 участия? Кой има 200 участия днес? Кой бре наивници? В оная бланка за частните партита, само хонорарите на Преслава, Галена, Ивана и Кама са били различни от тези за участия. Това на най-смотаните хора на света вече трябва да говори, че тези ги търсят, а не невзрачни позьорки като Деса. Какви 200 участия бееееееееееее, Преса и Галена нямат толкова, а Деса ще има? Вие полудехте ли?

 

Ей ви ги на Кама, през фейса на Виво - Монтана - над 130. Сканирал съм ги специално, заради такива случаи, щото вие "десовите" сте безочливо нагли.... :gun_bandana:

 

 

януари

 

февруари

 

март

 

април

 

май

 

юни

 

юли

 

август

 

септември

 

Тук вече стигнаха над 120 и понеже последва втори донос на Пайнер в НАП, пишеха само клубовете до края на годината, а за декември и тях ги нямаше почти.

 

октомври - ноември - декември

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 участия общо- официални и частни. Там Галена и Преслава сигурно са били с 250+, така че е напълно нормално Десислава да е имала 200. На Камелия не ми се броят, може ти да кажеш цифрата... :D

Тя Десислава не я спомена официално тази цифра- в едно интервю изчисляваше като цяло в кариерата си колко участия имала и просто каза '200 на година', това може би е актуалното положение щом се сеща за него. :D

Така или иначе официалните й са 115, а на Камелия под 100. Другите няма какво да ги сравняваме след като не знаем колко са на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 участия общо- официални и частни. Там Галена и Преслава сигурно са били с 250+, така че е напълно нормално Десислава да е имала 200. На Камелия не ми се броят, може ти да кажеш цифрата... :D

Тя Десислава не я спомена официално тази цифра- в едно интервю изчисляваше като цяло в кариерата си колко участия имала и просто каза '200 на година', това може би е актуалното положение щом се сеща за него. :D

Така или иначе официалните й са 115, а на Камелия под 100. Другите няма какво да ги сравняваме след като не знаем колко са на Десислава.

 

Абе какво му обясняваш? Не виждаш ли, че това му е целта да провокира и дразни, той много добре знае къде е Деси Слава и къде Камелия. Това не е нито фен, нито някой като вас, това е просто човек който за минимална сума облизва всичко на Кама. :)

 

Деси Слава за няколко дни е с милион, както беше и сама с "Зайчето" в собствен канал, Камелия за половин година е с 100 000 сама, а в канала на Пайнер пък за година беше с 300 000. Само това изречение я навира завинаги в историята. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банално е вече, хора. Защо и до кога?

Към днешна дата и по принцип предпочитам Десислава. Камелия също си има предимства.

Така и не разбрах обаче какво общо имат двете и защо са тези вечни сравнения. Това е така само тук.

 

От скука и от досада. Чак тази седмица родното фолк се пораздвижи, че преди това за 4 месеца имахме сал една Емилия и оня с главата. И Галя де, ама кой ще слуша некомерсиална чалга?

 

По принцип е интересно зрелище да виждаш как зрели хора, с работи, приятели, проблеми и сметки се дърлят коя от любимките им, изкарващи техните месечни заплати за половин час пеене, е повече от другата.

 

На мен ми беше интересно докъм 17, после имах много да уча и рязко спря да ме интересуват Анелия и Емилия, при положение, че нито една от двете не прояви желание да се яви вместо мен на матури и кандидатстудентски изпити.

 

Надявам се скоро спора коя от двете стари чанти е по-прокъсана от само себе си да утихне, за да сложим нещо по-класно на масата ... например скъпата ти С-ка срещу Теди, кел уанге.

 

Дотогава ... педофилка, непрокопсаница, фалирала, тъпа, табуретка и жълтозъба, лежаща на стари лаври, амортизирана, скръндзава. По 10 пъти на ден.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я стига с тия фантазии. Те не могат да им намерят работа и дават по 50% отстъпки, а те ми говорят глупости тук. :gun_bandana:

 

Добре, да спрем с 'фантазиите'. :) След като нямаме списък с частните на Десислава, да броим официално обявените участия- 115 срещу под 100. На някои ако му се броят Камелиевите, да го направи.

 

Виж сега, идеята ми не е да изкарам Камелия изпаднала, то си е ясно че откъм такива изяви е екстра- да имаш почти 100 официални участия извън Пайнер е чудесно. Ти и Камелиевите сте тези, които се чудите какво да измислите, за да принизите успехите на Десислава, които от край време са повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...