Jump to content



Скандалната Соня Иванова: Певици не пробиват с пеене, а със свирене


Препоръчани коментари

Значи като прочетете книгата на Венета Райкова, едно 80% тук друга песен ще запеете за проституирането в чалгата, за което само се намеква в това интервю на таз Соня. Но хайде засега карайте по старата програма. Нали, казвам го защото как Венета ръчка в книгата си точно тези, пробилите с подаване на дупе не е истина. А когато долните подлоги на Пайнер прочетат и написаното в същата книга, за героинята на Венета на име Александра (Камелия), същите ще забележат, че така леко наведено има едно извинение, за версията от 2007 година, разпространена от същата Венета за едни 40 000 лева.

Каква е тази книга? Къде е? Или тепърва ще излиза? Стана ми интересно. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мадамата е spot on, но всичко това малко или много си го знаем всички.

В тази връзка, спомних си за един сериал, който преди година и нещо вървеше по Fox, "Империя", за мръсните задкулисни игри в голям лейбъл за хип-хоп и арендби (гледал съм няколко епизода от него). Можем само да си представим една българска версия, сериал за реалността зад кулисите на "Империята на Пайнера"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се чудя защо толкова години изобщо се дава поле за изява на такива като тая, Денис, Милица, Биляна и т.н, които очевидно не стават, а после реват. Нали тая сега не е в Пайнер, защо не е станала известна след Пайнер??? Може би Пайнер са изгубили съкровище, но защо друг не го е открил???? :lol:

 

 

Надявам се Митака да се хване тая година и да пусне новата вълна в Пайнер най-накрая! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то на тая всеки й беше крив. Първо Невена Цонева, дори видиш ли Миро й звъннал и й казал "Сори, ама тази и онази са си платили", после МиТко Калайджиев раздавал команди, виновна е и Мария, че не може да пее, а после са виновни Поли Генова и Марияна Попова за цялата ситуация.

На крива ракета и космосът й пречи - има една приказка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста истини е казала, но зомбираните чалгари не могат да го разберат.

 

Тези истини всеки ги знае, още преди тая да се появи.

Просто си личи, че с нищо не й е провървяло и излиза да излива хейт върху целия свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня Иванова наистина може да пее, гледал съм я в някои лайф предавания на DSTV и изпълнява различен репертоар перфектно - и поп-фолк, и поп музика. Радвам се и, че е откровено момиче. Много добре позната е в поп средите, песента "Гербер" беше доста коментирана по националните телевизии, на мен ми е много любима. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ново каза това девойче, което не се разбира? Май забрави за ГЕРБерите си. Първо в Пайнер, когато излетя опита с друго, сега се прави на скандална. Спокойно, това са го казвали много други, успешни при това певици.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скандално от нейна страна, много директна.......за мен това момиче е много объркана и един вид се оплаква, като ощипана госпожица, едва ли г-н Димитров и е казал да отслабне и т.н - много нелепо изказване и мислене от нейна страна. :mf_surrender: А бе, че е талантлива и пее - така е, факт! Ама една такава е безинтересна, дори чак и скучна. :feminist_en: Първо да опознае себе си и да намери себе си, а не да се оплаква и да обвинява другите за нейните неуспехи. Малко прилича на Камелия така с изказванията си, но докато кака Камс е по - така стриктна и го казва по заобиколен начин, а не така да излее помията, както говори въпросното девойче. Изморена е и има нужда да опознае себе си! :dontknow:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...