Jump to content



Годишни музикални награди "Ramania" 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Браво! Нито една награда за наглата. Реално нищо не заслужава. Само медийно заради Вип-а, ама и там Луна я мачка, така че... :D

 

Даже и Деса заслужава повече там, поне го спечели, а не излиза и се връща 15 пъти. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв прогрес има пък Александрова ? Сериозно ли ? С тези текстове ? Я посочи някой лош текст на Яница ?

Теди Александрова прогресира единствено чрез мазни кючеци, които се слушат в кръчми и дискотеки, докато един нормален човек би си пуснал Яница по всяко време и навсякъде. Хитовете на Ломска се слушат само в дискотеки, иначе не я ебават за нищо през останалото време.

Крис, ако имаш жена и отидеш да еб*ш к*рва, на следващия ден ще останеш ли с нея или ще си със жена си? Същото e.

Не може някакво лапе да ми казва дали живота ми бил скучен или не след като цял ден висиш във форума и хвалиш залязлата Преса. Моят живот въобще не е скучен, искам да се успокоиш затова, на 15 години би трябвало да ти е дошъл ума вече, защото може би не е. Колкото и да плюете Галена, тя заслужава абсолютно всички награди. Както казах - Преслава не трябва да я има и в номинациите дори. Като пусне някой хит, може би тогава. А ако се определяше ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА само по гласови възможности - повярвай, няма да е нито Преслава или Галена.

 

А защо не си доволен от наградите бе Динко? Все незадоволено оставаш... ;)

Извинявай "големия"... 16 годишен на 15 годишен вика лапе... :roll1: Аз не съм доволен заради Емилия, не заради Преслава. Преслава нищо не заслужава, Емилия да. Цял ден слабо да вися във форума, ако ти си така, съжалявам, но не всеки е като теб. Спирам да спамя, заради такива като теб не си заслужава бана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Емилия и Галена водят в категорията "Певица на годината", могат спокойно да си разделят Певица/Идол на наградите на Планета. Емилия по я виждам като Певица на годината, все пак е по-пееща, а и нали в Пайнер броят "Идол" за най-висока оценка за годината, нека си я вземе Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия без нищо!? Т'ва не е сериозно... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте за първи път и от мен може би следя форума близо година и нещо и реших този път да си направя регистрация , защото гледам , че е доста интересно!

 

Относно темата не съм съгласен с наградите тук , особено за Певица , хора осъзнайте се неможе една бездарна жена като Галена да е певица , според мен заслужава или Преслава или Емилия , но първата няма как да е певица тук понеже е доста плюта поне по мой наблюдения тук , но навън е съвсем друго ,навън хората си харесват най-много Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен така изглеждат доста обективно наградите. Имаше и по-оспорвани категории и аз лично съм се колебала кой заслужава повече, но мисля че така резултатите са супер.

Иначе няма смисъл да се спори за наградите на Галена, заслужава си ги на 100%. Преслава колкото и да ми е любима освен "На тебе не отказвам" друго нищо интересно не е пуснала през годината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, напротив - Анелия, Емилия, Преслава, Джена и т.н. нямат нито една награда, защото Галена обира всичко :1000 (29):

 

Накара ги мръсната смядовска лапачка всичките си фенове да се регистрират където е възможно да я бутат още педи 3 години и голям монопол налага! Много подла и мръсна, но важното е, че след всеки концерт реве, че и в топ 10 по прием не е! Разни като Тотя, Александрова и т.н. я смазват даже! :3fdb8960598fa63e: Мисля, че е време от БАБХ да открият нещо нередно във вафлите "Боровец" и да ги спрат от производство! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накара ги мръсната смядовска лапачка всичките си фенове да се регистрират където е възможно да я бутат още педи 3 години и голям монопол налага! Много подла и мръсна, но важното е, че след всеки концерт реве, че и в топ 10 по прием не е! Разни като Тотя, Александрова и т.н. я смазват даже! :3fdb8960598fa63e: Мисля, че е време от БАБХ да открият нещо нередно във вафлите "Боровец" и да ги спрат от производство! :whistling:

 

Евала. :th_up:

Колко си само прав за всичко.1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Боже поне им напечатайте по една грамота, за да си създадете илюзията, че сте необходимата критика на попфолка със значимост и тежест в мнението. Певиците не дават пет пари за тъпите ви анкети, гласувания и "награди", които си раздавате и забележете, че вашето мнение тук винаги се различава от масовото. Четете коментари на необременени фенове в тубата и слезле на земята, моля!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже поне им напечатайте по една грамота, за да си създадете илюзията, че сте необходимата критика на попфолка със значимост и тежест в мнението. Певиците не дават пет пари за тъпите ви анкети, гласувания и "награди", които си раздавате и забележете, че вашето мнение тук винаги се различава от масовото. Четете коментари на необременени фенове в тубата и слезле на земята, моля!

 

Пълни простотии. Спечелилите тук са в съответствие с реалните най-успешни в категориите. Кво се различава. Това дали определено мнение е получило гласност не променя с неговата правота. А защо изобщо мислиш, че нас ни интересува кой какви пари дава за тези теми? Те са традиция във форума и са си за наш кеф, това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже поне им напечатайте по една грамота, за да си създадете илюзията, че сте необходимата критика на попфолка със значимост и тежест в мнението. Певиците не дават пет пари за тъпите ви анкети, гласувания и "награди", които си раздавате и забележете, че вашето мнение тук винаги се различава от масовото. Четете коментари на необременени фенове в тубата и слезле на земята, моля!

 

Аха, начи като няма нищо за Фатмето, тия форумните анкети са тъпи и на никой не му дреме за тях, ама ако води с половин глас е ебаси гордостта, все едно е спечила не едно Грами, ами минумум две торби.

 

Трудно ми е да преценя такива твои изказвания дали са по-смешни или жалки. Май и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни простотии. Спечелилите тук са в съответствие с реалните най-успешни в категориите. Кво се различава. Това дали определено мнение е получило гласност не променя с неговата правота. А защо изобщо мислиш, че нас ни интересува кой какви пари дава за тези теми? Те са традиция във форума и са си за наш кеф, това е.

Ебахти кефа - да принизите рабоатата на целия жанр, за да изтъкнете ДУЕТЕН изпълнуитл на 2015 - Галена. Моите уважение към нея. Заслужава да вземе певица, дует и до там. Преслава събрала над 500000 в страницара си и народа я избра неофициално като претендент за Евровизия - неща, които създават новата история на попфолка. Пак ще се прибере освирквана ако не си знае реалните позиции и възможности, а вие очевидно и хвърляте пясък в очите по подобен начин

 

 

Леля ти Ан

Нем, не се гордея. Влизам да ВИ ГО натъртвам. Реално никой не го боли за 100 фанатични мнения (вероятно и моето сред тези 100), които отделят твърде много време за подобен тип дейност. Няма да ти казам колко умен си по скалата от 1 до 10 щом не си разбрал, че ако Деса спечели някоя анкета, не ми е кеф. Кефа идва от това, че тука някои получават паник атаки като я видят с най-много гласове. Наслаждавам се как се надпреварвате да оправдавате/отричате всеки малък или голям успех с всевъзможни нелепи причини. От страни сте такъв цирк.

 

Гордост е ДесиСлава да бие Преслава в анкета да. Дай боже всеки му. Преслава от години е тотален фаворит и много трудно се случва!

Но по голяма гордост е когато показва коя е на голямата сцена. И хората се събуждат и започват да ценят това, което имат, съдейки по коментарите. Горд съм, че хората гледат на любимия ми изпълнител като сериозен и можещ. Хитовете са важни за изпълнителя , не за мен. Рядко харесвам това, което харесва масата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти кефа - да принизите рабоатата на целия жанр, за да изтъкнете ДУЕТЕН изпълнуитл на 2015 - Галена. Моите уважение към нея. Заслужава да вземе певица, дует и до там. Преслава събрала над 500000 в страницара си и народа я избра неофициално като претендент за Евровизия - неща, които създават новата история на попфолка. Пак ще се прибере освирквана ако не си знае реалните позиции и възможности, а вие очевидно и хвърляте пясък в очите по подобен начин

 

Това са различни неща просто. Тия фенове, които ги е събрала в страницата, и които са гласували за нея, много добре знаеш, че са го направили на база цялостните ѝ качества и цялостната ѝ кариера. А наградите за 2015та са си за 2015та и конкретните успехи на продукцията през нея, на работата през нея. Ако Преслава е била най в някоя категория, нямам против да спечели, ама нито е с най-успешна самостоятелна песен, нито с най-успешна дуетна, нито с най-ротирана песен по дискотеките, нито направи концерт като Глория, даже в медиен план Луна беше сензацията на сезона. Те затова "Пайнер" го измислиха този "Музикален идол", абстрактна категория, която като се наложи, да могат да я дадат на Преслава - награда за комплексни качества, име, отношение на феновете и изпълнителите към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не ти личи - както и не ти върви да се правиш на ларж, щото не аз влизам да изтъквам величието на Фатмето при най-малкия повод за това.

 

Единствения който получава нервни сривове наоколо си май ти, а и трибуквения ти съмишленик май. Ама оня си е истерикче по-принцип, та прави по-малко впечатление. И то щото не търпиш критика, и не може да приемеш простите факти, че Фатмето е твърде далеч от там, където ти се иска. То затова стигаш до там сам да си противоречиш, както е очевидно и за малките деца.

 

А това на мен ми доставя попарвам празните ти надежди за величие Фатмишково и да ти гледам сеира, повече, отколкото можеш да си представиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни простотии. Спечелилите тук са в съответствие с реалните най-успешни в категориите. Кво се различава. Това дали определено мнение е получило гласност не променя с неговата правота. А защо изобщо мислиш, че нас ни интересува кой какви пари дава за тези теми? Те са традиция във форума и са си за наш кеф, това е.

Различава се с това, че Фатмето нищо не взима, инак Слави щеше да изкара класацията най-достоверната в целият свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена" ми стои прекалено прехвалена, баладата трябваше да е за Емилия... Абсурдно е най-хубавата песен тази година да няма награда, като цяло и Емилия. От друга страна ме кефи факта, че дори и без награда е втора, плътно зад победителя в почти всички категории, в които е номинирана. Златната среда.

Преслава също имаше силна година и ми е странно някак. Наградите на Планета абсурд да имат нещо общо. Все пак и на много места е справедливо, особено за песен, певец и певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...