Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След концерта на Слави в понеделник се радвам, че не излъчват този "грандиозен спектакъл" на живо!!! Биха ми развалили кефа от Слави, които още ме държи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преска сигурно рецитал прави, забавиха идола.

 

Преслава Хит Микс 2015 ... т.е. "На тебе не отказвам".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали знаете, ПЕВИЦА на годината се дава за цялостното представяне през годината, Преса носи най-много пари, има най-висок хонорар, най-желана и търсена е от пайнерките. Имайте го в предвид..а не кой какъв хит имал, за това отелни награди за песни, клипове и т.н. Галена едно живо изпълнение, нормално няма...айде стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете ѝ лежат в случая за годината. И след като "Певица на годината" е по-важната, трябваше нея да дадат на най-успешната си изпълнителка за годината, която е ГАЛЕНА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали знаете, ПЕВИЦА на годината се дава за цялостното представяне през годината, Преса носи най-много пари, има най-висок хонорар, най-желана и търсена е от пайнерките. Имайте го в предвид..а не кой какъв хит имал, за това отелни награди за песни, клипове и т.н. Галена едно живо изпълнение, нормално няма...айде стига.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5qV45kIgkg0

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали знаете, ПЕВИЦА на годината се дава за цялостното представяне през годината, Преса носи най-много пари, има най-висок хонорар, най-желана и търсена е от пайнерките. Имайте го в предвид..а не кой какъв хит имал, за това отелни награди за песни, клипове и т.н. Галена едно живо изпълнение, нормално няма...айде стига.

 

Галена даже е с малко повече участия от официално обявените, хонорарът им е сходен. Хитовете разбира се, че са супер важни, как няма да е важно кой изпълнител е бил най-слушаният?!?! И именно за цялостно представяне през цялата година, Преслава до септември какво направи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...