Jump to content



Online: Татяна ft. Silver - Рога за спомен


Препоръчани коментари

Като изключим текста и преиграните физиономии на Тоти, докато танцува, всичко ми харесва. Звученето е различно и готино, зарибява и те кара да танцуваш. Всичко със Силвър става хит. По-различна е от предните, като мелодия, което много ме кефи, изпяването също е готино. Единствено от такива текстове ми е писнало още преди 2 години сигурно... Едно и също дъвчат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

хаха Велислав прецаква втора чалгарка, а ако знаете каква мелодия е дал на Преслава за "Чуплива и влюбена" ще получите инфаркт. :Vishenka_05:

Който каквото си поръча. Той не прецаква никой, те сами си го правят. А коя е първата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който каквото си поръча. Той не прецаква никой, те сами си го правят. А коя е първата?

 

Мда, Галена е искала песен тип "Моето слабо място", но получи копие на "Музика в мене". 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1625066[/url]']

Мда, Галена е искала песен тип "Моето слабо място", но получи копие на "Музика в мене". 1000%20(29).gif

 

:gun_bandana: Ахахаха радвайте това е 1 провал на Галена последните 4-5 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха Велислав прецаква втора чалгарка, а ако знаете каква мелодия е дал на Преслава за "Чуплива и влюбена" ще получите инфаркт. :Vishenka_05:

 

Какво значи, че композиторът прецаквал някого - ти нямаш ли уши да чуеш какво ти предлага авторът.

Това е голям боклук, дори до края не го изслушах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха Велислав прецаква втора чалгарка, а ако знаете каква мелодия е дал на Преслава за "Чуплива и влюбена" ще получите инфаркт. :Vishenka_05:

Личи си когато една песен е правена без желание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, Галена е искала песен тип "Моето слабо място", но получи копие на "Музика в мене". 1000%20(29).gif

Говориш пълни глупости! Песента на Галена е била на Фики но тъй като той не беше решил какво прави с нея я взе Галена. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересното в песента е алелейкането на Silver, а във видеото кадрите на стойката-пилон ( :1000 (29): ).Останалото е абсолютна скука :1000 (10):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя гони 40така вече.

 

И? Трябва да се засяга ли от нещо като гони 40-те? Щом може да изглежда толкова яко на 40 трябва да се каже БРАВО, а не да се плюе. Не виждам нищо лошо във визията й в този клип. В стремежа си да сте плюнки както винаги, понякога не се виждате кви ги дрънкате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето заради такива подобия на песни ме е срам и гнус, че все още слушам тая музика. :mf_surrender:

 

Колко трябва да неуважаваш себе си като изпълнител/творец, че да си пускаш без проблем т.нар. песен, в чийто текст има думи като "ку*ка", "духане", "средни пръсти", "копеле" и т.н. :mf_surrender: И по-скоро къде е г-н Продуцента и как въобще се позволява подобно нещо да види бял свят. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето заради такива подобия на песни ме е срам и гнус, че все още слушам тая музика. :mf_surrender:

 

Колко трябва да неуважаваш себе си като изпълнител/творец, че да си пускаш без проблем т.нар. песен, в чийто текст има думи като "ку*ка", "духане", "средни пръсти", "копеле" и т.н. :mf_surrender: И по-скоро къде е г-н Продуцента и как въобще се позволява подобно нещо да види бял свят. :mf_surrender:

 

Олееее, край. Ти тея думи не си ги чувал и никога не си ги казвал. Много морални, много засрамени, миличките те. :D

 

П.п. Песента много ме изненада, защото демото не подсказваше за нещо подобно, но явно включването на Силвър е разчупило песента в този и вариант. И все пак това искат младите хора, а песента гарантира настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олееее, край. Ти тея думи не си ги чувал и никога не си ги казвал. Много морални, много засрамени, миличките те. :D

 

П.п. Песента много ме изненада, защото демото не подсказваше за нещо подобно, но явно включването на Силвър е разчупило песента в този и вариант. И все пак това искат младите хора, а песента гарантира настроение.

 

Прекалено гнусно и вулгарно е всичко в проекта, съжалявам! Ти знаеш, че харесвам Татяна, но когато не пее подобни глупости!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Татяна не вижда друг начин да ѝ забележат песните, ако не пее за кучки, боклуци, как ще ошамароса другата жена, тя да го духа и да се маха, за да може копелето да е само за нея. Изглежда се е вдъхновила от Теди с рап частта и като цяло цензуриране на някви неща, ама не знам, при Теди е някак по-автентично, щото е набрала на колежките, дето не ѝ понасят успеха, тук личи как е изкуствено направено да скандализира и не мисля, че чак толкова трябва да се прекалява с жаргона. Възможно е да стане популярна, ама не бих казал, че ме кефи. Супер са ми изтъркани тия теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено гнусно и вулгарно е всичко в проекта, съжалявам! Ти знаеш, че харесвам Татяна, но когато не пее подобни глупости!

 

Еми слушай тогава "Тежко мина младостта", а тази я остави на хора, които искат просто да се забавляват на нея, не е правена за да бъде оценена от светските критици все пак. Постави се на мястото на Татяна, опитвала е много неща, а щом напоследък и се получават нещата е съвсем естествено да следва тази линия, все пак жената иска да има работа, а работа е в дискотеките, а там знаем какво е вървежно. И все пак и се е получило това, което е искала да направи. Когато беше на 20 се държеше като леля, сега се радвам, че е свежа и разчупена, има много енергия в нея и мен лично ме кефи на макс. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми слушай тогава "Тежко мина младостта", а тази я остави на хора, които искат просто да се забавляват на нея, не е правена за да бъде оценена от светските критици все пак. Постави се на мястото на Татяна, опитвала е много неща, а щом напоследък и се получават нещата е съвсем естествено да следва тази линия, все пак жената иска да има работа, а работа е в дискотеките, а там знаем какво е вървежно. И все пак и се е получило това, което е искала да направи. Когато беше на 20 се държеше като леля, сега се радвам, че е свежа и разчупена, има много енергия в нея и мен лично ме кефи на макс. :)

 

Айде само да спреш със затапките на ниво 1ви клас. Научи се да приемаш чуждо мнение. :mf_surrender: Татяна само може да си мечтая някога за песен като "Тежко мина младостта", която е по-популярна от всичките и комерсиални боклуци, които бълва, а да не говорим за "Написано с любов".

 

Въобще, нека не започваме отново спора Райна-Татяна, защото едната винаги е била и ще бъде на светлинни години пред комерс-робинята, дори повече и една песен да не пусне. :Vishenka_05: Айде със здраве!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова обсъждате Райна-Татяна? Едната сега е на дъното с поп-фолк кариерата си, но има златни години със златни хитове. Другата след 10 години мъчене, чак през пролетта на 2015 видя що е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...