Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Остана и по-малко от седмица, а никой нещо не е издал още....... Най са ми интересни Балада и Песен.....

Защото още нищо не е сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остана и по-малко от седмица, а никой нещо не е издал още....... Най са ми интересни Балада и Песен.....

За какво да издават? Нито ще се излъчва, нито ще има публика .. те по принцип издават, за да си гарантират прием на новата песен, в случая и това се обезсмисли. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава ще вземе Дует с Галена, а Емилия- Артистично и Фолклорен албум. И четирите главни награди отдавна са си ясни- Галена, Преслава, Фики и Галин. Аз засега това знам, но както казах Glamdring- още нищо не е сигурно и е възможно да има промени. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава ще вземе Дует с Галена, а Емилия- Артистично и Фолклорен албум. И четирите главни награди отдавна са си ясни- Галена, Преслава, Фики и Галин. Аз засега това знам, но както казах Glamdring- още нищо не е сигурно и е възможно да има промени. :D

Aнелия май дискотечен хит за "Генерал". Искам Джена да вземе песен, но май няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aнелия май дискотечен хит за "Генерал". Искам Джена да вземе песен, но май няма.

Дано Преси вземе Песен :Vishenka_05: Аман от незаслужените награди на Джена във въпросната категория, компенсиращи я, че не взима Певица :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aнелия май дискотечен хит за "Генерал". Искам Джена да вземе песен, но май няма.

Това ще е голямо падение за Анелия ако вземе само една такава награда... :helpsmilie: И трите й парчета миналата година бяха успешни, а две от тях- големи хитове. Но хората нещо вече не я отразяват, трудно ми е да си го обясня...

Джена ако взимаше Песен, трябваше да е за "Спри да ми досаждаш", а не за "Ти къде беше". Но според мен Песен ще е за Преслава, за да има и още нещо голямо за нея освен Идол-а.

 

И сега какво, хората които няма да ходим на концерта, ще седим в Рамания и ще рефрешваме страниците, за да разберем кой какво е спечелил? :mf_surrender: Не мога да повярвам, че Пайнер си бият такъв автогол, мислех си че имат по-голям усет за нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броени дни остават до официалната церемония по връчване на Годишните музикални награди на телевизия “Планета” за 2015. Все още имате възможност да се снабдите с така желаните билети за VIP събитието от мрежата на Eventim.bg, а с наближаване на 2 март очакванията и вълненията стават все по-големи. Вече знаете 15 от категориите, в които ще бъдат разпределени призовете и за които Вие самите гласувате, но ще разкрием тайната, че това не са всички статуетки, които очакват своите притежатели. Още 8 престижни отличия ще бъдат разпределени между звездите на телевизия “Планета” и музикална компания “Пайнер”. Това се наградите за “Албум” и “Фолклорен албум” на 2015, както й за “Дебют”. По традиция и Planeta Official – официалният канал на музикалната медия в Youtube, ще отличи най-гледаните видеоклипове през годината. Телевизия “Планета Фолк” също ще удостои един от откроилите се през годината проекти, достоен за приза “Традиция и новаторство”. Критериите за това са песента да бъде авторска с модерно звучене, здраво стъпила на традициите на фолклора и да отправя силно послание към публиката.

Освен официалната част, VIP церемонията ще включва и концертна програма, в която ще бъдат представени хитовете на годината. В шоуто ще се включат и балетните формации – Fame и Deja Vu.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Преси вземе Песен :Vishenka_05: Аман от незаслужените награди на Джена във въпросната категория, компенсиращи я, че не взима Певица :mf_surrender:

Дано песен вземе Анелия, нали преса вече си е уредила тазгодишната незаслужена голяма награда - идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броени дни остават до официалната церемония по връчване на Годишните музикални награди на телевизия “Планета” за 2015. Все още имате възможност да се снабдите с така желаните билети за VIP събитието от мрежата на Eventim.bg, а с наближаване на 2 март очакванията и вълненията стават все по-големи.

 

Опс, дори тия 500 места ли не могат да продадат за няколко дни, та се налага да информират хората, че все още има билети? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е за Анелия . Дуета и другата награда за Преса . Галена взема голямата награда и албума :)

Ужас ... ще е пълна гавра "С теб или с никой" да вземе Дует :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече знаете 15 от категориите, в които ще бъдат разпределени призовете и за които Вие самите гласувате, но ще разкрием тайната, че това не са всички статуетки, които очакват своите притежатели. Още 8 престижни отличия ще бъдат разпределени между звездите на телевизия “Планета” и музикална компания “Пайнер”. Това се наградите за “Албум” и “Фолклорен албум” на 2015, както й за “Дебют”. По традиция и Planeta Official – официалният канал на музикалната медия в Youtube, ще отличи най-гледаните видеоклипове през годината. Телевизия “Планета Фолк” също ще удостои един от откроилите се през годината проекти, достоен за приза “Традиция и новаторство”. Критериите за това са песента да бъде авторска с модерно звучене, здраво стъпила на традициите на фолклора и да отправя силно послание към публиката.

Освен официалната част, VIP церемонията ще включва и концертна програма, в която ще бъдат представени хитовете на годината. В шоуто ще се включат и балетните формации – Fame и Deja Vu.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас ... ще е пълна гавра "С теб или с никой" да вземе Дует :mf_surrender:

Така знам аз . Фики и Преслава са с по 2 награди , една голяма и дует . Галена също , само че албума отива при нея . Анелия е с песен . Останалите не знам . Знам и ,че Александрова ще вземе нещо за хит .

Link to comment
Сподели в други сайтове

23 статуетки отиват при най-добрите във фолка

 

Дебют - започва бутането на Джулия

Традиция и новаторство - Ивана ? :mf_surrender:

Редактирано от yanitsa_fan
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако предположим, че наистина Преса и Жики вземат Дует, какво ще вземе Табуретката? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти няма да ходиш!? :blink: :blink:

Явно Пайнер наистина замира.... :mf_surrender:

:1000 (29):

Ммм ти като не искаш да дойдеш , аз за кво да ходя .. :mf_surrender: :feminist_en: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...