Jump to content



Най-нискокачествените клипове


Препоръчани коментари

Феновете на Деси Слава я изкараха най-добрата и в клиповете, нищо, че струват не повече от 20 лева.

Андреа, Галена, Камелия и Янева са направили най-хубавите клипове, Малина също и Анелия донякъде. Къде пак намесвате Деси Слава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние за кво говорим , то какво тръгнало да ми обяснява :helpsmilie:

А вие за какво говорихте? Един от обичайните хейтъри обясняваше на Десов фен как тя нямала кой знае колко добри клипове, малко награди за тях и т.н. Ами ето- със Слави доказахме обратното, а междувременно добавихме и негативното при нея и нейните клипове- това значи обективност, добре е някои да научите значението на тази дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти кой си ? От обичайните фанатици на тема Деса ли ? Или лизача и ?

Ама как само вие - двамата и фенове ни обяснявате колко добри са клиповете на Деса . Еми сори , ама тя няма клипове като тези на Андреа , Галена , Малина , Камелия и Янева . Къде ми я бутате и при клиповете . Камелия само с една Черна кръв я праща да пасе трева .

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти кой си ? От обичайните фанатици на тема Деса ли ? Или лизача и ?

Ама как само вие - двамата и фенове ни обяснявате колко добри са клиповете на Деса . Еми сори , ама тя няма клипове като тези на Андреа , Галена , Малина , Камелия и Янева . Къде ми я бутате и при клиповете . Камелия само с една Черна кръв я праща да пасе трева .

Може понякога да прекалявам в защитите си, но като цяло гледам да съм обективен, за разлика от повечето от хейтърите тук. Ти това обичаш да го наричаш инфантилност, фанатизъм и т.н- ами ок, твое мнение. Но то се вижда как някой друг в момента си твърди нещо като факт, въпреки че му се доказва обратното- че Десислава нямала клипове на нивото на изредените. Посочих ви някои от най-добрите й клипове. Може и да не се старае винаги да предлага такива продукти, но все пак го прави.

И един интересен въпрос- някоя от изредените има ли проект като "My Pleasure. My Pain"- с клип, музика и излъчване, нямащи нищо общо с поп-фолка, завъртян дори и по МТВ? Ами не, не мисля... Ето така мога да ти посочвам един по един и останалите клипове на Десислава, които вече изредих, но няма да има смисъл, защото пак някои хейтъри ще сте си на същото мнение- никаква промяна. Затова толкоз от мен в тази тема. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама имала клипове хаахх.Има 2 клипа на кръст свестни и вече и там я бутате.

 

Клиповете на Кама категорично са най-добрите в чалгата от 15 години насам и няма мърдане по въпроса....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете на Кама категорично са най-добрите в чалгата от 15 години насам и няма мърдане по въпроса....

 

 

Само дето последните няколко такива са по-зле от тези на Фен тв и Оцко. И през последните 10 години клиповете на Кама , не можеха да стъпят и на малкия пръст на клиповете на Цура Янева, Галена и Андреа, които определено бяха тотални лидерки и още са.. :whistling:

 

В момента Кама прави най-нискокачествената и евтина продукция от всички стари имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може понякога да прекалявам в защитите си, но като цяло гледам да съм обективен, за разлика от повечето от хейтърите тук. Ти това обичаш да го наричаш инфантилност, фанатизъм и т.н- ами ок, твое мнение. Но то се вижда как някой друг в момента си твърди нещо като факт, въпреки че му се доказва обратното- че Десислава нямала клипове на нивото на изредените. Посочих ви някои от най-добрите й клипове. Може и да не се старае винаги да предлага такива продукти, но все пак го прави.

И един интересен въпрос- някоя от изредените има ли проект като "My Pleasure. My Pain"- с клип, музика и излъчване, нямащи нищо общо с поп-фолка, завъртян дори и по МТВ? Ами не, не мисля... Ето така мога да ти посочвам един по един и останалите клипове на Десислава, които вече изредих, но няма да има смисъл, защото пак някои хейтъри ще сте си на същото мнение- никаква промяна. Затова толкоз от мен в тази тема. ;)

Говорим за клип !!! Не говорим за песни , въобще как ви идва да я съпоставяте до клиповете на изброениете ?

Деса няма толкова скъпи и мащабни клипове , приеми го ... какво ми даваш за пример Май плежър ? Не е лош клипа , но е далеч от ефекта уау. Питам , има ли Деса клип като : Хавана-тропикана , Спри ме , 4 червени луни , Притеснявай ме , Фалшива кожа , Черна кръв , Лоша , Всякакви мъже ??? Аз не се сещам за толкова мащабни и големи продукции при нея . А всяка една от тея изброени има поне по 6-7 скандални клипа ...

Сега погледнах при Деса положението - Единствено Жадувам и Черен сняг изглеждат на високо ниво . Всичко друго е адски посредствено и като локейшън и , като заснемане и тоалети . Погледни само каква поредица от пародии е пускала - Моето друго аз , Моето зайче , Мръсни поръчки , Най-неправилния мъж , Пусни го пак , I like ... и това са клипове от 2009 насам , където виждаш какво са пускали колегите и .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за клип !!! Не говорим за песни , въобще как ви идва да я съпоставяте до клиповете на изброениете ?

Деса няма толкова скъпи и мащабни клипове , приеми го ... какво ми даваш за пример Май плежър ? Не е лош клипа , но е далеч от ефекта уау. Питам , има ли Деса клип като : Хавана-тропикана , Спри ме , 4 червени луни , Притеснявай ме , Фалшива кожа , Черна кръв , Лоша , Всякакви мъже ??? Аз не се сещам за толкова мащабни и големи продукции при нея . А всяка една от тея изброени има поне по 6-7 скандални клипа ...

Сега погледнах при Деса положението - Единствено Жадувам и Черен сняг изглеждат на високо ниво . Всичко друго е адски посредствено и като локейшън и , като заснемане и тоалети . Погледни само каква поредица от пародии е пускала - Моето друго аз , Моето зайче , Мръсни поръчки , Най-неправилния мъж , Пусни го пак , I like ... и това са клипове от 2009 насам , където виждаш какво са пускали колегите и .

Мислех да не отговарям, ама хайде, от мен да мине- виждам, че, да не повярваш, този път ни се получава един малко по-нормален спор. :D

И аз говоря за клиповете. Ясно ми е, че в чалга форум "My Pleasure, My Pain" няма как да се оцени подобаващо, но това не променя факта, че той си е нещо на изключително високо ниво- клип с MTV излъчване, прекрасна комбинация на меланхолична поп-рок песен и кадри в подобна стилистика. Как въобще такова нещо може да бъде сравнено с клипове на супер високо ниво, но с чалга за фон? Съвсем различни категории са, но явно не ме разбираш.

Относно изредените от теб 'пародии' на Десислава (сред които някои като "Моето друго аз" и "Най-неправилния мъж" се отличават, но хайде, заради теб да ги сложим в списъка)- по коя телевизия са давали нейните клипове и по коя- клиповете на изредените колежки? Десислава ако беше в Пайнер в тези години, със сигурност нямаше да се даде да е толкова по-назад. Но на нея просто не й се харчеха луди пари за клипове в Ютуб и DSTV, въпреки че някои от посочените са си доста добри.

Видяхме как се амбицира след като се върна в Пайнер, нали? От клипове като "Мръсни поръчки" стигна до "Не го прави", а тук бих посочил и "Смени паролата си", а защо не и "Започваме на чисто" (като изключим надениците :D)- все клипове с доста по-високо качество от последните преди Пайнер. И това е само началото.

Също така видяхме и накъде отидоха някои като Камелия след като се озоваха в същото положение като на Десислава преди да се върне- вече да не знае по коя нискорейтингова кабеларка ще я завъртят и затова въобще да не си дава зор. Пусна "Неповторим" и като не й хареса резултата, свали нивото. Но при нея това си е направо осъдително, тъй като тя винаги е била една от най-изявените откъм клиповете, докато Десислава изпъква и с много други неща.

 

Но нека да не превръщаме и тази тема в тъпия спор Десислава-Камелия. Мисълта ми беше, че във времето Десислава е имала клипове, които са били достатъчно конкурентноспособни, някои от тях пък дори са били новаторски за ерата си. Имала е и тъпи, да, но като цяло нейната кариера съвсем не зависи от това дали винаги ще предлага "Не го прави" или отвреме-навреме ще пуска и нещо по-евтино. Разберете го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
От 21.04.2016 г. от 19:31, Гальо каза:

Феновете на Деси Слава я изкараха най-добрата и в клиповете, нищо, че струват не повече от 20 лева.

Андреа, Галена, Камелия и Янева са направили най-хубавите клипове, Малина също и Анелия донякъде. Къде пак намесвате Деси Слава?

Само клипът ѝ с Азис "Жадувам" отпреди 15 години издухва всичко съвременно като видеопродукция. Разбира се, с малки изключения от някой и друг клип. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса никога не е била лидерка в клиповете, единственото и свястно е "Жадувам", но в онзи период всички клипове на Азис бяха тип MTV, Мадона и пълна провокация, която по онова време беше нещо ново и невиждано.

Най-добрите клипове през годините са на Андреа, Малина, Галена, Цветелина Янева и частично някои на Мария и Алисия. Емануела също имаше добри клипове, "Досещай се сам" е цял филм. 

Най-слабите са всичките на Преслава без "Не се изтриваш" и "Лъжа е", която лъха на рок. Всичко останало е абсолютен ташак, TV версии. А, и "Не се изтриваш" не е зле откъм клип, да. В цялата кариера 3 клипа да имаш свестни, пък да се водиш лидер.

Останалите там по Hit и Fen са си по начало със слаби клипове, но от лидерите със слаби клипове категорично е Преслава. На Райна отдавна и падна нивото на продукцията, тя си харчи по почивки и не и дреме много много. От както е обвързана със сегашния си пък имам чувството, че грам не бръсне кариерата си за нищо - почивки, цуни-гуни и това е. Ама няма лошо де, щом може да си го позволи. То така или иначе вече е демоде, и да направи скъп клип няма много смисъл.

Слаби клипове прави и Стораро - за неговите претенции, статут и финансови възможности да кавърдисаш всичко гръцко (като Мария и сръбското) пък да не извадиш поне на 2 години един брутален клип... всичките са му смотани, иначе бълва често и или е мазен кючек в дискотека, или е някоя балада на Зафирис Мелас и компания. За тия претенции - може повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...