Jump to content



Online: Татяна ft. Silver - Рога за спомен


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Силвър не е ли в Хит Микс? :scratch: Учудвам се че Пайнера и е разрешил да направи feat. с него.

 

Песента е пълен боклук. Дори не е мастерирана като хората. Текста сме го слушали. Клише отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е. Що не ми зарежда?

И на мен вече не ми зарежда през мобилното приложение, но през браузъра върви ОК. Така беше и с предния клип на пайнер и малко по-късно се оправи.

Все още не е качена във вбокс, иначе щях да пусна линк и от там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е песничката, пак ще стане мини хитче.

 

Но Татяна просто си изглежда евтино и това е - клипът е много аматьорски монтиран, като от 2006. Текстът не ми е много мелодичен, на места като че ли е наблъскан и това малко дразни на първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова стерилен инструментал не бях чувал от Оцковите бълвочи през 2014.

 

Ужасна, ужасна песен. То няма мелодия. И Татянче, прекалено одъртяла си за да имитираш /и то несполучливо/ Теди Александрова.

 

Краварката сама ли си е писала текста? Курви, рога, духай го???? Направо съм отвратен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Татяна текстовете са всичко онова, което изниква в съзнанието ми когато чуя думите "Кифла" и "Чалга". Предните 2 поне бяха добри, тази също има нещо хващащо, но като цяло е по-слаба...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда Тоти тяло със суитчъра, браво.

 

Песента е постна, текста на повечето места не се разбира и не знам от пеенето ли е или е смесена зле.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле. Тая жена в стремежа си да е актуална какво ли не възпя вече. След "голямото сърце отдолу" какво ли се учудвам. Няма да го пусна вероятно втори път това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много яко, само да не участваше Тотя! Ако не беше Силвър и зарибяващата музика проекта ще е на дъното! Само заради това давам 5+ като оценка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много яко, само да не участваше Тотя! Ако не беше Силвър и зарибяващата музика проекта ще е на дъното! Само заради това давам 5+ като оценка.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи, мисля, че ще мине успеха на "До три"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна изглежда супер, но песента не ми хареса. Едва разбирам какво пее...

 

Без Оцко, тя и Яница се връщат при треторазрядните.

Татяна - да! Яница - не! Тя доказа, че може и без Оцко!

 

По темата:

Музиката е много добра! Прекалили са с текста! Татяна е хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...