Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Направо ги сцепи! Много енергия , много нещо! И пя като на плейбек!

Аз съм много , много happy.

 

Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм много , много happy.

И аз, и аз, и аз... Боже, като малко дете се радвам :Vishenka_05: От 2007 отново чак сега се класираме за финалът, а коментарите относно песента са само положителни... В събота ще е горещоооо :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа ... бяхме страхотни, като изключим осраното "HD" качество на БНТ!

 

ПОЛИ ГЕНОВА изкърти, а й аплауза на нашата песен беше от най-силните.

 

Какво да кажа..

На финала ще пеем във първата част, което е по-добре сякаш, считайки какво се случва във втората.

 

Адски ме е яд за Норвегия и "Icebreaker", но това ще си има последствия:

 

Швеция остана единствената скандинавска държава, която ще присъства на финала, разбира се, защото са домакини и ще оберат целия вот от северния блок.

"If love was a crime" си е доста шведски стил, което да се надяваме да получим точки и от там.

 

Надявам се да не спечели Русия, защото са нищо особено, а й Серго не е стабилен толкова вокално.

Не желая "европейската" Австралия да е в топ 5, защото звучи налудничаво, но песента й им е един път ..

 

Украйна, страхотна и величествена и нацистката тема е доста добър ход. Но факт Джамала е толкова силна вокално, че останалите могат само да й завиждат.

 

Успех на Поли Генова и България, надявам се на топ 5.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми песента е дело на малтийци, или к'ви бяха там. И по-добре, българи абсурд да създадат такова качествено парче, ние живеем в каменната ера по отношение на музиката, и ужасяващото ниво на т.нар. "БГ поп" е илюстрация.

А половината държави поне са с песни от шведския конвейер.

 

Само глупости бълваш!

 

Песента е написана от група композитори - австриец, швед и българин. Те са написали и На инат.

 

А по-добре си виж чалгата на какво ниво е преди да плюеш другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поля ми направи лошо впечатление с някои свои прояви в "Капките", но много се радвам, понеже това е успех за България. Страхотно се е представила, браво! :1000 (33): Успех на финала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли се представи зле.Супер скучно представяне,дрехата и вече няма да е коментирам просто....

Песента и се харесва и разбира се българите са гласували за нея, затова мина,но сценично кръгла нула.На финала няма да е в топ10 със сигурност,така че няма да е кой знае какво чудо.

Все пак се радвам,че България е на финал :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Украйна, Израел и България бяха най-добри, смазаха! :Vishenka_05: Австралия също е много стабилна, но песента е супер клиширана. Фаворитите ми за топ 5 са Украйна, Армения, Франция, Израел и България, но естествено няма да минем без Русия и Австралия. Иначе беше ясно, че минаваме, имаше поне 7 кошмарни изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чух на радио фаворити са Русия, Хърватия, Австралия и още една не помня коя.

Ако спечелят Австралия, следващата година Евровизия ще бъде вероятно в Германия или в второпласиралата се. :3fdb8960598fa63e:

 

Жалко че наща Калиопи не влезе в финала, но не ми харесва многооо, много крещеше, определено през 2012 беше най-добре от всичките и три пъти на Евровизия :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам, че сме на финала..

 

ОБАЧЕ ми е тъпо, че позитивите отнася Генова... :mf_surrender: А всъщност просто песента е много добра, която и дадоха от БНТ..Тя е супер грозна и не излъчваща нищо.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Песента е написана от Поли и екип, никой нищо не й е дал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и реда на песните във финала:

 

1 Belgium

2 Czech Republic

3 The Netherlands

4 Azerbaijan

5 Hungary

6 Italy

7 Israel

8 Bulgaria

9 Sweden

10 Germany

11 France

12 Poland

13 Australia

14 Cyprus

15 Serbia

16 Lithuania

17 Croatia

18 Russia

19 Spain

20 Latvia

21 Ukraine

22 Malta

23 Georgia

24 Austria

25 United Kingdom

26 Armenia

 

 

Добра позиция за нас, в средата на групичка от бавни и/или бозави песни :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса представянето й. Наистина заснемането беше доста ефектно и позволи да се разбере замисъла на светещия джедайски костюм.

 

Важното е, че беше много спокойна, пя перфектно (доколкото се разбира след позволението да се ползват толкова беквокали) и пя много насечено, ясно и нахъсано.

 

А за плюенето - нищо не може да се направи, все пак става дума за народ, възхищаващ се на Динко Вълев.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах от чужбина за България разбира се ! Това не значи, че харесвам Генова, но подкрепям България.

 

Не може ли хората да си изкажат мнение...Песента е много добра и който и да я беше изпял, успеха щеше да е същия. Хейтърско или не, Поли наистина е с връзки в БНТ, от малка е била в Бон Бон и си я бутат. Това е факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли Руслана ? :Vishenka_05:

Сори, ама Верка Сердючка е абсолютния номер едно :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...