Jump to content



Online:Лияна-Вуду


Препоръчани коментари

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувано (редактирано)

Дори и от Сигнал.бг са пуснали тоя линк, ама не- нали компетентните трябва да се изкажат. Като го качат в официалната страница линкът ще се редактира и готово, голям проблем. :mf_surrender:

 

п.п. Песента е много зарибяваща, за клипа също са се постарали. Лияна макар и да няма много талант за певица, има много добър усет за музика и текстове, добро завръщане направи определено.

Редактирано от HIT
Link to comment
Сподели в други сайтове

СУПЕР ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, много обичам Лияна, и песента, и клипа са уникални, усетът й е страхотен както винаги! Няма ли да я качат в Сънни, че записът е ужас! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

СУПЕР ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, много обичам Лияна, и песента, и клипа са уникални, усетът й е страхотен както винаги! Няма ли да я качат в Сънни, че записът е ужас! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиянчето няма остаряване обаче , от 17-18 години е в бранша , а не е мръднала грам . Брутална е .

Иначе песента е добра , особено куплетите . Клипа е ок , като цяло - браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За произведение на Оцко е направо ОК. А и Лияна си е мадама, каквато в Пайнер вече няма.... :1000 (19):

 

Интересно ми е само, дали г-н продуцентът на всички продуценти, ще намери място в плей-листата на недомствената си телевизия, за да вмъкне този клип на Лияна. Защото преди година и половина в остро интервю категорично заяви, че нямал практика да ротира чужди изпълнители и не разполагал с ценоразпис, за извънредни излъчвания. Това във връзка, че изпълнителите му били много и нямало физическа възможност, за подобна екстра, срещу заплащане дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За произведение на Оцко е направо ОК. А и Лияна си е мадама, каквато в Пайнер вече няма.... :1000 (19):

 

Интересно ми е само дали г-н продуцентът ще намери място в плей-листата на телевизията си, за да вмъкне този клип на Лияна. Защото преди година и половина категорично заяви, че нямал ценоразпис за извънредни излъчвания, понеже изпълнителите му били много и нямало физическа възможност, за подобна екстра, срещу заплащане дори.

Оф, ти пък всичко с Пайнер свързваш..

 

И за да не е спам - От първото слушане не ме грабва много, но съм сигурен, че по-натам ще ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, ти пък всичко с Пайнер свързваш..

 

И за да не е спам - От първото слушане не ме грабва много, но съм сигурен, че по-натам ще ми хареса.

 

Защо ме цитира тогава? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За произведение на Оцко е направо ОК. А и Лияна си е мадама, каквато в Пайнер вече няма.... :1000 (19):

 

Интересно ми е само, дали г-н продуцентът на всички продуценти, ще намери място в плей-листата на недомствената си телевизия, за да вмъкне този клип на Лияна. Защото преди година и половина в остро интервю категорично заяви, че нямал практика да ротира чужди изпълнители и не разполагал с ценоразпис, за извънредни излъчвания. Това във връзка, че изпълнителите му били много и нямало физическа възможност, за подобна екстра, срещу заплащане дори.

Аз пуснах Планета точно в 18:00 часа, когато беше написано в страницата на Лияна, че ще е премиерата и даваха Емилия, оказа се дори, че след 17:30 са го пуснали предпремиерно. :1000 (29): Имаше запис допреди малко от Планета в Ютуб, но като качиха оригиналния в канала на Сънни (забавиха се, чак към 18:20) и потребителят го изтри.

Това е Сънни Мюзик-2 - една запозната приятелка ми каза, че е направена Съни 2 , за да ги въртят по Планета, Съни 1 май има още договор с Фен Тв, но нещо е станало. Аз се радвам за Лияна и Софка, че са по Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да ти направя забележка и да изкажа недоволството си.

 

Музиката на Оцко ли е?

 

На мен не ми правят забележки, а направо ме банират. Ти ще получиш намаление, защото не си г-н Фокс. Коментираш Лияна и песента, а не мен и мненията ми.

 

Аз пуснах Планета точно в 18:00 часа, когато беше написано в страницата на Лияна, че ще е премиерата и даваха Емилия, оказа се дори, че след 17:30 са го пуснали предпремиерно. :1000 (29): Имаше запис допреди малко от Планета в Ютуб, но като качиха оригиналния в канала на Сънни (забавиха се, чак към 18:20) и потребителят го изтри.

Това е Сънни Мюзик-2 - една запозната приятелка ми каза, че е направена Съни 2 , за да ги въртят по Планета, Съни 1 май има още договор с Фен Тв, но нещо е станало. Аз се радвам за Лияна и Софка, че са по Планета.

 

На "Съни" им изтече договора с ФЕН ТВ и сега намират място и в програмата на ТВ Планата, което според пенсионера до реди година и нещо не бе възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна по едно време беше популярна и имаше добри хитове, но тва.. аз текста в началото трудно чувам, бях забравил колко много звуци наблъсква Оцко в песните си. Клипът е як, тя самата е много яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...