Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

ПРЕСА НЕЗАСЛУЖАВА НИЩО АМА "НИЩО" НО ПАК ЩЕ Я ДАВАТ "ИДОЛ ИЛИ ПЕВИЦА НАГЛА КУРВА

101 % съгласен Преска мила пропадна яко тази година кефффф белкем спре да твори !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Айде Фикрет сигурно е ревнал пак на сцената, а фамилията, барабар с кака му Софка ще припяват "Джале, джале" от публиката. Очаквано за него.

 

Цура пя ли нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

101 % съгласен Преска мила пропадна яко тази година кефффф белкем спре да твори !!!

Още нищо не е взела, а злобееш ужасно :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преска от утре пак ще вилнее 2 месеца в нацоанален ефир. Без награда няма да си иде..

 

Деса си остава с дует, наказана е за преди години още

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, Фики колко неочаквано спечели.... Сега ми е интересно коя награда следва: Идол - мъже или Певица?

 

 

Сигурно Певица - кака Петя. :D Мен продължава да ме гложди защо Деса не е пяла още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

101 % съгласен Преска мила пропадна яко тази година кефффф белкем спре да твори !!!

Не се спря Преса и с Випа , и с интервюта, за Гъмов,за проекти, Дойдат награди и полудее да е активна и да показва колко обича феновете си. Видя че ДУЕТА С ФИКИ НЕ ГО ОТРАЗЯВАР ОСОБЕНО,Песента от Випа каза 2-седмичен хит :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, Фики колко неочаквано спечели.... Сега ми е интересно коя награда следва: Идол - мъже или Певица?

 

Не завиждай.

 

Галин приключи с наградите за 2015, догодина повече. :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се спря Преса и с Випа , и с интервюта, за Гъмов,за проекти, Дойдат награди и полудее да е активна и да показва колко обича феновете си. Видя че ДУЕТА С ФИКИ НЕ ГО ОТРАЗЯВАР ОСОБЕНО,Песента от Випа каза 2-седмичен хит :)

Търси слава момичето нама лошо !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търси слава момичето нама лошо !!!

Няма ли кой да ти банне и двата профила?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен да има за най-гледан за най-кратко време, но ако има и за най-гледан като цяло, както беше миналата година. То и сега са направили нещо такова, и Галена има награда за гледания, че е най-гледан изпълнител, сигурно е така, защото Sergio не е от фирмата, знам ли.

 

 

Просто са си направили критериите за да удовлетворят болните амбиции на Фики и Жалена... трагедия пълна. Добре, че не загубих 3 часа да им слушам простотиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да ти банне и двата профила?

Моля ? Я се разкарай оттука. виждам че си нервен любимката ти ТАЗИ ГОДИНА НЕ ЗАСЛУЖАВА НИЩО и ти много добре знаеш

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗА 13-ТИ ПЪТ В КАРИЕРАТА СИ ПРЕСЛАВА СПЕЧЕЛИ НАГРАДАТА "ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА"

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът не е "Пясъчни кули"...? Айде, Глория да си обира крушите! И без това "Планета Пайнер" тотално пропадат. Толкова зле никога не са били... Поне Глорче си има права над всичките си песни и клипове! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...