Jump to content



Online: ПРЕСЛАВА & СТЕФАН ИЛЧЕВ - IN CONTROL


Препоръчани коментари

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тая ..направи най-доброто представяне на България след Елица и Стунджи :whistling:

 

Не е вярно! Софи Маринова е! Тя даже получи необходимите точки за финал, но бяха наравно с Норвегия, която беше получила точките си от повече държави и затова се класираха те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза - певицата, която ще ни представи, вече е избрана и това не е Преса? От какъв зор тогава е направила тоя дует с Илчев? Версията, че е загубила някакъв бас ми се струва все по-правдоподобна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа, че не ми харесва, понеже този тип електро-трашове по принцип ми влиза в категорията guilty pleasures. Обаче няма как да се отрече, че е as generic as it gets. Преса си мрънка под носа, а на 1:39 с това продиране на гърлото баш по чалгарски :1000 (29):

На Евровизия това няма да го отрази никой, подобно на молдовския траш от миналата година. Упс, забравих, че няма как да е на Евровизия след тия истории с правата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че Преслава е мега зле на английски не ви дава право да се смеете, защото любимките на всички коментирали са същите, па и по-зле. Особено Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау мн зле ахаха.. защо за бога пускат такива песни не се ли чуват или явно са си повярвали доста!!?!

Преслава на английски.... да опита с цигански, 100% ще й се получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Преслава, но просто не проумявам как се е съгласила това да види бял свят. Меко казано - пародия. В "I can't deny" се беше справила по-добре с английския, тук наистина се излага.

Отделно самата песен е изключително посредствена и тъпа, просто няма за какво да се хване човек.

Преслава е много красива в клипа.

 

Общо взето хитови песни с пленяващ ритъм и на чужд език, засега е успяла да направи само Андреа и то не една, очевидно при другите няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Преслава, но просто не проумявам как се е съгласила това да види бял свят. Меко казано - пародия. В "I can't deny" се беше справила по-добре с английския, тук наистина се излага.

Отделно самата песен е изключително посредствена и тъпа, просто няма за какво да се хване човек.

Преслава е много красива в клипа.

 

Общо взето хитови песни с пленяващ ритъм и на чужд език, засега е успяла да направи само Андреа и то не една, очевидно при другите няма да стане.

Андреа е единствената фолкаджийка, която има потенциала да успее зад граница. В това се убеждавам за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХА ХААХА тая на какъв език пее ? На моменти имам чувството , че примесва българска дума с английска . Много зле , английския и е най-малкия проблем в случая . Песента е под всякакв критика , дуетния партньор - да не говорим . Все са се излагали нашите с подобни песни ,но това е потрес ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но това до няква степен е по-поносимо от версията на Прес и Стеф.

 

Не само, че е по-поносимо, а е и много по-добро. Пицата да се учи от по-талантливите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак не искам да споделя мнението си, след като прочетох какви са глупавите ви коментари от рода на:

"Мани го тоя мазен педал", "Тоя що се отърква в известнотта на Преса", "УжасТ, по-добре да беше само Преса"

 

Жалко, че таланти като Стефан Илчев се раждат в България, защото не го заслужават, а и никога няма да ги оцените. Преслава винаги ми е била безлична, каквото и да направи. Последната й песен, която харесвам беше "Моето слабо място" и то не с текст и музика, просто носеше някакви настроение. Скоро няма да ме впечатли отново, както е било и през годините.

 

Много харесвам Преслава, но просто не проумявам как се е съгласила това да види бял свят. Меко казано - пародия. В "I can't deny" се беше справила по-добре с английския, тук наистина се излага.

 

Защо тябва английският ѝ да е така, както вие си го представяте за перфектен? Изобщо не е толкова зле, колкото се опитвате да я изкарате. В "I can't deny" не ставаше за нищо хах! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че таланти като Стефан Илчев се раждат в България, защото не го заслужават, а и никога няма да ги оцените.

 

Големите таланти, голямото нещо. Такива като него, Дамян Попов и Ко. с лопата да ги ринеш във всеки пиано бар дори у нас. Да е някакъв голям глас, някакъв жесток диапазон, пък харизма ...

 

... нищо, ама нищо. Лачено гейче, бутащо несъществуваща поп кариера, защото сбъдва мечтите си, а с тоя велик глас как да се седне зад бюро или зад трактора, а сметките плаща с парите на спонсора.

 

Не ме кефят и това е. Или ще си глас и ще правиш нещо, или заебавай лигните и почвай да бачкаш.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза - певицата, която ще ни представи, вече е избрана и това не е Преса? От какъв зор тогава е направила тоя дует с Илчев? Версията, че е загубила някакъв бас ми се струва все по-правдоподобна. :1000 (29):

За да откаже хората от идеята да е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ме е срам да го кажа като ви чета коментарите,но мен си ме кефи песничката :girl_witch:

Клипът е готин,само не ме кефи този лачения,наистина не намирам логика в действията на Преслава,но песента е готина и няма кой знай какъв проблем с английския :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса песента, предполагам че Преслава не се е занимавала изобщо с нея и просто се е включила накрая. По-голямата изцепка е клипът, чета някакви лунатични коментари за City и The Voice, a качеството му е като на певиците от Б група на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо почна да ме кефи тая песен, тананикам си я, но в никакъв случай няма да стане хит... Ако беше на български щеше да е уникална, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да си пусне англоезичните песни на ДесиСлава, поп песните на Цветелина Янева, клиповете на Галена за Ротон и тогава да погледне това, което е пуснала тя и да се запита може ли да се сравнява с продукцията на колежките и. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че песента не е лоша, но всички очаквахме много повече.

Можеше да мине и без този проект, поне на този етап при наличие на "На тебе не отказва", дуета с Фики и "Стига ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефан Илчев: Всичко по песента ни с Преслава е уредено

„Песента ми бе предложена преди известно време, аз много я харесах и исках да я направя в дует с някоя певица. Реших да се обърна към Преслава, тя хареса парчето и се съгласи да го изпеем. Платил съм си на автора на музиката и текста, който е американец. Не знам кой какви притенции има към „In Control”, но всичко е уредено и имам нужните документи за това. Аз съм продуцент на проекта и затова премиерата му е в моя официален канал в You Tube”, каза Илчев.

 

Песента е по текст и музика на американеца Quin Pearson, а аранжиментът е на DJ Diyan. Режисьор на видеоклипа е Николай Скерлев, а фотограф е Костадин Кръстев – Коко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен проект, дано направи още такива, отиват и.

Както винаги и тук изпълнението и е жестоко особено към края на песента,избухва!

Откъм музика и текст не е нещо нечувано, но като за първа песен е добре.

Не знам, от какво точно са породени нападките към нея или може би на ''Лагерниците'' не им понасят, някой неща и започват да пишат ''хаотично'',но все едно!Истината е, че Преслава, Десислава, мога да включа и Анелия в това число са ПЕВИЦИ, който имат гласовете и таланта да пробият навън, но негативизма между феновете едва ли ще им помогне в нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...