Jump to content



Online: Джена - Всичко знаеш


Препоръчани коментари

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубав клип, но песента е меко казано - У Ж А С Н А! Уж някакви модерни визии, барабанисти и накрая пак мазен отсвир и много смотан, ама много смотан текст.

Това хит няма да стане, ще видите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба е. Какъв е този оскъден припев? Едно и също се повтаря. Музиката си е ала помиите на Александровица.

Не изключвам да ми стане любима както стана с "Ти къде беше", но това е втората нейна песен, която не предизвиква ефекта "Уау". Да се стяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрава музика, слаб текст, особено на припева, тва е според мен, недостатъчно як припев, толкова ли беше невъзможно по-силни рими да се измислят. Видеото става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане хит - мазничка си и щом е на Джена, ще я въртят яко по клубовете......

Очаквах малко повече май, но иначе не е лоша песента определено, ще ме зариби още повече в последствие предполагам.

 

Клипът е скучен, но забелязвам Наско в него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия мазни песни, които Джена започна да пуска? :mf_surrender: А уж щеше да сменя стила, да бъде по-модерна... "Ти къде беше" пак беше по-ударна и зариби с времето, но за тая ме съмнява, звучи заспало и скучно. Клипът иначе ми хареса, добър е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постна ми е малко. Аранжимента ми хареса, но до там. Клипа не ме кефи, песента още по-малко. Очаквах нещо като "Спри да ми досаждаш", но не... За момента не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Много постен текст - едно и също се повтаря, което ме учудва, защото по принцип текстовете на Джена са с много смислени и запомнящи се рими, но тук са се изложили нещо. Мелодията и клипа - нищо особено.

 

Не мога да разбера тази жена, все едно умишлено се дърпа назад с подобни песни. Предвиждам успех на ниво "Градът работи за мен", но ще видим, може и да ни изненада, както стана с "Ти къде беше" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, представям ви с голяма радост новия си проект. Повлияна и развълнувана от любовта, създадох парче, в което участва и моето момче. Надявам си "Всичко знаеш" да стане една от любимите ви песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти текст, но не е изненадващо за нея, клипът е по-добър от предните й.

Жалко, някои имат възможност и ресурс, но не и капацитет, не знаят какво да изпеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не е толкова зле, мен ме кефи. Като песен ми е по-приятна от Ти къде беше. От към видео е също готино, само с бретона мяза на Анелия от Аз и Ти.

 

 

Джена верно ли е бременна? По-слаба никога не е била - във видеото и в последните фейсбук снимки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Касите са мноого добре, отсвирът обаче е отврат. Едни вокали биха стояли много по-добре или поне нещо по-модерно, какви са тия цигании.. Това ми прилича точно от периода на Цецо Спасов-около 2010 година-Не ги прави тия работи, Спрях ли ти тока, Като те почна и т.н. Тексът също е доста слаб, учудващо за Джена. Клипът ми хареса само. Предполагам, че ще се завърти песента, но не е това, което очаквахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...