Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И какво, за да държим хората пред екрана през тези 2 часа, оставяме Преслава за накрая и утре същите тези пак ще плюят по чалгата.

 

Геро беше покъртително зле откъм визия. Нищо общо с Любо. Дори цвета на косата беше... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, ама не може ако не сложат чалга певец/а да закрива. В миналия сезон много често Азис закриваше, сега и с Преслава май ще е така.

Рейтинг, рейтинг.

Дали да очакваме скандал между Преслава и Фънки?! Сигурно не се понасят много след Music Idol. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтинг, рейтинг.

Дали да очакваме скандал между Преслава и Фънки?! Сигурно не се понасят много след Music Idol. :1000 (29): :1000 (29):

 

Преслава и Фънки не са забовили томахавката от Music Idol.

 

Както обикновено пазят най-голямата звезда за финала. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не можах да я позная дори.... :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава навярно всеки път ще е на първо място по зрителски вот, феновете й ще гласуват стабилно. За днес нямам против да е номер 1, макар че има сериозна конкуренция в лицето на Прея и Калин, не знам. Те нямат чак толкова фенове, но предния сезон ни показа, че най-добрите представяния в повечето случаи се оценяват.

Трябваше обаче да й изберат някоя мъжка визия на Фреди, че с тази приличаше на смесица между себе си от концерт на Планета и Милко Калайджиев... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се справи доста добре. Задачата й беше може би най-трудната. Гримът й беше доста добър грам не си личеше, че е тя. И все пак мисля, че Калин направи най-голямо впечатление, а след това Преслава.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...