Jump to content



Ariana Grande - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песните на това момиче така и не ме грабнаха! Иначе е супер яката мацка, артистична, харизматична атрактивна, напомня на младата Бритни. В същото време обаче има супер мощния глас на Кристима Агилера, което е убийствена комбинация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

напомня на младата Бритни, има супер мощния глас на Кристима Агилера

 

Тя затова и не те е грабнала.Момичето просто няма индивидуалност, непрекъснато е сравнявана с някого, я за визия, я за пеене.На мен ми звучи като Марая например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя затова и не те е грабнала.Момичето просто няма индивидуалност, непрекъснато е сравнявана с някого, я за визия, я за пеене.На мен ми звучи като Марая например.

Не мога да си го обясня! На теория ако съберем шоу гърлата Бритни със гласището Кристина би трябвало да се получи перфектната звезда! Уви на практика не й се получава толкова добре. Може би е просто кофти вкус за музика и лош мениджмънт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думичката е една - П-Р-И-С-Ъ-С-Т-В-И-Е! Кристина и Бритни на нейните години взривяваха (която с каквото дал Господ, но все пак..)

Ари си има присъствие, но има прекалено слаби публицисти, за да стане Кристина/Бритни на 2016. Не ми се навлиза в подробности, но имиджа й на мило, но много сексапилно момиченце е в пълна противоположност на компроматите, които изскачат за нея - лигла, кучка и прочие. А този дисбаланс не е в неин интерес.

Този албум мисля, че ще й бъде силен, дано надмине предишния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Обаче продуцентите на Ари яко се бъзикат с нея.

Първо албумът щеше да се казва Moonlight (много по-яко заглавие от Dangerous woman) и Focus си беше пилотен сингъл. После изведнъж Focus изобщо дори не влезе в албума? Окей, няма лошо, не се връзва на концепцията.

После излиза клип на Dangerous woman със заглавието VISUAL 1 с идеята, че ще има поне още един клип. Изведнъж махат надписа от Youtube и втори клип така и не се появява.

Сега ако мислят да не пускат поне още един сингъл, ще ги разстрелям. :gun_bandana: Аз съм за Greedy, Touch it или Be Alright (за която най-малко ми се вярва, малко е elevator music, но аз си я обичам), която и да избере, ще спечели. Първата има повече потенциал за хит, а и има само едно бързо клипирано парче (Side to side), но пък Touch it е по-различна от останалите бавни... абе да правят клип, ако ще и на I don't care да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче продуцентите на Ари яко се бъзикат с нея.

Първо албумът щеше да се казва Moonlight (много по-яко заглавие от Dangerous woman) и Focus си беше пилотен сингъл. После изведнъж Focus изобщо дори не влезе в албума? Окей, няма лошо, не се връзва на концепцията.

После излиза клип на Dangerous woman със заглавието VISUAL 1 с идеята, че ще има поне още един клип. Изведнъж махат надписа от Youtube и втори клип така и не се появява.

Сега ако мислят да не пускат поне още един сингъл, ще ги разстрелям. :gun_bandana: Аз съм за Greedy, Touch it или Be Alright (за която най-малко ми се вярва, малко е elevator music, но аз си я обичам), която и да избере, ще спечели. Първата има повече потенциал за хит, а и има само едно бързо клипирано парче (Side to side), но пък Touch it е по-различна от останалите бавни... абе да правят клип, ако ще и на I don't care да е.

 

Всъщност на 10 януари пуснаха "Everyday" feat. Future като четвърти сингъл от албума. Тези дни Ариана качи бая снимки с екипа си, така че предполагам е снимала клип. Но задължително трябва да пусне и 5-ти сингъл лятото, който при всяко положение трябва да бъде "Greedy" - едва ли има по-подходяща песен за това време.

Иначе доста хора мрънкат за "Touch It" и "Be Alright", но втората получи доста внимание преди да излезе албума, а "Touch It" не е тип сингъл, колкото и да е хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче продуцентите на Ари яко се бъзикат с нея.

Първо албумът щеше да се казва Moonlight (много по-яко заглавие от Dangerous woman) и Focus си беше пилотен сингъл. После изведнъж Focus изобщо дори не влезе в албума? Окей, няма лошо, не се връзва на концепцията.

После излиза клип на Dangerous woman със заглавието VISUAL 1 с идеята, че ще има поне още един клип. Изведнъж махат надписа от Youtube и втори клип така и не се появява.

Сега ако мислят да не пускат поне още един сингъл, ще ги разстрелям. :gun_bandana: Аз съм за Greedy, Touch it или Be Alright (за която най-малко ми се вярва, малко е elevator music, но аз си я обичам), която и да избере, ще спечели. Първата има повече потенциал за хит, а и има само едно бързо клипирано парче (Side to side), но пък Touch it е по-различна от останалите бавни... абе да правят клип, ако ще и на I don't care да е.

 

Everyday е потвърдена като сингъл :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...