Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Djena

2 mins ·

Понеже вашето мнение е най-важно,ще ви попитам директно:Какво ви е мнението за събитието на годината и раздадените статуетки тази вечер?Очаквам коректни коментари,без заобиколки.Благодаря ви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм на 100%, но ми е интересно как Галена тропна с крак, супер неочаквано е това от нея.

 

Така е, но по-добре късно, отколкото цял живот мекотело. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак показа че е най добрата обра най много награди !!!

 

Пич, те се опитаха да и измият очите с поне 3 измислени награди, но номера не мина. Това се случи тази вечер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво е тропнала с крак Галена, бе?

5 награди взе - тва не се е случвало от 10 години насам една певица да обере толкова награди наведнъж - от какво има да е недоволна? Я, стига! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво е тропнала с крак Галена, бе?

5 награди взе - тва не се е случвало от 10 години насам една певица да обере толкова награди наведнъж - от какво има да е недоволна? Я, стига! :mf_surrender:

 

 

Я и виж наградите - от смешна по-смешна, от утешителна по-утешителна. Инатересно ми е и друго обаче - Митьо като е видял, че я няма защо не е разпоредил Идол да стане друга или го е страх от напускане на една златна кокошка.

 

Джена май е поядосана и тя, искам да направят масов бойкот. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я и виж наградите - от смешна по-смешна, от утешителна по-утешителна. Инатересно ми е и друго обаче - Митьо като е видял, че я няма защо не е разпоредил Идол да стане друга или го е страх от напускане на една златна кокошка.

 

Джена май е поядосана и тя, искам да направят масов бойкот. :D

Какво им е смешното - Идол, Дует, Артистично и Сценично присъствие, Най-гледан клип. - Всъщност наградите й до голяма степен се припокриват с тези за 2014, а тогава не протестираше.

 

Джена пък от какво ще се ядосва като имаше слаба година?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандала е за Видеоклип 2015.

 

Джена е като Райна, пълно куку.

 

Дължа ли ти нещо?! - От мен питието. Преслава най-голямата! smile emoticonВече не харесвам · Отговор · 8 · 11 мин.

 

 

Това да хареса. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, наистина има друг проблем. Видинския пак последен ще научи аххахах :roll1:

 

 

 

Галена получи повече от доволно награди..Преса пък е любимка на хората-всичко е ок с тия награди..От утре се започва нещо страшно... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла вечер се прави на открехнат за Идол-мъже, накрая не позна. Още ли ще се правиш на интересен?

 

 

Слушай, наградата за "Мъжкия идол" тази година си беше предназначена за Коцето, но явно както се изрази фокси снощи е било "голямото пазаруване".

Галин не може да преживее факта, че няма да види скоро награда за "Певец" и следователно е почнал да мрънка за "Идол". Той не е хит добър, колкото се изразява и държи да направи такова впечатление, а всъщност си е доста подъл и неблагодарен.

 

Е в крайна сметка Галин надделя, но така не е правилно, просто защото Коцето, че дори и Илиян олицетворяват повече да са "Музикален идол - мъже".

Както и да е Константин сигурно е доста недоволен и следователно ще има разправии и санкции, които в крайна сметка повече загубили ще са така уважаваната фирма "Пайнер"


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...